Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kıslarr yeniyim ya ondan heralde fransız kaldım birassssss

tamam canım arkadaşım uyuycam bu akşam allah izin verirse

hepimize dua ediyorum merak etmeyin dua herkeze edilirse kabul olurmuş zaten
öptüm hepinizi

ben geldim yeter mi nasıl gidiyor bozo epeydir konusamadık seninlede

kızlarrr bende kaçıyorum patron çık dedi heyooo hadi kocamannnn öptüm sizlerii yarın görüşürüz opuyorumnanaktan

kıslar herkes kendine ii baksın ben birazdan çıkıyorum iş yerinden kardeşimle alışverişe çıkacaz (benim ilk bebeğim) ona ciciler alıcam sevinsin garibim gerçi tosun gibi ona göre bişi bulabilirmiyiz bilmiyorum ama

benm için de dua edin flimim temiz cıksında tekr<r umut edebileyim 1 senedir istiyorm basımdan korkunc bir dıs gebelk deneyimide gecti

inşallah evetzemuszemusALLAHIN HEDİYESİ anlamı

bencede cok güzel bir anlamı var bnde dogum günümde ögrenmiştim hamile olld o yüzden bnde ecrin koymak istiyodum allahım saglıkla kucagına almayı nasip eder insallah hediyeni

ayy canım inşllh temiz çıkıcak korkma

korkuoyrum işte elimde degil cnm ya insallah dualarınızla iyi olacak temiz cıksada bundan sonra biraz daha zor bnm için artık tek tüpüm var biliyosun ne zaman olur bilinmez

korkuoyrum işte elimde degil cnm ya insallah dualarınızla iyi olacak temiz cıksada bundan sonra biraz daha zor bnm için artık tek tüpüm var biliyosun ne zaman olur bilinmez

canım inşllh rahim fliminden sonra hemen hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…