Küllerden Doğmak Vol.2

Bence birikim için ya da formda kalmak için olan konular oldukça fazla, :rolleyes:

Temizlik ve düzen konusundan devam etmek daha az karışıklığa sebep olacaktır. :KK51:

O yüzden sanki böyle daha iyi gibi:KK37:

:KK42: düzeni bozmak değildi niyetim
eğer karışıklığa neden olacaksa yapmayalım o halde :KK51:

Haftalık ödevlerden sandalyeleri sildim ve kitaplıgımı konsolumu vitrinimi temizledimmm :)

haftalık görevlerden = 1.tüm sandalyeler silindi, 2. banyonun duvarları silindi, 3.baza altını yeni toplamıştım elden geçirdim, gözüme az geldi koltuk altlarımı da elden geçirdim :) 4. cu kaldı :) dünkü ödev çarşaf değiştirmemi yapmıştım ama misafrlikteydim gelince de yazamadan uyuya kalmışım :)

Vallahi ne tv ünitesiymiş arkadaş yine olmadı :KK34:eşim çok yorgundu yapamadı bende kıyamadım:KK36:hava çok soğudu istanbulda 3 gündür yağmur var :KK42:depresyondayım:confused:

Benim süpürge dun temizlendi keşke sayilsa :)) yetişebilirsem tuvaleti yikarim küçük tuvalet pek kullanılmıyor öyle olunca temizlemek de pek aklıma gelmiyor :))

Benim süpürge dun temizlendi keşke sayilsa :)) yetişebilirsem tuvaleti yikarim küçük tuvalet pek kullanılmıyor öyle olunca temizlemek de pek aklıma gelmiyor :))

Canım 1 tane daha haftalık görev yapabilecek misin? en azından 2 olarak yayınlayım listeyi :KK49:

Bence birikim için ya da formda kalmak için olan konular oldukça fazla, :rolleyes:

Temizlik ve düzen konusundan devam etmek daha az karışıklığa sebep olacaktır. :KK51:

O yüzden sanki böyle daha iyi gibi:KK37:

Katılıyorum temizlik düzene devam :KK55:

canım senin haftalıklar nasıl gidiyor? Hiç yaptın mı :KK5:
İşe basladim canim. Oglenci oldum. Sabah anca yemek yapıp temel temizlik toplama yapabiliyorum. Haftalik gorevlerin hepsini yapamasam da birkac tanesini yapmaya calisacagim. :KK8:

haftalık görevlerden = 1.tüm sandalyeler silindi, 2. banyonun duvarları silindi, 3.baza altını yeni toplamıştım elden geçirdim, gözüme az geldi koltuk altlarımı da elden geçirdim :) 4. cu kaldı :) dünkü ödev çarşaf değiştirmemi yapmıştım ama misafrlikteydim gelince de yazamadan uyuya kalmışım :)

aa bunlarda mı var.... öffff bunlarıda yapiim bari altta mı kalcem :)

X