Kuzenimin nişanlıma olan tavırları

kuzenimin kocasindan hic hoslanmiyorum.tum sulale de bilir. hakkimda boyle dusunseler yolardim sanirim onlari.insanlar birbirinden hoslanmayabilir size gore ideal koca baskasinin en hoslanmadigi insan tipi olabilir
Bence de başkası yakışıklı gördü diye Ona da öyle gelmek zorunda değil ki , Kıvanç Tatlıtuğ herkes yakışıklı der mesela ama bana çekici gelmiyor , herkesin beğendiği tip aynı değildir ki , bişeyleri itmiştir hemen kıskançlık yada hoşlanma diye ad konulması bence hoş değil, diğer kuzenlerin dediklerinin doğru olduğu ne malum belki onlar yüzünüze gülüyor

Kuzeninle arana mesafe koymalisin belli ki mutluluğunu cekemiyor kıskanıyor hareketleri davranışları çok garip hep bir çomak sokma pesinde gibi. Ya seviyor yada cekemiyor başka açıklaması olamaz

oma katiliyorum .saygi herkes icin gerekli .kiskanclik yapiyor lafina da hak verebilirim .ama hoslanma cok hos olmayan iddiali bi yakistirma .

Kuzenın hoşlanmaz yanı ole degıldır umarım.Belki gercekten elektrık alamıodur .Olabılır .

Bu kuzencikle ilişkini minimuma indir

Konuşma

Hiçbir sırrını asla anlatma

Merhaba merhaba dan başka bir şey konuşma

Acayip kıskanıyor seni

Sevgiler

Dediğin gibi yıldızları barışmamış işte. Anlattığın şeyler bambaşka ve yaptığın çıkarım kuzeninin nişanlından hoşlanması, çok manasız. Sevdiğin insana gıcıklık yapma olayı ergenlik döneminde kaldı ayrıca.

Hoşlanmadığı aşikar da sürekli dile getirmesi göze batıyor tabi hoş değil. Bence biraz mesafe iyidir ya tamam aile binası anlarım ama öbür türlü de bosuna kafana takıp kendini yoruyosun bosversene sen, zaten stresli bir süreç, bunu daha da gergin hale getirmesine izin verme kimsenin tıka kulaklarını. Nişanlını sevmişsin almışsın hayatına önüne bak gül gec bunlara da :)

Evleniyorsun diye seni kıskanmış. Yanında evlilik düğün muhabbeti pek yapma bence

Bence de kıskanıyor. Ama eğer aranız çok iyiyse, kıskandığı hayatın, evlenecek olman vs değil de direk sen olabilirsin. Belki seni kaybetmekten, evlenince uzaklaşmanızdan korkuyordur. İçten içe Efe'nin seni uzaklaştırdığını düşünüyordur o yüzden bilenmiştir damat beye. Kız babaları da bazen böyle yapar mesela. Fesatlık düşünmeye gerek yok hemen. Sevdiğiniz biriyse kendinizi doldurmak yerine açık açık konuşun sen böyle şeyler söyleyince ben üzülüyorum diye.

biraz kıskançlık var gibi. ama kesinlikle konuşma düğün zamanı huzurun bozulur. ortada itiraf vs yok istediğini elime vermiş olursun ve bu konuşma olur boyu unutulmaz sizde ona karşı aynı şekilde gıcık gidin gayet mutluyum modunda davranın alış veriş vs gibi konularda her sey bittikten sonra haber verin yanınız da götürmeyin anlar zaten. ama bence kesinlikle konuşmayın

Konuyu hoşlanmaya nasıl bağladınız gerçekten?
Merhaba biraz sıkıntılı bir surec geçirdiğim için bakamadım pek buralara. Buraya yazmadığım çok mesele var bir tanesinden bahsedeyim bir gün nişanlım bizdeyken mutfakta kuzenim onunla tek kaldığında kıkır kıkır bir şeyler anlatıyordu kafamı uzattım kuzenim tezgaha yaslanmıs eli saçında böyle bir yüzünde flörtöz ifade nişanlıma bir şeyler anlatıyordu. Buna tamam diyorum geçiyorum fakat beraberken nişanlımdan nefret ediyormuş gibi davranan kuzenim onunla tek kaldığında bu anlattığım olaydaki gibi davranıyor kaç kez şahit oldum. Madem hoşlanmıyorsun herkesin içinde onu gömüp yalnız kalınca niye sevgi yumağına dönüyorsun?

Sıkıntı nerede biliyormusun, milletin içinde soğuk duran hatta tavırlı davranan kıza nişanlın tek başına kalınca o flört fırsatını vermeyecek. Kuzenin kumaşından onlarca kadın var çevrede ama o kadınların sizin mutluluğunuza gölge düşürmesinin tek yolu o fırsatı vermemek. Ben böyle bir sahne görsem kuzenime değil nişanlıma kızarım. Kuzeninle baş başa kıkır kıkır muhabbet ettiğine ve ortamı terk etmediğine göre sorunu sen nişanlında ara.

Çok sevmeme ve güvenmeme rağmen nişanlımın her hareketini gozlemledim şüphe ettim didikledim ama öyle olmadığına karar verdim. O anlattığım mevzuda ise nişanlım yemek yiyordu masada kuzenim gitti mutfağa çay koymaya yemek yerken birden nasıl kalksın nişanlım? Ayrıca kikirdayan kuzenimdi bir şeyler anlatiyordu nisanlim yemeğini yerken gülümseyerek kafasini sallıyordu sadece yani başka ne yapabilir zaten. Ben nişanlıma güveniyorum hatta içten içe kuzenimin hareketlerinin o da farkında ama bana konuyu açamiyor hissediyorum. Ben de ona asla kuzenimi kotulemedim konuyu açmadım vs o yüzden bana söylemeye cesareti yok. Konuyu nisanlima da acmam zaten kuzenimle hallederim

Kuzenle görüşme

Şimdiden kes konuşmayı

Bak ben sana Daha önce de yazdım en fazla merhaba de geç

Konuşma onla

Kuzenle görüşme

Şimdiden kes konuşmayı

Bak ben sana Daha önce de yazdım en fazla merhaba de geç

Konuşma onla
Çok olaylar oldu zaten bu durumu yazdıktan sonra anlatmaya mecalim yok evlendik bile zaten biz. Normalde 1 yıl sonraya planlamistik öne çektik düğünü. Kuzenimle de artık konuşmuyoruz sadece o değil bütün aile karıştı olaylar büyüdü vs. Sonuç olarak mutsuzum evliliğimin tadını bile çıkaramıyorum yaşananlardan dolayı düğün gecem bile stresli geçti her neyse inşallah düzelir artık her şey

A ama özet geç anlat merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…