Kürtaj sonrası gebelik

Bdybttr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
140
183
Merhaba kızlar. Kürtaj olalı 3 seneye yaklaştı son 6 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor hormon testim temiz çıktı ultrasonda da doktor sadece kistim olduğunu ama eriyip kaybolan bi kist olduğunu hamileliğe engel olmadığını söyledi ama hala hamile kalamadım ve pskolojim çok yıpranmış durumda kürtaj olanlar ne kadsr süre sonra hamile kaldı neler yaptı aydınlatırsanız sevinirim

Merhaba kızlar. Kürtaj olalı 3 seneye yaklaştı son 6 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor hormon testim temiz çıktı ultrasonda da doktor sadece kistim olduğunu ama eriyip kaybolan bi kist olduğunu hamileliğe engel olmadığını söyledi ama hala hamile kalamadım ve pskolojim çok yıpranmış durumda kürtaj olanlar ne kadsr süre sonra hamile kaldı neler yaptı aydınlatırsanız sevinirim
Ben de şubatta bebeğimin kalbi durması nedeniyle kürtaj oldum. 2 aydır gebelik planlıyoruz olmadı bakalım denemeye devam ediyoruz. Allah hayırlısını versin inşallah ❤️ stresten olmuyor bence ilişkide bebeği düşünmemek lazım aslında

Kürtajla hiçbir ilgisi yok ki bu durumun.kürtaj olmasanız da kalamayacakmışsınız demek ki.kürtjatan sonraki ilk adet arası bile ihtimal var.kürtajla ilgili değil.

X