Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

suzancım bu arada iyiyim hayatım bi değişiklik yok durumumda falan öle bekliyorum işte yavru kuşum nasıl düzeldimi biraz huyu suyu:)))) öp onu benim için
bizde iyiyiz canım.kızımın kaka yapması düzeldi çok şükür.:sm_cool:bundan kurtulduk oh rahatlicaz derken budefada diş mi çıkartıcak anlamadım.:1no2:CADIARZUçok huysuzlanıyor.iki dişliği birden ağzına sokmaya çalışıyor sokamayıncada sinirleniyor basıyor yaygarayı.kaydirigubbakcemile3
bugünde gece 2 de uyandı konuştu durdu kendi kendine ilgilenen olmayınca yine yaygara saat 4:30 a kadar uğraştım ancak uyudu.sabahın köründe uyandı yine bende eşime pasladım ufaklığı, gece o uyudu sabahta biraz ben uyuyayım değil mi.
gözümde arpacık çıktı zannettik kaçgündür kötü oldu bugün dr a gittik uçukta olabilirmiş.arpacık için ilaç yazdı onları kullanıcam kötü olursa ilacı bırakıcam cuma günü tekrar görücek beni.İnşallah ilaçlar işe yarar.bu dertler hiç bitmiyor.senağlamabiri bitmeden öteki başlıyor.off amma uzattım haa.bir dokun bin ah işit oldu benimkisikaydirigubbakcemile3

kızlar çoğunuz biliyor malesef düşük yaptım kısmet değilmiş...

kızlar çoğunuz biliyor malesef düşük yaptım kısmet değilmiş...

canım bende az once öğrendım,,hep hayırlısı için dua edıyoruz ya bız bılemeyız hıç neyın ıyı neyın kotu olduğunu.rabbım ayarlıyo..inş en kısa zamanda sağlıkla gelır bebeğin sana

naber kızlar hiç kimseleri görmüyorum burda artık. terkedilmişlik iyice çökmüş ya. arada gelip yazın kendinizden haber verin bari. lmaz:

ben burdayım ama kimse yok yağmur bebişin cinsiyetini ne zaman öğrenion

bozocum geçmiş olsun yeni öğrendim geçmişe bakarken canım benim yaaa....
nys inş meleğin bir daha tutunabilir sana

slm canlarım nasılsınız inşallah herkez iyidir.
ben pek iyi değilim kansızlıkla mücadele ediyorum şimdide
kan nakli yapılcak kadar düşmüş kanım ama dr nakil tavsiye etmedi onun yerine 10 tane kan iynesi yazdı onları vuruluyorum şimdi
ayakta zor duruyorum allah kimseye yaşatmasın.
görüşmek dileğiyle şimdilik sevgiyle kalın.opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

geçmiş olsun yıldızcığım pekmezi sulandırıp iç vişne suyu iç

kimse yok ravza cığım bu akşam dizi varya herkes onu izliyor sanırım aşk-ı memnu bide kk 2 gündür açılmıyor ya

kimse yok ravza cığım bu akşam dizi varya herkes onu izliyor sanırım aşk-ı memnu bide kk 2 gündür açılmıyor ya
canimm hala zor yaziyom k.k niye boyle oldu cok yavas,,..
ben ilaclarima basladimm ..sen nasilsinn iyimisin simdii a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…