Kuzenimin eşinin telefonunda gördüğü mesaj. (Telefonu kırıldı konu açmamı istedi)

Bu da geldi aklıma. O zaman bira fuckbuddy ile aralarında ikişer olarak pay edildi. Allah'ım sen sabır ver.
Her fırsatta söylüyorum. Date aplikasyonları evli erkek kaynıyor. Gerçekten karakteri sağlamsa aldatmıyor bir erkek. Buna da denk gelmek şans artik.

İş saatinde bi otel odasında ne iş olabilir ki? Otel lobisi falan da değil bi otel odası. Yani eğer bir aksiyon almayacaksa hiç işi bulandırmasın adama soruyorsa da ne cevap alıyorsa inansın geçsin.

Tarih belli öğle 12 gibi gelmiş mesaj hafta içi normalde işte olduğu sıradan bi gün.
Ee normal sıradan bir iş gününde otele gidiyorsa ne olduğu belli zaten.İş için değil, şehir dışına çıkmamış. Adam inkar etse ne etmese ne? Üzgünüm ama aldatılmış.
Adamın ne söyleyeceğinden ziyade ayrılıp/ayrılamayacağını kesinleştirmeli kendi içinde öncelikle,arkadaşlarla diye geçiştirse inanacak mı?İnanıp devam edecekse deşmenin mantığı yok,yakalandı diye aldatmayı bırakmıyorlar daha dikkatli davranıyorlar.

yani yaşadığı şehirde karısı işte sanarken üstelik. Dümdüz aldatmış kuzenin sorması bile saçma yani bi insan işte olması gereken saatte otelde bira bir de 4 bira gündüz vakti ne alaka. Eşi beni bile ikna edemez aldatmadığına:) kuzen saf biraz galiba . O değil de adamla ilişki yaşamasın eskort filan çağırdı ise hastalık kapar

Otele yemek de söyler bira da. Niye söyleyemesin, orasını anlayamadım. Belli ki normalde de içen bir adam. Konu actığınızda mantıklı yorumlar gelmesini istiyorsanız biraz detay vermeniz gerekir. Mesela karısı kocasının otelde kaldığını biliyor muymuş? Normalde de içen bir insan mıymış?

Ben direkt "4 bira" diyerek kastedilenin "4 eskort" olduğunu düşündüm. Bir ben art niyetliyim galiba.
kız bu ekonomik kıtlıkta aynı anda 4 eskorta kim para yetirebilir. Ev araba vs de yokmuş bildiğin çulsuz herif. Boşamaya kalksa bişi de alamaz off fakir erkek hiç çekilmiyor

Eşiniz sizi aldatmış. Ama sizin çaktırmadan çok fazla kanıt toplamanız lazım. Bu uygulamalar var hep onlardan buluyorlar

Ailemi karşıma alıp evlendim abim yengem baba evi sıkıntı olur. Daha önce de çalışma deneyimim yok ama bebeğim için mücadele ederim. Olayın içinde ihanet varsa o zaman bedelini ödetirim.
Sizin adınıza üzgünüm ama ailesini, herkesi karşınıza alarak evlenmişsiniz bu tür evliliklerin sonu hiç supriz olmuyor .Olmayacak birşeyi inatla zorlamak kadere savaş açmak gibi bir şey.Bunu okuyan aynı durumda kadınlara ders olur umarım .....

Bu adama kanit toplasaniz ne olacak? Ev yok araba yok birsey yok
Nafaka baglanacak zaten bosanma durumunda
Cilingir cagirip kilidi degistirin herseyi ogrendim git 4 birayi nerde kimle ictiysen orda kal diyeceksiniz zorluk cikarirsa da kadese basacaksiniz kapilari acmayacaksiniz
Hastalik kapmistir bide ustune bu culsuz

Otele gittiğinden haberi yoksa büyük sıkıntı neden otele gidiyor hangi tarihte atılmış mesajlarım tarihte ne olmuştu hatırlasın

Sizin basınıza geldi sanırım, üzülmeyin, belki bir izahı vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…