Kürtajdan Sonra Yeni Gebelik Için Kaç Ay Beklemeli?

benimde karnımda öldü bebeğim sonra kürtaj oldum doktorum 3 ay verdi. şu anda 5 ay oldu. inşallah isteyen herkesle beraber bu ay hamiş olurum.

çok doğru söylüyorsun defnecim su yolunu bulur
bende 7.5 haftalıktım kürtaj olduğumda
aslında bana dr dedi tekrarlamaz diye
yok yok ben korkmuyoum allahın izniyle anne anne olucam hem de çok güzel anne olucam hemde en kısa zamanda
2009 da doğum yapıcam inşallah

ilsucum naber fıstık

iyiyim fıstık nasıl olsun ,calışıyorum
sen nasılsın , napıyosun

ya bu konu 3 4 ay önce konuşulmuş ama merk ettim benim de 9haftalıken bebeğimin kalbi durdu.dr en az 2 3 ay dedi günler geçmiyor..1.5 ay oldu..ne yapsam bilemiyrm.

Kizlar Kürtajdan Sonra Yeni Bi Gebelik Için Sizce Kaç Adet Dönemi Geçmeli ? Kimi 1 Ay Kimi 3 Ay Diyor... Kafam Karişti..

canım öncelikle geçmiş olsun
kürtajdan sonra doktorlar ya 6 ay yada 1 sene veriyorlar doktor bana 6 ay verdi şimdi süremizin bitmesini bekliyoruz cenabı hak hakkımızda herşeyin hayırlısını versin :Saruboceq:inş:Saruboceq::Saruboceq:
aklına takılp dahada sormak istedigin şeyler olursa sor yardımcı olabildigim kadarıyla olurum kiba.s.a.s.

ya bu konu 3 4 ay önce konuşulmuş ama merk ettim benim de 9haftalıken bebeğimin kalbi durdu.dr en az 2 3 ay dedi günler geçmiyor..1.5 ay oldu..ne yapsam bilemiyrm.

ah gülüm ah ALLAH hakkımızda herşeyin hayırlısını versin inş benimde üç dört tane kürtajım ve düşügüm oldu ve doktor hepsinin arasına 6şar ay verdi ve yaklaşık ikibuçuk senedir hep o altışar ayların bitmesini bekliyorum allah geçmez gün vermesi inş senin birbuçuk ay daha ki doktorun iki üç ay vermiş beklemen için inş bebişine kavuşursun çok beklemeden canım :Saruboceq:
gerçekten beklemek zora.sa.s

canım bu konuyu acalı baya oldu .hatta kürtajın arkasından 5 adet gördüm :)))
benim dr um 1 ay müddet vermişti .
2 -3 ay yeter bence .6 ayı sanırım ileri haftalarda düşük yapanlara veriyorlar.

peki doktorun 1 ay verdide sen ne dedn beş adet yani beş aydır bekliyorsun canıma.s
benim iki kürtajım iki düşügüm oldu ama ilk kürtajımdan sonra doktorum 6 ay verdi:çok üzgünüm:
ikibuçuk aylık hamileydim canım senin kaçıncı haftandıCADIARZU

9 haftalık falandı .kalbi durdu.4 ay biz istemedik korunduk , şuanda rahim ağzımda yara çıktı onun tedavisini göreceğim canı.m
sana da sabır versin Allah .cok acı şeyler yasamıssın ya:KK43:(

sagol canım ya ALLAH hepimize sabır versin inş:Saruboceq:
senin bu rahim agzı yarası yenimi çıktı nasıl bişiy doktorun bunun hakkında ne dedi:uhm:

canım yeni çıktı ilk önce ufaktı sonra 1 ay içinde genişlemiş işte .şuan adetim bitince fitil ve antibiyotiğe başlıcam .sebebi hk. bişi demedi canım . tedaviden sonra hemen hamile kalmanı tavsiye ediyorum dedi birde.

burda yazana göre istanbuldaymışsın hangi semtte hani doktora gidiyorsun:uhm: canım çok geçmiş olsun hemen yaran küçülür ve sonrada bebişini kucagına alırsın:asigim:

ben üsküdarda oturuyorum.
fatih medicalparka gidiyorum şimdilik .
gebeliğimde medicanayagitmiştim camlıcadakine.
sen ?

hangi doktor bende oraya gitmiştim şimdi tavsiye üzere doktorumu degiştirdim şimi ise
özel huzur hastanesine devam ediyorum

hangi hastanedki dr un ismini soruyorsun
medicana mı , medical park fatih mi ?
birde senin arastırman yapılsın canım 4 düşük kolay değil

ben medıcalparkta ayşaegül sofuoglunun hastasıydım
şimdiki doktorumsa huzurda renginar kasap bu doktorumda çok mükemmel bir doktor

fatihteki doktorunu soruyorum çünki ben orauya gitmiştim
canım benim bütün araştırmalarım yapıldı Adan Zye derlerya o hesp ALLAHIMA hamdolsun hiçbirşey çıkmadı
şimdi ise doktorun verdigi zamanın bitmesini bekliyoruz son ayımızdayız dua et hayırlısı olsun

bende ayşegül sofuoğluna gittim. çok ii bir dr ama çok kalabalık . randevu için 15 gün önceden araman lazım.
sen memnun muydun Ayşegül Hanımdan?
Sevindim bişi çıkmadığına canım Allahın takdiri demekki ...

bende memnundum canım AYŞEGÜL hanımdan evet gerçekten çok kalabalık sıra oluyordu
şimdiki doktorumma dedimye tavsiye üzere gittim ve çok memnunum
ALLAH hepimizin gönlüne göre versin arkadaşım:Saruboceq:
sanada çok geçmiş olsun:Saruboceq:

bende memnundum canım AYŞEGÜL hanımdan evet gerçekten çok kalabalık sıra oluyordu
şimdiki doktorumma dedimye tavsiye üzere gittim ve çok memnunum
ALLAH hepimizin gönlüne göre versin arkadaşım:Saruboceq:
sanada çok geçmiş olsun:Saruboceq:

günaydın cnm
allahım tez zamanda gönlündeki hayırlısıyla verir inşallah canım benim
ilsu cnm benim günaydın fıstıkım
bak dünya ne küçük dfeğil mi
aynı dr a gidiyormuşsunuz
süper valla

ay bitanem biliosun bu konuyu düşük yaptığımız zaman 5 ay önce acmıştım. çok cabuk geçiyor zaman. evet ya aynı dr a gitmişiz tesadüfe bak:))) boşgebelik sayfasına bekliyoz seni çabuk gel bu bir emirdir :))))))))))))

X