KV & Bebeğim (İsim)

Başta hep ben "KV'nin ismi olsun" dedim ya, şimdi oğlu koymayacak olunca bana trip yapıyorlar. Allah allah... Allah ıslah eylesin ya Rabbim ???

Aynen, Allah'a bol bol dua ediyorum

Aynen, allahım yardım etsin bana

Kesinlikle başka bir isim koyun..Anne-oğul arasını duzelteyim diye sana değer vermeyen kvyi bu kadar yüceltmeye gerek yok.Baksana kendin diyorsun naparsam yapayım yaranamiyorum diye..Seni görmüyormuş..Biraksana sen de onu görmezden gel..Kv adı güzel olabilir ama şunu da düşün evladına koyacaksın sen bu ismi ben bu durumda tercih etmezdim

dunyanın en guzel ısmı bıle olsa asla koyma gıt kendıne ozgun bır ısım bul..

Benim için degerlı olan seyler var manevi olarak.
Çocuga cok ısteyerek sahıp olmak , cocugun omru boyunca tasıyacagı ısmı ozenle secmekte bunlardan bırı.
Oglumun adını ben cok ısteyerek koydum ona anlatacagım bırseyler var , nedenı nıcını.
O sebeble sızı ozensız gordum

Ya kusura bakmada bu nasıl bir bakış açısı.Yok kaynananın gözüne girm çabaları,yok oğluyla kaynananın arası açılmasın diye kaynanaın adını koyma çabaları.
Eşin istemiyor farkında değil misin.Fikrine saygın yok mu? Ne demek ayşe de olsa Fatma da olsa benim için farketmez.Bir evlat doğuracaksın.Ömür boyu konulan ismiyle anılacak.Ama senin için farketmez.Yeter ki kaynanın gönlü olsun.

Hakkaten ben sizin gerçek olduğunuza inanamıyorum. Bu kadar saf olunmaz sanki burda bizi kekliyorsunuz gibi...

Estağfurullah inanın çok çaresiz kalıyorum, sizlerden destek alıyorum. Çok çaresiz ve üzgün olmadıktan sonra ben bu foruma zaten konu açmam

Senin konularını az çok biliyorum bence sen sorun olmadığında sorun arıyosun kendine.

Ya evet !! Üzülmek için uğaşıyorum. Hani ben bunu çok istiyorum! Bi gün mutlu olsam, ertesi gün "Acaba kendimi nasıl mutsuz etsem?" diye kendi kendime dertleniyorum

Zaten bende ısrar etmiyorum artık. Eşimin gönlünün olması daha önemli. Onunda hakkı var

Bu kadar az bi zamanda eşimi sevdiğim isimlere de ikna edemiyorum, o da "Emine, Zeynep v.s" isimlere gidiyor ??? Bende onları istemiyorum, en son MİRAY ve NEHİR düşündüm, söyledim... Eşim'in de biraz hoşuna gitti gibiydi! Onlara da KP ve KV "Oda neymiş?" dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…