Küllerden Doğmak Vol.2

hadi kalk hatta beraber kalkalım saat 16:37-

17:37'ye kadar dönmek yok :mad: 1 saatte ne yapabilirsek o_O
Hadi kalkayım bari :KK61: Yalnız benim baza altında %90 eşimin eşyaları var ve özel şeyler kendi yerleştirip çıkartıyor:) onun yerine ne yapabilirim?

2 sandalyem kaldı canım sıkıldı:KK70: Şimdi onları da silip tv ünitesine geçerim, baza yarına artık...

Anaa ne güzel iste hem karıştır hem duzenle:)
Onunki zaten kutu ve kolilerde üzerlerinde etiket var içlerinde ne olduğuna dair. Hiç de elleyemem sonra bir ton laf eder bunun sileceği kopmuş şunun ağzı açık kalmış diye:KK48: kendisi pek düzenlidir, o baza altı benim olsaydı hallaç pamuğuydu

Öle boş boş oturuyorum 2 görevim kaldı yapıcam yapmam mümkün değil:mad:
Banyoda boyalar var Duvarları silemiyorum,tv ünitesi boş içini dolduramıyorum ARAFDA kaldım allahım:mad:bu adam beni kudurtuyor:KK67:koskoca yaz geçti yapmadı şu badanaya şimdi olcak işmi:KK42:

Kızlar hepinize kolay gelsin
Bende katılayım belki düzene girerim diye düşündüm de
Ben çalışıyorum ve görevleri de öyle günü gününe yapamayacak kadar üşengeç biriyim
Ben akşamları yemekten sonra bulaşıkları makineye koysam iyidir ( sonrasında kızımla ilgilenmem lazım )
Siz avize sil petek sil diyecekseniz ben oooo diyeceğim
Ama faydalı bi topik olmuş tebrik etmeden geçmek istemedim

BUGÜNKÜ ÖDEV
Elektrik süpürgesi temizlemek. Temiz olanlar için wc yıkama

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1

Ben çalışıyorum ve görevleri de öyle günü gününe yapamayacak kadar üşengeç biriyim
Ben akşamları yemekten sonra bulaşıkları makineye koysam iyidir ( sonrasında kızımla ilgilenmem lazım )

hoşgeldin canım benimm, ama söz ver bak gitmek yok :KK53:

Şimdi sayfa 1 ve 169'u okuduysan hazırsın demektir :KK49:

Hemen kalk bugünkü ödevden başla :KK55:

Elektrik süpürgesi temizlemek, hadi yap gel biz buralardayız :KK50:

Bak bugün Elektirik süpürgesi silinecek alt tarafı ama ben napıyom boş boş oturuyorum o_Obide çalışsam iki çocukla evi ne götürür sen düşün :KK45:
yesa yesa istifa edicem çok fena depresyondayım:KK17:

2 sandalyem kaldı canım sıkıldı:KK70: Şimdi onları da silip tv ünitesine geçerim, baza yarına artık...

Ohhh mis canım da bitirseydin yahu 2 tanecik kalmış, benim hatrıma :KK48::KK48:

Öle boş boş oturuyorum 2 görevim kaldı yapıcam yapmam mümkün değil:mad:
Banyoda boyalar var Duvarları silemiyorum,tv ünitesi boş içini dolduramıyorum ARAFDA kaldım allahım:mad:bu adam beni kudurtuyor:KK67:koskoca yaz geçti yapmadı şu badanaya şimdi olcak işmi:KK42:

tüh canım yaa kötü olmuş, eee bu hafta sonuna mı yapacaksınız, akşamları mı artık o_O

Bak bugün Elektirik süpürgesi silinecek alt tarafı ama ben napıyom boş boş oturuyorum o_Obide çalışsam iki çocukla evi ne götürür sen düşün :KK45:
yesa yesa istifa edicem çok fena depresyondayım:KK17:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen nazsın büyük düşün :mad:

Yok öyle istifa mistifa, anlamam akşam konuş bi netlik kazansın şu boya işleri ondan sonra düzene girer her şey :KK37: sen neler neler yaptın, bunları mı yapamayaksın :KK31:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Elektrik süpürgesi temizlemek. Temiz olanlar için wc yıkama

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4. Koalina

Süpürge çok pisti temizlerken duşakabin de kirlendi:)

Haftalık görevlerden sandalyeleri sildim 8 adet.
Şimdi bi çorba yapayım:KK51:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen nazsın büyük düşün :mad:

Yok öyle istifa mistifa, anlamam akşam konuş bi netlik kazansın şu boya işleri ondan sonra düzene girer her şey :KK37: sen neler neler yaptın, bunları mı yapamayaksın :KK31:
Büyük düşünüyorum sonra şişiyorum:110:konuşsan nolcak anlıyomu karşımdaki bi boyacı tutalım yapsın dedim elimden geliyor ne gerek var dedi:KK67:offfff yesa valla şişdim:KK42:evi bi görsen yeminle her yer her yerde:confused:akşamdan akşama yapıyor daha doğrusu yapamıyor :KK70:

X