Aile Planlaması Kürtaj için randevu süresi..?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

oSk3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2014
13
0
Arkadaşlar merhaba korunmama rağmen hamile kaldım ve gebeliği sonlandırmam gerekiyor. Devlet hastanesinde mi olsam özelde mi bilemiyorum. Devlet hastanesinde randevu almak gerekiyormuş acaba nekadar sonrasına randevu verirler. İstanbulda olacağım fakat şuan istanbul dışında olduğum için zamanlama benim için önemli konu hakkında tecrübesi yada bilgisi olan varsa yardım lütfen..

Arkadaşlar merhaba korunmama rağmen hamile kaldım ve gebeliği sonlandırmam gerekiyor. Devlet hastanesinde mi olsam özelde mi bilemiyorum. Devlet hastanesinde randevu almak gerekiyormuş acaba nekadar sonrasına randevu verirler. İstanbulda olacağım fakat şuan istanbul dışında olduğum için zamanlama benim için önemli konu hakkında tecrübesi yada bilgisi olan varsa yardım lütfen..
devlette kürtaj yapılıyor mu bilmiyorum kürtaj yasası çıktığı için ama yapılıyorsa da zaten çok ileri bir tarihe randevu veremezler alınması için belirli bir süre var eğer maddi durumun yerindeyse özelde olabilirsin çok geciktirmeden alıyorlar

Araştırdığım kadarıyla biraz uğraştırıyolarmış. Özel araştırmaya başladım sanırım daha iyi olur öylesi

X