Kuruluk problemi

Slayer Witch

Schadenfreude enjoyer
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
1.014
2.653
Merhaba herkese :KK28:

Arkadaşlar benim sorunum kuruluk... Günü gününe regl olurum en son 5 ay önce jinekoloğa evlenmeden önce doğum kontrol önerisi için gittim o sıra baktı doktor öylesine kontrol olsun diye ultrasonda da bi şey yoktu. Ama ıslanmıyorum, yani şöyle diyeyim ön sevişmede ıslaklık dışarı çıkmıyor kupppkuru çorak arazi gibi :KK43: ama ilişkiye girince içerisinin ıslak olduğu anlaşılıyor. Libidosu yüksek biri değilim, hiç yaşamasam cinsellik çok nadir aklıma gelir herhalde. Bunun bir çaresi var mı tamam istek sorun değil ama bu kuruluk nasıl çözülür acaba? Psikolojik olabilir mi?

Asla anlamadım. Islaklığın dışarı çıkması ne demek? Kuruluk olsa vajina içi de kuru olurdu demek ki kuruluk probleminiz yok. Ya da ben anlamadım.

Asla anlamadım. Islaklığın dışarı çıkması ne demek? Kuruluk olsa vajina içi de kuru olurdu demek ki kuruluk probleminiz yok. Ya da ben anlamadım.

Anlatmak istediğim, o ıslaklık dışarıda vulvaya kadar çıkar ve penisin girişni kolaylaştırır ya hani o olmuyor yani eğer herhangi bir şekilde kayganlaştırmazsam dışardan, ilişkiye girmek çok zor oluyor ancak bunu yaptıktan sonra içerisinin ıslanmış olduğunu fark ediyorum.

X