Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

HARBİDEN YA kimse glp gtmyr artık buraya:gitme:hadi cnmcm gzl haberlerini bklyrz....:1hug:

selam kızlar geldim ben. malesef moralim çok bozuk. 3 lü test sonucum fena değil ama bir tane değer riskli çıkmış. dr um korkulacak bişi yok endişelenme dedi ama elde mi? detaylı ultrasona giricem randevu alıcam bugün. cmt hemen giderim. o kadar canım sıkıldı ki anlatamam. gayet iyi gözüküyor ben yapısal olarak anormal bişide görmüyorum dedi dr. omurilik,el,ayak gayet iyi görünüyor dedi ama işte içime bir kurt düştü.ağlamak istiyorum. sonuçlardan da bişi anlamıyorumki. cinsiyetimizde yine belli olmadı çok hareketli ama bacaklarını kapadı bugünde. kısmet zaten şu an cinsiyet umrumda değil yeterki sağlıklı olsun.

3 lü tarama testlerini araştırıyo kızlar gelir şimdi kafası karıştı tabi
amann bişi yoktur ben yavrum inşallah bakma doktorlar illah bişi arıyolar bulmak için yaaaaaa

canım lütfen kendine gel ve dr un sana korkulacak bişey yok demiş sende korkma ve stres yapıp bebeğini üzme olurmu ? herşey yolunda olcak de dua et.bizde duacınınız senin Şeniz

canımya dr un korkulacak bişiy yok dediyse muhakkak yoktur bak benim bile yaptırmadığım testler olmuştu :) ama ayrıntılı ultrasına girdim şeker testlerimi felan oldum Allah izin vermeyince bişiycik olmaz inşallah kalbini ferah tut :teselli:

okudum ben diğer topikten detayları tam oraya yazdım sen buraya geçtin panikleme bişi yok öle olsa doktor bişi yok falan dermi sana hiç

saolun canlarım çok korkuyorum moralimi sıfırladı kadın. cinsiyetini de geçtim sağlıklı olsun yeter. zaten gene göremedi.şu sonuçlar için gerekirse başka dr a gidicem. salı günü öğlen detaylı ultrasona giricem. dua edin.

canım o kadar üzme kendini.o testler bir olasılık yani bir kesinliği yok.
benimde 3 lüde değerlerden biri yüksekti bizde korktuk ama o kadar üzülmeye gerek yokmuş detaylıya girdim hiçbir sorun yoktu.bak drunda korkulacak birşey yok demiş.bebekler herşeyi hissediyor bu yüzden sende üzme kendini.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

buarada herkese selam.ben cadım sayesinde pek giremiyorum.girsemde yazamıyorum.kendinize iyi bakın.görüşürüz.

cnmcm bak drunda demiş korkulacak bişi yok diye hem detaylı usgye de giricennnn üzme kendini hem bak meelğimizde üzlür anlar sonra bence korkulacak bi durum yoktur benim etrafımda da çk duydum ben 3 lü test yüksek çıkan değerleri....sıkma canını :1hug:

günaydınnn kızlaropuyorumnanaktan msnni açamıyorum ay allahım bi sürümmü yklemesi lzmmış ne......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…