KV & Bebeğim (İsim)

Bilemediniz, ben çok salağım!!! Siz hayatınızda hiç "KV'nin ismi olsun!!" diye ısrar eden bi GELİN gördünüz mü ???

O zaman insan ilişkilerindeki en temel sırrı vereyim. Yaranmak isteyen, göze girmek isteyen, sevilmek için kendinden ödün veren olursan kullanılırsın üstelik değerin de bilinmez.
Ayrıca kayınvalide seni sevse ne sevmese ne? Eşinin de seni sevmesi için herhalde annesinin seni çok sevmesini istiyorsun ama o da yanlış.
Seni annesi için sevecekse sevmesin.
Çok ödün veriyorsun her ilişkide
Kayınpederine ilgili bir konunda var mesela.
Sevilmek için her şeyi yapabilirsin ama bu çok yanlış.
Sevmezlerse sevmesinler ama sevilmek için harcanan hep veren taraf olunca sevginin de anlamı yok. Tek taraflı fedakarlıklar yuruyen her sevgi sana zarar hala anlamadın mı?
O evde kendini yirtiyorsun sevilmek için ama sana deger veren var mı? Senin yaptığın fedakarliklarin ond biri sana gösteriliyor mu?
Kazık kadar iki kayinbiraderin hizmetçisi kayinvalide ve kayınpederine sevilmek için agzina bakan biri olmak sence de saçma değil mi?
Valla kayinvalidem kayınpederim beni sever mi bilmem umurumda da değil. Hatta sevmiyor da olabilirler. Ama bana kalk su getir diyemezler çekinirler bu önemli bnce. Cat kapı evime gelemezler benden talepleri olamaz. Çünkü sevmeleri zerre umurumda degil saygı olsun yeter diyorim ben.
Tüm konularında genel bir yaranma ve bunun için kendini adama hakim ama hata ediyorsun. Böyle yaparak daha çok sevilmezsin kullanırlar seni. Kendine dege vermem onceligi kendin ve çocuğum yapman lazım artık.

Hicbi şey anlamadım kv yine severim ismi güzel adını koymak istiyorum diyosun , sonraki paragraflarda aşağılanan gelin olduğunu söylüyorsun e niye seviyorsun o zaman kv yi

Aynı evde yaşadığımızdan dolayı, "SEVMEMEK" gibi bi lüksüm olamaz maalesef

Doğru, bunu hiç düşünmedim :?

Doğru valla, çocuk bizim!!! İşte diyorum ya "salağım" diye, bu konuda ısrarcı olmayacağım artık

Onları hatırlatmayın bile.... Bunları düşündükçe ben daha çok sinirleniyorum, aklıma geldikçe gidip KV ile kavga edesim geliyor, ama mecburiyetten aynı evde oturuyoruz ve bu yüzden bazı şeyleri hep sindirmek zorunda kalıyorum, bu çok acı verici bişey, allah kimseyi benim olduğum duruma düşürmesin

Hey Allahım daha neler görecek acaba bu gözler. Herkes eşim annesinin ismini koymak istiyor ben istemiyorum diye dertlenir sizin eşiniz istemiyor ama siz kv isminde ısrar ediyorsunuz vallahi şaka gibi
Nedir bu kv ye yaranmaya çalışma merakı? Oğluna baskı yapıyor araları bozuluyormuş vs vs size ne bundan yahu? Bırakın bunu oğlu düşünsün. Tek derdiniz bu mu yani? Sizin gibi insanlar yaşadıklarını hakediyor gerçekten. Sağlıkla yavrumu dünyaya getireyim beğendiğim güzel bir ismi annesi olarak ben koyayım diye düşüneceğinize size bir sürü sıkıntı yaşatan kv yi düşünüyorsunuz. Sizi doğuran annenizi bu kadar düşünmezsiniz ama dimi? Onun ismini vermek aklınızın köşesinden geçmez. Hoş bana göre dede, anneanne, babaanne falan filan kimsenin ismi verilmemeli. Herkesin ismi kendine özgü olmalı. Gerçekten anlamıyorum bu zihniyeti. Kv ismine meraklı birinide sayenizde ilk defa görmüş oldum. Allah akıl fikir versin ne diyeyim

Sen niye bu kadar kv ye yaranma derdindesin onu anlamadım.

Senin kv sana hamile halinle kayinlarinin pis leş gibi odalarını temizletmiyormuydu. hatta donlarına kadar topluyodun ama kv yine takdir etmiyor eleştiriyor diyordun.

Evet, aynı evde durunca, zorunluluktan bazı şeyleri hep sindiriyorum. Hatırlamak bile istemiyorum, yani onca yaptıklarına rağmen, benim ona karşı hala iyi niyetli olduğuma şükretmiyor, hala ismini koymayacağız korkusuyla böyle triplere girip, kendi kendine bi hallere giriyor, aynı evde oturuyoruz diye sanki ben ona ayrıcalık gösterip, ismini koymak zorunda mıyım ???

O zaman yaranma çabasından vazgeçin.
Sizi sevmesini beklemeyin. Sevmesinler.
Aynı evdesiniz diye can ciğer olmayın, güler yüzlü olun kavga etmeyin ama sevilmek için de kendinizi paralamayin.
Aynı evdr olmak demek çok sevilmek çok samimi olmak demek değil.

Kvalidemin ismi dünyadaki ennnn güzel isim de olsa yine koymazdım. Ne gereği var canım, hem gözüne girmeye uğraşıyorsanız yapmayın yine giremezsiniz

Doğru valla, ben mi yanlış düşünüyorum diyordum hep, ama bakıyorum herkes benim gibi düşünüyormuş!!! Demek ki bende bi ANORMALLİK yok

Ben kp ismi koymucam diye günlerdir direnip kendimi uzuyorum. Sende zorla koycam diyosun . KP kV ismi koymak kadar saçma bişey yok bence neden inat ediyorsunuz ki. Öpte başına koy kocanı

KV eşimi baskı altına alıp durmasa, tamam?? Ama eşimi öyle görmek istemiyorum??? Herşeyi de takıyor zaten, o yüzden rahatsız edecek şeyler yapmasın

Doğru söylüyorsunuz, kadın kendi oğlunu atmaz ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…