Kuran-ı Kerim'i Türkçesinden Hatim Edelim

Okuyor musunuz Kur'an-ı Kerimin anlamını arkadaşlar?

Amin inşallah canım hangi surelerde olduğunuzu yazarsanız güzel olur belki baişka okumak isteyenlere de heves olur

Oy ne tatlı olur şimdi kız bebeklerin kıyafetleri daha cici oluyor hayırlı bir evlat olur inşallah ...Hem güzel bir ayda doğacak Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) in doğduğu ayda doğacak Rabbim bol nasipli gelmesini nasip etsin evladını..
canım msjını simdi gördüm .amin.Rabbim bu güzel dualarının daha güzelini sana nasip etsin insallah.duası kalbi güzel arkadasım.bunu bilmiyordum ama cok sevindim biliyormusun .nisan ayınıda cok seviyorum.cümlemize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin amin

canım msjını simdi gördüm .amin.Rabbim bu güzel dualarının daha güzelini sana nasip etsin insallah.duası kalbi güzel arkadasım.bunu bilmiyordum ama cok sevindim biliyormusun .nisan ayınıda cok seviyorum.cümlemize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin amin
Amin inşaallah benim de sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün tam imanlı kursaklı bir evladım olur herkesin yanında tabiii..6 aydır hamile kalamadım bir senedir evliiym doktora gittim muayene oldum ayın onbeşinde ultrasona falan gideceğim pataloji sonucu falan olacak kan idrar tahlili falan bakalım ne çıkacak acayip de stresliyim stresden de olmaz diyen var bilemiyorum

Türkçesini anlamını bitirdikten sonra tefsirini okumaya başlamayı düşünüyorum arkadaşlar ben şimdi Tevbe Süresindeyim

Amin inşaallah benim de sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün tam imanlı kursaklı bir evladım olur herkesin yanında tabiii..6 aydır hamile kalamadım bir senedir evliiym doktora gittim muayene oldum ayın onbeşinde ultrasona falan gideceğim pataloji sonucu falan olacak kan idrar tahlili falan bakalım ne çıkacak acayip de stresliyim stresden de olmaz diyen var bilemiyorum
canım benim evet bence streste etki ediyor bende 7. ayımda gebe kaldım.o ay pek kafama takmadım baska telaslar yüzünden.insallah sende yavruna kavusursun canım.burda o sevinçli haberini okumak nasip olsun bana,sanada yazmak.insallah.insallah herseyin temiz güzel cıkar.hiçbelli olmaz bi bakmıssın yavrun süpriz yapmıs gelmiş.:emir_bebek:Rabbbim o temiz kalbini sevindir insallah arkadasım.sen hak ediyosun bence:KK52:

arkadaşlarım benim bugün doğum günüm ama canım çok sıkkın benim için dua edin hayırlısı ilesıkıntılarımdan kurtulayım eşimin bazı akrabaları huzurumuzu kaçırmaya uğraşıyor dün gece saatlerce ağladım dua edin benim için...

Ben de Yunus Suresindeyim canım diğer arkadaşlar neredeler okuyorlar mı?

merhaba ben on gündür memleketteydim onun için okuyamadım en kısa zamanda başlayacağım yine

X