Kuzenimin eşinin telefonunda gördüğü mesaj. (Telefonu kırıldı konu açmamı istedi)

Senin niye sütun gidiyor? Kuzenin takipte kalsın o tarihte ne için nerdeydi de otelde kaldı kocası ? Telefon dökümüne ulaşsın.

Evet konum bilgisi açıksa Google ayarlardan rahatlıkla gidilen yerleri görür
Google konumda her zaman doğru göstermiyor önünden geçtiğiniz yeri gitmissiniz gibi gösteriyor.Ancak oteli arayıp sorsa bilgi verirlermi bilemedim.Çok şüpheli bir konu sonuçta bir arkadasinin yaninada gitmiş olabilir. bence direk hesap sormak yerine arkadaşınız bilgi toplamaya çalışsın.Sonucta evet yaptım diyecek hali yok

Bu olay kuzeninizin başından mı geçiyor? O aldatılıyorsa sizin sütünüz neden kesiliyor? Bir kuzen diyorsunuz, bir ben diyorsunuz.

Bu olay kuzeninizin başından mı geçiyor? O aldatılıyorsa sizin sütünüz neden kesiliyor? Bir kuzen diyorsunuz, bir ben diyorsunuz.
Kuzeni konu açmasını istemiş, şuanda orda kalıyormuş telefonu alıp kendisi yorum yazıyor bazı yorumlara cevap olarak
3 gündür uyku uyuyamıyorum kuzenime geldim demiş en son yanyanalar yani.

Kuzeni konu açmasını istemiş, şuanda orda kalıyormuş telefonu alıp kendisi yorum yazıyor bazı yorumlara cevap olarak
3 gündür uyku uyuyamıyorum kuzenime geldim demiş en son yanyanalar yani.

Kenarda sadece 60 bin var bununla ne yapabilirim .. oturduğumuz ev kira öyle ev araba yok üzerimize çalışsam bebeğim küçük ihanet varsa çok sevdiğim için durnam zaten kendime yediremem ya onca emeğim haketmedim.
Çalışmamı istemedi sağlık sorunum vardı diye. Tedavim bitti bebişimiz oldu şu karşılaştığım olaya inanamıyorum

Şurdan anlaşılıyor ki konu kendi konusu, tamamen birinci ağızdan yazmış zaten. Kuzeninin bebeğine falan niye bebişim desin, kuzen aldatıldı diye niye sütü kesilsin. Aldatılan kuzen bunu arayıp hemen koş git Kk’ya konu aç mı demiş? Her neyse konu gerçekse evet ihanet var, çok geçmiş olsun deyip gidiyorum.

Otel odasına içki söylemek tek olsan bile normal de erkeklere güven olmaz otel kayıtları emniyete atılıyor eşi şikayet etsin odaya gelen misafirim cüzdanımı çaldı desin

Delile ihtiyacınız yok, zinaya dayalı boşanma davası açmanız yeterli. Mahkeme zaten otele müzekkere yazıp kayıtları talep edecek ve kimle kaldığı dosyaya sunulacak. Otelde karşı cinsle konaklama hukuken zina sayıldığı için de rahat bir şekilde davayı kazanacaksınız.

Kabullenmesi zor belki ama kesinlikle ihanet var, burada öyle mi böyle mi diye düşünmek beyhude maalesef. Eşi mesaide zannederken otelde birkaç saat geçiren adam ne yapmış olabilir ki? (4 bira eşliğinde) Sadece belgelendirilmesi lazım. Ama dediğim gibi bunu sizin yapmanıza, yana yakıla delil aramanıza gerek yok, o kayıtlara mahkeme yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı

Paragrafa başlarken kuzeninizin evliliğindeki sorundan bahsedip sonunda kuzenime geldim sütüm gidecek diye bitirmeniz konu sizin mi kuzeninizin mi bilmem

Ben direkt "4 bira" diyerek kastedilenin "4 eskort" olduğunu düşündüm. Bir ben art niyetliyim galiba.
2 adama 2 karşıdakine diye düşündüm ben de. 4 kişiyse zaten oha yani
Konudaki kişi maalesef aldatılıyor bence. Mesai saatinde adamın otelde birayla falan işi ne

Bazı cevaplar bir kuzen ağzından yazılmış bir sizin agzinizdan. Hadi bazı cevapları kuzeniniz yazıyor desem konunuz da kuzen diye başlıyor siz diye bitiyor. Kuzen olayı çok geçmedi bana. Banada bir ihanet söz konusu gibi geldi bu arada.

Hesap sahibi yazarken kuzen birden telefonu çekip alıyo herhalde

Tarih belli öğle 12 gibi gelmiş mesaj hafta içi normalde işte olduğu sıradan bi gün.
Mevzu çok açık, otelde biri ile ilişkiye girdi muhtemelen. Ara ara da belki yapıyor

Boşayacak ise kaos çıkarsın, yapmayacak ise huzursuzluktan ve için pişkinliğe evrilmesinden başka bir işe yaramaz.

Ben olsam ödemeleri otel kaydını(zaten mahkeme istese otel kaydı vardır) kartları kontrol eder delil toplarım. Cebindeki fişler, karttaki ödemeler. İş yerini başka biri gibi arayıp sordurmak. ..

Bebeğinle kaos ortamda senin ne işin var sütüm kesilecek diyorsun kalk git evine? Sana ne aile içi olaydan? Sen de git kendi kocana sahip çık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…