Kürtajdan sonra hamile kalan var mı?

deryaleyla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2024
22
10
28
Normalde 11 haftalık olması gereken gebeliğim 8 hafta gözüktü ve bugün kalbi atmadığı görüldü, yarın kürtaj olacağım , dün ne kadar mutluydum, bugün yıkıldım , hayat garip, kürtajdan sonra hamile kalan var mı?

Sizi çok iyi anlıyorum aynı şeyi iki kere yaşadım ilk kürtajımdan bir yıl sonra tekrar hamile kaldım ama yine kalp atışı olmadı ve kürtaj oldum

Size önerim muhakkak genetik test yaptırın ben ilk kürtajdan sonra yaptırmadım aynı şeyi bi daha yaşadım tabi doktorla ayrıntılı konuşun kalp atışı neden olammış diye

Size önerim muhakkak genetik test yaptırın ben ilk kürtajdan sonra yaptırmadım aynı şeyi bi daha yaşadım tabi doktorla ayrıntılı konuşun kalp atışı neden olammış diye
Doktor bir sorununuz yok gibi ama yapalım dedi zaten, sizin çocuğunuz olmuştur inşallah

Çok geçmiş olsun, Rabbim sabır versin
Ben Mart'ın 2 sinde kürtaj oldum, Nisan da tekrar hamile kaldım şuanda 26 haftalık hamileyim çok şükür.
Korkmayın tekrar olacaktır, Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Haftanız düşük olduğu için bir regli bekleyi diyor doktorlar. Ben 12 eylülde erken doğum yaptım. 20. Haftamda doktor 6 ay korun dedi. Testlerinizi yaptırın mutlaka sonra tekrar düşünebilirsiniz inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Kaç haftalıktı ve korunma yapmadınız mı acaba

Doktorum yarın kürtajı yaptıktan sonra haftay kontrol edeceğim bir sorun olmazsa devam edebilirsin gebelik için dedi tabi haftaya kontrolde belli olacak

Kusura bakmayın , çok sevindim umut oldu Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, heyecandan ne soracağımı şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…