Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar ben dün hiç bir şey yapamadım yemek bile :KK43: deli kasık ağrım vardı yatana kadar bugün yok şimdilik ama eve gidene kadar ne olur bilmiyorum.. pazar gecesi tv unitesini düzenlemeye başlamıştım o bile yarım duruyor bir sürü kablo var onlara çözüm bulamadım hepsini atasim var ama eşim izin vermiyor ki atayım :)))
geçmiş olsun
hayırlı sabahlar kızlar,

tatilde kv.de de olduğumuz için yazamadım.dünden itibaren tam gaz yanınızdayım inşallah.

siz nevresim takımlarınızı ne sıklıkla değiştiriyorsunuz?
ben arefe günü değiştirmiştim,malum 4 günde evde yoktum.yeni değiştirmiş sayılırım bence :p ama normalde evde kalsak da 2 haftayı buluyor değiştirmem çok mu geç sizce o_O

bir de şimdiye kadar hiç duvar silmedim desem yeri var.bazen priz etraflarını siliyorum o kadar. sanki ihtiyaç yokmuş gibi geliyor ama bu sefer banyonunkini bari sileyim diyorum. nasıl yapmak lazım? siz nasıl siliyorsunuz?
haftalık değişiyorum ben hatta önceden iki günde birdi:) yine gücüm yetse her gün değişirim takıntım var bu konuda

duvarları aspirin temizleyiciyle sil geçen gün tablonun arkası iz yapmıştı sildim süper çıkardı lekeyi:) her yerde aspirin kullanıyorum artık:)

bu arada ben pazar günü bizim nevresimi değiştim ama olsun zaten bugün oğlumunkini ütüleyip takıcaktım:) haftalık değişiyorum nevresimleri

Ben çok yorgunum:110: benim şuanda uyku seti yayılık yeni yaydım mutfak tezgahını silerim :KK16:hafif sarardı zaten :KK43: tv ünitesinide bugün yapıyorum inş eşimle dün salonu boyadık tamamen boşalttım içini :KK51:resim atarım mutlaka övülmeye ihtiyacım var yoksa yatıcam aşağıya:KK15:

hayırlı sabahlar kızlar,

tatilde kv.de de olduğumuz için yazamadım.dünden itibaren tam gaz yanınızdayım inşallah.

siz nevresim takımlarınızı ne sıklıkla değiştiriyorsunuz?
ben arefe günü değiştirmiştim,malum 4 günde evde yoktum.yeni değiştirmiş sayılırım bence :p ama normalde evde kalsak da 2 haftayı buluyor değiştirmem çok mu geç sizce o_O

bir de şimdiye kadar hiç duvar silmedim desem yeri var.bazen priz etraflarını siliyorum o kadar. sanki ihtiyaç yokmuş gibi geliyor ama bu sefer banyonunkini bari sileyim diyorum. nasıl yapmak lazım? siz nasıl siliyorsunuz?
Bende haftalık değiştiriyorum....kışın 10 günü buluyor bazen...

yesa bu konsol duzenleme çok fena bi yerden vurdu benii
ben yurt disindayim , burda çok evrak gelir, fatirasi bilmemnesi her gun mutlaka bisey çikar posatdan,atsan olmaz atmasan olamz
çekemcelere koyarim , sonra aklima estikçe duzenlerim
suanki çekeemcelrimin hali içler acisi , bayadir duzenleyim diyordum bugune kismetmis
bi çekemce bitti
kaldi uç,bu benim butun gunumu alir
okula gidip çocukalri getiicem yemek yeyip geri gidecekler, kuçukde uynair bu arada
yandi gulum keten helvam yaniii :))

Haftalık ödevlerden konsol içi ve vitrinimi bitirdim geriye kaldı duvar silme ve baza altı temizleme......
image.jpg image.jpg

Çok güzelmiş bugunki ödevler akşam eve geçince yorganlari cikaricaktim haliyle nevresim değişecek oglaninkiler bizimkiler bebegin kiler hep değişecekti bahane oldu bayramda değiştirmiştir ama yorganlari çıkacak hem de ödev yaparım artık telden yazmakta çok zormuş görüşürüz akşama hanimlar byyyy

BUGÜNKÜ GÖREV
Nevresimleri değiştirmek veya mutfak tezgahını silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- Areser

Bende dün nevresim değiştirdiğim için mutfak tezgahımı sildim

Kızlar ödev yapanlar da eksik varsa ekleyin kendinizi gözümden kaçmış olabilir

yesa bu konsol duzenleme çok fena bi yerden vurdu benii
ben yurt disindayim , burda çok evrak gelir, fatirasi bilmemnesi her gun mutlaka bisey çikar posatdan,atsan olmaz atmasan olamz
çekemcelere koyarim , sonra aklima estikçe duzenlerim
suanki çekeemcelrimin hali içler acisi , bayadir duzenleyim diyordum bugune kismetmis
bi çekemce bitti
kaldi uç,bu benim butun gunumu alir
okula gidip çocukalri getiicem yemek yeyip geri gidecekler, kuçukde uynair bu arada
yandi gulum keten helvam yaniii :))

canım hadi hadi yaparsın sen :KK47:

O 3 taneyi de yap öyle vereceğim 1 puan :KK53:

kizlar selam nevresimlerimi degistirmistim dünden malum ev kalabalik üc cocugum var benim dörtte biri evlendi neyse canlar tezgahi silip gelirim

En iyisi kalkıp iş yapmak sanırım... Evim çok dağınık ama ben oturduğum yere çakılıp kaldım sanki... IMDATTTTTT... biri beni kaldırıp iş yapmamı sağlayabilir mi:oops:

Ben çok yorgunum:110: benim şuanda uyku seti yayılık yeni yaydım mutfak tezgahını silerim :KK16:hafif sarardı zaten :KK43: tv ünitesinide bugün yapıyorum inş eşimle dün salonu boyadık tamamen boşalttım içini :KK51:resim atarım mutlaka övülmeye ihtiyacım var yoksa yatıcam aşağıya:KK15:
hadi canım hadi sen süper yapmıştırsın eminim:)
çarsafi degistim geecen gunde nevresimi bugun degiselbiliirim :)
duz çarsafti çiakrdim topanip diuryor sinir oluyorum , en iyisi lastikliden $a$myaacksin
ben lastikli kullanıyorum üstünede normal çarşaf seriyorum:) çift çarşaf
Haftalık ödevlerden konsol içi ve vitrinimi bitirdim geriye kaldı duvar silme ve baza altı temizleme......
Eki Görüntüle 1642164 Eki Görüntüle 1642165
süper olmuş eline sağlık
En iyisi kalkıp iş yapmak sanırım... Evim çok dağınık ama ben oturduğum yere çakılıp kaldım sanki... IMDATTTTTT... biri beni kaldırıp iş yapmamı sağlayabilir mi:oops:

hadi kalk bakalım bir başla gerisi gelir çok rahatlıycaksın yaptıktan sonra ohhh be diyeceksin:)

Canım günlük ödev ile başla :KK49:

Nevresimleri değiştirmek eğer yeni değiştirdiysen mutfak tezgah silinecek. :KK54:

Ama senin ilk günün o yüzden ikisini de yap :KK48:

Selamlar tv ünitemide hallettim tahlil kağıtlarımı ayrı ayrı arşivledim süper oldu:) koca iki çöp torbası atılacak çıktı desem iki günde evimden:KK53::KK53: atıyorum atıyorum bitmiyor fazlalıklarım çok bereketliymiş:)

a101 den yine minik sepet aldım 2 liralık 4 tane dünde almıştım 1 tane:) bu okul işi iyi olmadı markete uğramadan duramıyorum:)

an itibariyle 3 te 3 yaptım görevlerimi, şimdi bebişi uyutup ütü yapıcam ve ödevimde tamam olacak inşallah, hoş bebeğim zor uyur:KK53::KK53:

tv ünitesi vs. düzenleme süper oldu sağol yesa yesa :KK9:

Canım günlük ödev ile başla :KK49:
Nevresimleri değiştirmek eğer yeni değiştirdiysen mutfak tezgah silinecek. :KK54:
Ama senin ilk günün o yüzden ikisini de yap :KK48:
Yapılacak o kadar çok iş var ki hangisini yapsam şaşırdım... Hemen yapıp geliyorum... Bi yerden başlamak lazım di mi :)

X