Kuran-ı Kerim'i Türkçesinden Hatim Edelim

İnşaallah canım ben de haftasonu okuyacam hangi surede kaldığımı yine yazarım okurken benim için dua et benim pastam ben de bebek istiyorum hayırlısı ile sağlıklı inşallah
bebek niyetiylemi okuyodun gülümRabbim en yakın zamanda sanada hayırlı akıllı saglıklı evlatlar nasip etsin insallah.Rabbim kabul etsin dualarını okudugun duaların hürmetine bebegine vesile olsun insallah.tabi ederim Rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin insallah

Aslında boş oturmayalım hem de sevaba girelim diye okuyorum canım bakalım ömrümüz bitmeden bayağı okuyalım diyorum ama en son duamı yaparken bebek ve atanma dileklerimi de söylemeden bitirmiyorum duamı

İnşaallah canım ben de haftasonu okuyacam hangi surede kaldığımı yine yazarım okurken benim için dua et benim pastam ben de bebek istiyorum hayırlısı ile sağlıklı inşallah
meryem suresinide oku gülüm 41 kez ben okumustum okudugum ay gebe kaldım sükürler olsun

Aslında boş oturmayalım hem de sevaba girelim diye okuyorum canım bakalım ömrümüz bitmeden bayağı okuyalım diyorum ama en son duamı yaparken bebek ve atanma dileklerimi de söylemeden bitirmiyorum duamı
anladım canım Rabbim gönlünü niyetini biliyor Tüm dualarını kabul etsin insallah tüm yasayacagın güzelliklere vesilen olsun insallah

İnsanız yaşadığımız sürece isteklerimiz hiç bitmeyecek tam ve eksiksiz hiç bir şeye ihtiyacı olmayan sadece Rabbimiz biz her zaman hem birbirimize hem Ona muhtacız ..Senin ilk bebeğin mi cinsiyeti belli mi Allah(c.c) Sana da kolay bir doğum nasip etsin ikinizde sağsağlim kurtulursunz amin

Gerçekten mi tamam ALLAH nasip ederse okuyayım canım..inşaallah ben de yakında hayırlısı ile hamile kalırım bakalım ay başım geleceği zaman beklemelerdeyim..
evet canım.RABBİM KABUL ETSİN DUANI CANIM BENİM.insallah hem atan hem bebeşinde gelsin.Hakkında hayırlısı olsun hayırlında bebişin ve atanman olsun amin

evet canım.RABBİM KABUL ETSİN DUANI CANIM BENİM.insallah hem atan hem bebeşinde gelsin.Hakkında hayırlısı olsun hayırlında bebişin ve atanman olsun amin
Çok teşekkür ederim dileklerin için çok mutlu oldum...çevremdekiler de artık nasibinde yok atanmak diyenler ben ama umudumu koruyorum kimsenin nasibini kimse bilemez nasip eden sonuçta ALLAH.

amin Allah razı olsun canım.aynen canım istegimiz bitmiyor Rabbimizin Lütfuda bol.ilk bebek canım.cinsiyet kız güzel duan için Allah razı olsun.

Çok teşekkür ederim dileklerin için çok mutlu oldum...çevremdekiler de artık nasibinde yok atanmak diyenler ben ama umudumu koruyorum kimsenin nasibini kimse bilemez nasip eden sonuçta ALLAH.
hiç belli olmaz orası canım.onu Allah bilir.insallah atanırsın en yakın zamanda hemde bebeginde gelir.mutluluguna mutluluk katarsın insallah.

Oy ne tatlı olur şimdi kız bebeklerin kıyafetleri daha cici oluyor hayırlı bir evlat olur inşallah ...Hem güzel bir ayda doğacak Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) in doğduğu ayda doğacak Rabbim bol nasipli gelmesini nasip etsin evladını..

Kizlar size bir tavsiyem olacak
Her hafta bir sure belirleyici tefsirini okusak.
Ben hep okumayi erteliyorum birlikte yaparsak eğer daha motive olurum
Tefsirini bir kez oluşan bile akilda kalivi oluyor. Hangi sure hangi olay üzerine aydinlatici olarak indi biliyoruz.
Tefsiri olmayanlara bir müddet verelim alsinlar ve hep beraber okuyup burada yorumlayalim.
Başka topikte arkadaslarim vardi hatim yaoacagimiz onlar da davet ederim buraya

Vallaha çok güzel olur arkadaşlar benim tefsirim yok ama edinmeye çalışırım ama şimdi anlamını bitirdikten sonra tefsiri de en baştan almak lazım bence ...internetten tefsir bulabilir miyiz acaba?

Vallaha çok güzel olur arkadaşlar benim tefsirim yok ama edinmeye çalışırım ama şimdi anlamını bitirdikten sonra tefsiri de en baştan almak lazım bence ...internetten tefsir bulabilir miyiz acaba?
Arkadasim diyanetin siteainden alabilirsiniz
Hem uygun fiyat hem baskisi kapagi kaliteli.
Gecen sene ücretsiz kargoydu bu sene de öyle belki.
Haberlesip okuyalim hep.birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…