Küllerden Doğmak Vol.2

Haklısınız ... Hemen yerimden kalkıp jet hızıyla evimi temizlemeye başlıyorum eşim gelecek 2 saat sonra evin tertemiz olması moralini çok etkiliyor...
Önce bir oda belirle mesela mutfaktan başla dağınıklığını topla sonra diğer odaya geç ben öyle yapıyorum oda oda daha kolay oluyor, diğer türlü ordan oraya koşturup yoruluyorum:)

Selam arkadaşlar. Çocukların ve kendi yatağımın nevresimleri değiştirdim. Yıkadım balkona astım. Yatak odamı topladım duvarları sildim. Ben de Arçelik buharika var. Buhar makinesi. Onunla siliyorum yarım saat sürmüyor bir oda. Bayramda perdeleri yıkamamıştım onu da attım makineye camını sileceğim az sonra kahve molası verdim.

BUGÜNKÜ GÖREV
Nevresimleri değiştirmek veya mutfak tezgahını silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali

Selam arkadaşlar. Çocukların ve kendi yatağımın nevresimleri değiştirdim. Yıkadım balkona astım. Yatak odamı topladım duvarları sildim. Ben de Arçelik buharika var. Buhar makinesi. Onunla siliyorum yarım saat sürmüyor bir oda. Bayramda perdeleri yıkamamıştım onu da attım makineye camını sileceğim az sonra kahve molası verdim.

canım o zaman duvar silmek 1 puan veriyorummm, diğer günlük yaptıklarını azerin'in konusuna yazabilirsin, çok motive ediyor insanı :KK68:

Canım bende de var ama hiç kullanmadım cok ıslatıyormu Duvarları nasıl yapıyorsun?

temizlik mopu deniyor ya ondan mı, bende onları merak ediyorum eğer gerçekten hakkını veriyorsa evin her yerinde kullanılıyorsa almak istiyorum bir tane:)

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim nevresim değiştim:)

Canım bende de var ama hiç kullanmadım cok ıslatıyormu Duvarları nasıl yapıyorsun?

Evet ıslatıyor canım. Halıları kaldırıyorum. Yerler ıslanıyor çünkü. En son bi bezle yerleri kuruluyorum. Çok güzel siliyor ama. Özellikle kışın isler akıyor resmen.

A Anka
areser areser
bende de arçelik in buhar makinesi var ama kullanmıyorum.sanki pek etkili temizlemiyormuş gibi gelmişti ilk kullandığım da.. siz nasıl ve nerelerde kullanıyorsunuz?

Ben ocak, aspiratör, balkon kapıları ve duvarda kullanıyorum canım.

temizlik mopu deniyor ya ondan mı, bende onları merak ediyorum eğer gerçekten hakkını veriyorsa evin her yerinde kullanılıyorsa almak istiyorum bir tane:)

Buhar makinesi diye geçiyor canım. Olmazsa olmaz değil tabi. Ama bi heves aldık boş durmasın diye kullanıyorum.
Bezlerin girmediği yerlerde çok iyi. Ama öyle parke, cam vs için kullanışlı değil. Duvarı güzel siliyor. Aspiratör vs güzel temizliyor.

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim
13-bendimahi (lavabo ovdumm, bardaklar temizdi :))
14-nill (niki yanlış olabilir)
15-naz_24
16- statistician
17-yesilkubbe
18-__ATALANTE

evet kızlarr ben dünkü ödevi yaptım lavoboyu temizledimm :) Bugünkü görevide akşam eve gidince yaparım.

canım o zaman duvar silmek 1 puan veriyorummm, diğer günlük yaptıklarını azerin'in konusuna yazabilirsin, çok motive ediyor insanı :KK68:
Buraya yazmak yasak mı canım. Sadece ödevleri mi yazacağız.oraya da yazıyordum bi aralar bayadır uğramadım. Zaten iki topic takip etmek çok zor benim için.

aslında benim bugün çoook işim vaar.. Eşimin o gıcık dizisi var. (eşkiya dünyaya hükümdar olmaz) o onu izlerken kuruyan çamaşırları katlıcam kirlileri atıp yıkıcam onları asıcam. Yeni büyük kavonoxlar aldım onlara kuru baklagillerimi koyucam. Sonra kitaplıgımı düzenlicem eger bunları yapana kadar saat 9u geçmezse bide makine açarım :KK70: Haa bide eve gidince yemek yapcam ama ne pişircem hiiç bilmiyorum varmı fikri olan?

Ayy
aslında benim bugün çoook işim vaar.. Eşimin o gıcık dizisi var. (eşkiya dünyaya hükümdar olmaz) o onu izlerken kuruyan çamaşırları katlıcam kirlileri atıp yıkıcam onları asıcam. Yeni büyük kavonoxlar aldım onlara kuru baklagillerimi koyucam. Sonra kitaplıgımı düzenlicem eger bunları yapana kadar saat 9u geçmezse bide makine açarım :KK70: Haa bide eve gidince yemek yapcam ama ne pişircem hiiç bilmiyorum varmı fikri olan?
ayyy bugün mü o dizi. Her hafta o dizi yüzünden kavga ediyoruz. :KK70: bu gün kavga günümüz demekki.

Buraya yazmak yasak mı canım. Sadece ödevleri mi yazacağız.oraya da yazıyordum bi aralar bayadır uğramadım. Zaten iki topic takip etmek çok zor benim için.

Yok canım o nasıl söz ama en başında buraya yazmayalım diye konuşmuştuk, çok karışıyor diye :KK68:

Evett ohh teh değilmişim. Bizde kavga ediyoruz adamın başının etini yiyorum görmen lazım :KK70: Geçen hafta kavga ettik çok fenaa :KK70:

Aynen ben de öyle. Burnundan getirdim ::) bakalım bu hafta izlemeye cesaret edebilecek mi? :KK70:

Yok canım o nasıl söz ama en başında buraya yazmayalım diye konuşmuştuk, çok karışıyor diye :KK68:

Tamam canım öyle bişey varsa uyarım. ;-)

kızlar ben birazdan işten çıkacağım.
nevresimleri yıkarım akşam.
banyo duvarını da silerim.

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12

Nevresimler degisti..
Haftalik gorevlerden banyo ve tuvaletin duvarlari silindi
Tv sehpasi duzenlendi,tozlari alindi
Yarin da sandalyeleri halletmeyi umit ediyorum :KK66:

Evde bu kadar isin varsa, bir de esin o gicik diziyi seyredecekse zaten makarnadan baska birseye gerek yok ona :KK53::KK53::KK53:

X