KV & Bebeğim (İsim)

KV'nin içinde hep bi kırgınlık kalmaz mı sizce ? Bu yüzden de oğlu ile arası açılabilir ? şimdiden başladı zaten triplere ???

Açılırsa açılsın sana ne

Sen koydurmam desen de açılsa belki benim yüzümden dersin de adam istemiyor anası küserse küssün sana ne

Sanki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyorsun yani küserse maddi destek vs gider diye mi korkuyorsun

Kaynanan inan sana madalya takmayacak yada goklere cıkarmayacak.
Bu ısrar niye.nasıl ayse Fatma olsun farketmez içinde bir can tasıyosun hiç mi bu kızla hayalin yok da kv isminle yetiniyosun

Ayy inanamiyorum. Tamam seversin kV yi onunda sevgisini hissedersin ozaman koy adını seve seve fakat senin durumun vahim. Ne ısrar ediyon bacim yarın birgün kendi çocuğuna kizdiginda benim adım bana kızıyon diyecek. Boşver sen yeri gelir ben koyacaktır oğlun istemedi dersin sen yücelirsin. Salla gitsin. Sanki yaranacan

Aaaa... Oğlu pek "ANA KUZUSU" !!! Son zamanlarda ne olduysa değişti ???

Teşekkür ederim :)

Sinirlenmemek elde mi? Ben bile düşündükçe sinirleniyorum, aynı evde oturduğumuzdan dolayı bazı şeyleri sindirmek zorunda kalıyorum, artık o hayvan Kayınlarımın odasını toplamıyorum zaten, evin işlerinden de elimi ayağımı biraz da olsa çektim??? Çocuğuma gelince, asla karışmalarına izin vermeyeceğim !!! Buna müsade yok?? Bana istediklerini yapsınlar, ama çocuğuma el sürdürmem KV'ye bunu her fırsatta belirtiyorum zaten ??? O konuda asla ses çıkaramaz

Israr etmiyor zaten artık, eşim ne istiyorsa o olsun :)

Haklısınız. Manyaklık benim ki işte

Yaniii :)

Ben ANA-OĞUL ilişkisini düşündüğümden !!! Yoksa benim aklımda da güzel isimler var... Mesela "Deniz, Derin, Nehir" gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…