Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim

bardaklar, kaşıklar çatallar komple takım mis gibi çamaşır suyuna koyuldu sonra bulaşık makinesinde yıkandi

canım çok tatlısın ne güzel eklemişsin öyle ismini :KK48: :KK68:

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9- nill41
10- maral

ooooooooo 10 olduk yok mu arttıran :KK76:
Yaa evet maleseff eklemesini becerememisim :oops:

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-sosyoloji12
12 Mirjam
13 nill44

Nil arada kaynamasin
Anlamadim ama. Kaynamasin derken?

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim

bardaklar, kaşıklar çatallar komple takım mis gibi çamaşır suyuna koyuldu sonra bulaşık makinesinde yıkandi

Eflalim sana zahmet nil de ekle sene :KK19:

Canım çooook gemiş olsun, umarım şu an iyidir durumu :nazar: olsun canım biz hem çalışır hem düzenler hem temizleriz :KK53:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1

10 adet bardak yatırdım, şimdi onları bulaşık makinesine koyup, makineyi çalıştıracağım...

O zaman resim de gelsin, konumuz şenlensin :KK53: resimde 9 göründüğüne bakmayın 1 tanesi pek kalmak istemedi içeride :KK53:

Eki Görüntüle 1641523

çok sagol canım çok şükür suan iyi birka gün basmıycak üstüne
bugun görevi yaptım oğlan okuldan geldi ilk günden ödevde var yani iş ev yemek çocuk işimiz zorrr kadın olmak zor

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim
13-bendimahi (lavabo ovdumm, bardaklar temizdi :))

yarina super bi odev buldum
uymayan vardir ama onlarda 15 dk halay çeksin ceza:KK45::KK45::KK45::KK45:yada tek ayak ustunde dursun :KK45::KK45:

$aka $aka uymayan odevi uydurun valla orasina ben karismam: ) bi tanesini bulana kadar akla karayi seçtim zatnn:KK53:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim
14-nill (niki yanlış olabilir)
15-naz__24
image.jpg image.jpg
Bunlarda resimler ödev tamamdır :)

]BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim
15-naz_24
16- statistician

uzuun bi aradan sonra merhaba kizlar..c.suyu kullanmadıgim için lavabo cifledim bilginize..suan tlfndan yazdığım icin uzun yazamıyorum,yarin grs inşallah :KK66:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1- Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12
12-eflalim
15-naz_24
16- statistician
17-yesilkubbe

15 tane çay bardağını yatırdım çamaşır suyuna.Tüm çay ve tatlı kaşıklarınıda. Biraz beklettikten sonra makineye koydum yıkandı.

Alternatif olarak verilen ödevi de yaptım. 2 tane de lavaboyu çamaşır suyu ve cifle ovdum, yıkadım.

canım ellerine sağlık, ödevini yaptıktan sonra listeye ismini ekleyebilirsin :KK49:

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-Seyhan77
2-anka_misali

@dagci canım ellerine sağlık, eski günlük ödevleri boşver, haftalıklara bak yeter ki başlamışsın zaten :KK36:

Nego Nego canım senin de ellerine sağlık ama eskileri boş verin her gün yeni bir sayfa açalım kendimize :KK48:

canım ama neden boşverelim o ödevleri verildiği gün yaptım ben bayramda yazamadığım için şimdi yazdım sonradan yapmadım ki ödevleri, anlamadım bu ödev işini yani verildiği gün yapılıncada mı yazmıycaz sonradan:KK64: birde benim tel eski model ondan okuyabiliyorum ama yazamıyorum, bazı günler girip yazmaya hiç vaktim olmuyor benim malum çocuklar koşturuyor peşinden:) pc açmak çok zaman alıyor

X