Kv nin vatsap a attığı fotoğraf:)

Bu pek te bozulacak birşey degil..sen asil benim kayinvalidemin yaptigini yasasaydin demek ki delirecektin.
Dugunumuzde hatira defteri vardi.Dugune gelen her misafir bizim icin iyi niyetlerini yaziyorlardi.
Kayinvalidem en ön sayfaya(giriş kısmı)sadece ogluna hitap ederek mutluluklar vs yazmis,en alttada" not:seni kim üzerse karşısında beni bulur)))"yazmisti..
Heryerde hep başrolde olmayi seven ogluna aşırı düşkün dominant bir kv idi kendisi..
Ben hep gözüme bircok şeyi sokmasina rağmen kıskanmadım.Ama o birgün yanında anneme "annecigim"dedim diye delirdi.
Ustelik onada hep sevgi dolu cümleler kurar hep saygili davranırdım..
Neyseki artik görüşmüyoruz..ohhhh be dünya varmış :-)))
:KK50:Gözünaydın. Abartmis epey. Benimki de belki yapardi bilemiyorum çünkü eşim çok soğuk ailesine karşı, fırsat bulsa yapardi belki.

ben eğer rahatsız olduysam; peki ya ben? diye cevap yazabilirdim:)))

yani zamanında görümcem, ben,kv,eşim olan bir fotoda beni kesip eşimle kv yi paylaşmıştı facebook ta .
sonra bir araya geldiğimizde, yazdım bunu bir kenara haberin olsun, demiştim. ben istemezsem diye kesmişmiş. gören de face te etiketlendiğim fotoğrafları bilmeyen biri olsa:) tabi ki abisiyle annesinin fotoğrafını paylaşabilir ama beni kesmesi ayıptı yani, başka foto mu yoktu?

ben eğer rahatsız olduysam; peki ya ben? diye cevap yazabilirdim:)))

yani zamanında görümcem, ben,kv,eşim olan bir fotoda beni kesip eşimle kv yi paylaşmıştı facebook ta .
sonra bir araya geldiğimizde, yazdım bunu bir kenara haberin olsun, demiştim. ben istemezsem diye kesmişmiş. gören de face te etiketlendiğim fotoğrafları bilmeyen biri olsa:) tabi ki abisiyle annesinin fotoğrafını paylaşabilir ama beni kesmesi ayıptı yani, başka foto mu yoktu?
İşte demek istedigim buydu ama kıskanç olduk:) yani kv nin kimi sevdiği hiç umrumda değil cidden. Ama beni saymaz davranabiliyor oluşu yürek yemişlik gibi geldi bana çünkü arayi cidden ben tutuorum eşimin umrumda değiller. Bir hafta önce bana gelmislerdi iki gün kalıp gittiler elimden geleni yaptim giderken teşekkür etti çok güzel agirladin vs ... Sonra cat ogluyla kızını canlarım diyerek önüme koy...hani face e falan koy bari:) eşim de ben de birşey yazmadık, doğru diyorsunuz keşke e ben? Yazsaydim çok umursamadim o an ama sonra lan acaba saflik mı yapiorum saygisizca bi davranis bu dupeduz dedim kendime:)

ben olsam ay ne güzel iki kardeş der geçerdim sanırım :KK53:
aklıma başka bişey gelmez.. :KK45:

Duyar kasmak değil işte kimse de alınmaz ama o öyle davranır. Ki eşimin benim kardeşimin olduğu gruba kardeşim ve benim fotomu atıp canlarım yazmaz. He face e koyar o ayrı. Tabi sizlerin yorumlarini okuyunca hmm peki genel için normal bi durum bu diyorum. Ben hassas bi ailede büyüdüm belki. Bana çok saygisizca gelmişti.

saygısız filan değil. bence yer aramışsınız.

İşiniz mi yok alınıyorsunuz. Belki de dediğiniz gibi aralarını yapmak için attı zaten eşiniz görsün diye atmıştır abi kardeş fotoğraflarını aranızda belli bir sorunda yokmuş dert edecek yer arıyorsunuz konu açmaya bile değmez varsın koymasın varsın canı olma yanii. Çok mu önemli.

Ay hiç alınmayın tabi ki. Eşimin annesi buranın meşhur en felaket kaynanalarından.

Evlerimiz dipdibe. Oğlunu nerdeyse hergün görüyo haliyle ve ona rağmen facede" git söyle oğluma rüzgar onu ne kadar sevdiğimi üzgünse söyle ona yüreğim hep onunla" gibi gereksiz ötesi mesajlar atıyo üstelik de uluorta duvarına :KK70: ben artık overdoz :)) olduğum için bunlar bana koymuyo da millet gülüyo haline komik duruma düşürüyo kendini.

Seninki art niyetli yapmamış olabilir eğer artniyetli olduğuna eminsen ister soğu ister mesafeli ol önemli olan sana yaklaşımı davranışları. Eğer tatlı bi kadınsa yaptığın gerçekten gereksiz bi alınganlık.

Sizin de olduğunuz bir fotoğraf atsaydı bu seferde ikiyüzlülükle suçladınız herhalde. Alınmaya bu kadar yer aramayın bence.

Yuh diyorum. Ne kadar iyi niyetli birisiniz öyle. Iki kardes beraber cekilen fotoğrafa 3. olma hevesiniz nedir acaba? Iste bu yuzden bu tür gruplar olmamalı whatsapp ta. Onlarin yerinde olsam sizi o gruba hiç almazdım.

Geçen de biri alinip konu açmıştı. Esimin ailesiyle whatsapp grubu var ben niye yokum diye. İşte bu konu cevap gibi o konuya.

Yorumları gülümseyerek okuyorum cidden sagolun:) kıskançlıktan tırnaklarımı falan yemedim tabi öyle bi algı oluştu sanırım.. Sadece ben genel olarak laf sokmalari falan anlamayan biriyim. Hiç anlamam entrikali işlerden düz bi yapim var. Acaba kadın bisey mi demek istiyo oldum. :) çünkü insanlar uyarır beni bazen şu sana şunu demek istedi vs die. Kv konusunda tecrübelilere danışmak istedim:)
Bence siz o düz yapınızı korumaya çalışın. Etrafınızdaki kişiler sizi durduk yere gaza getiriyor olabilir. Biri size gerçekten laf bile sokmuş olsa, siz anlamadıysanız konu kapanmıştır. Karşınızda sizi fiştikleyenler görüyorsanız, onlar pek te iyi insanlar değiller benden söylemesi.

Ay hiç alınmayın tabi ki. Eşimin annesi buranın meşhur en felaket kaynanalarından.

Evlerimiz dipdibe. Oğlunu nerdeyse hergün görüyo haliyle ve ona rağmen facede" git söyle oğluma rüzgar onu ne kadar sevdiğimi üzgünse söyle ona yüreğim hep onunla" gibi gereksiz ötesi mesajlar atıyo üstelik de uluorta duvarına :KK70: ben artık overdoz :)) olduğum için bunlar bana koymuyo da millet gülüyo haline komik duruma düşürüyo kendini.

Seninki art niyetli yapmamış olabilir eğer artniyetli olduğuna eminsen ister soğu ister mesafeli ol önemli olan sana yaklaşımı davranışları. Eğer tatlı bi kadınsa yaptığın gerçekten gereksiz bi alınganlık.
:KK70:O ne bee. Delirmis seninki hepten. Ben 3 yıllık evliyim yeni görüyorum böyle şeyler:)

yok artık daha neler, annesi evlatlarının fotoğraflarını atamayacak mı siz varsınız diye.. kaldı ki siz kvalidenin canı değilsiniz ki? iyi anlaşabilirsiniz, sorununuz olmayabilir ama evladı değilsiniz.. tam tersi ben gelinimi/ damadımı evladım gibi severim diyenler bana çok sahte geliyor, kimsenin çocuğu evlat gibi sevilmez çünkü.. onlar abi kardeş, sizden önce de bir geçmişleri vardı, bunlara alışmanız gerek..

Yuh diyorum. Ne kadar iyi niyetli birisiniz öyle. Iki kardes beraber cekilen fotoğrafa 3. olma hevesiniz nedir acaba? Iste bu yuzden bu tür gruplar olmamalı whatsapp ta. Onlarin yerinde olsam sizi o gruba hiç almazdım.

Geçen de biri alinip konu açmıştı. Esimin ailesiyle whatsapp grubu var ben niye yokum diye. İşte bu konu cevap gibi o konuya.
Beni almasalar eşim de girmez ki gruba. Hatta ben çıkmak istiyorum oraya koysunlar ne koyuyolarsa eşime ayıp olur die çıkamıyorum. Eşim annesi ablasiyla ben konuşmazsam hiç konuşmaz ilişkileri kötü epey.

yok artık daha neler, annesi evlatlarının fotoğraflarını atamayacak mı siz varsınız diye.. kaldı ki siz kvalidenin canı değilsiniz ki? iyi anlaşabilirsiniz, sorununuz olmayabilir ama evladı değilsiniz.. tam tersi ben gelinimi/ damadımı evladım gibi severim diyenler bana çok sahte geliyor, kimsenin çocuğu evlat gibi sevilmez çünkü.. onlar abi kardeş, sizden önce de bir geçmişleri vardı, bunlara alışmanız gerek..
Çok doğru zaaten tüm yorumları okuduysanız görmüşsünüzdür bana öyle seviyorum dese de ben inanmam ki doğrusu kızı gibi sevmesi değil zaten. Sadece saygi... Benim olduğum gruba ikisini atiyorsa e ben ? Diye düşünecegimi bilmesi. Gidip face e koysun ya da onların özeline atsin...

Bence siz o düz yapınızı korumaya çalışın. Etrafınızdaki kişiler sizi durduk yere gaza getiriyor olabilir. Biri size gerçekten laf bile sokmuş olsa, siz anlamadıysanız konu kapanmıştır. Karşınızda sizi fiştikleyenler görüyorsanız, onlar pek te iyi insanlar değiller benden söylemesi.
En güzel yorum olabilir bu. Teskkurler.

Beni almasalar eşim de girmez ki gruba. Hatta ben çıkmak istiyorum oraya koysunlar ne koyuyolarsa eşime ayıp olur die çıkamıyorum. Eşim annesi ablasiyla ben konuşmazsam hiç konuşmaz ilişkileri kötü epey.

Bunda alınacak bir şey yok ki. Saygısızlık hiç değil. Belki de ilişkileri düzeltmek adına böyle yapıyordur kayınvalideniz. Sizin bunda bir art niyet aramanız çok saçma.

X