Küllerden Doğmak Vol.2

Evettt... Bütün ev süpürülüp silindi.Lavabo wc temizlendi. Nevresimler değiştirildi. Kirli sepetindekiler yıkanıp asildi... Ocak ve tezgah silindi ...bulaşık makinası boşaltıldı.eşe meyve salatası hazirlandi :)) Akşamda kuruyan çamaşırlar katlanacak, kitaplık duzenlenecek...

Evettt... Bütün ev süpürülüp silindi.Lavabo wc temizlendi. Nevresimler değiştirildi. Kirli sepetindekiler yıkanıp asildi... Ocak ve tezgah silindi ...bulaşık makinası boşaltıldı.eşe meyve salatası hazirlandi :)) Akşamda kuruyan çamaşırlar katlanacak, kitaplık duzenlenecek...

Canimm ellerine saglik :nazar: bir önceki mesajımda yazmıştım çok karışık oluyor diye günlük yaptıklarımizi azerin konusunda paylaşıyoruz. Ödevler ve Görevler hakkında paylaşım yapıyoruz sadece:KK36:

hadi canım hadi sen süper yapmıştırsın eminim:)
Hayır canım malesef yapamadım :KK43: eşimi aradım üniteyi tekrar çekicekmiyiz diye sordum oda evet dedi ondan sebep doldurmadım içini o_Oakşam işi bitince yapıcam inş ıvır zıvır masanın üstünde kaldı:KK34:

BUGÜNKÜ GÖREV
Nevresimleri değiştirmek veya mutfak tezgahını silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)

Dün nöbetçiydim o yüzden günlük ödevimi yapamadım, bugün de anahtarımı hastanede unuttuğum için eşimin gelmesini bekliyorum eve girebilmek için :110: Of ne kadar unutkanım ya, kendimi dövesim var. Eve girer girmez mutfak tezgahını silip yemeğe girişeceğim, eğer halim kalırsa bugün tv ünitesinin çekmecelerini düzenleyeceğim bakalım hadi bana kolay gelsin tabii size de :KK54:

Canimm ellerine saglik :nazar: bir önceki mesajımda yazmıştım çok karışık oluyor diye günlük yaptıklarımizi azerin konusunda paylaşıyoruz. Ödevler ve Görevler hakkında paylaşım yapıyoruz sadece:KK36:
Peki tatlım bilgilendirme için teşekkürler Oraya yazarım bundan sonra. Ben bu topige alışınca hep buraya geliyorum ... o_O

kv ile beraber yaşıyorsun sanırım, dezavantajı olduğu gibi avantajıda var böyle:) benimkide aynı binada bana gelince ya ütü yapar ya bulaşık yıkar bir bakmışım:)
Pek de beraberiz sayılmaz, genelde yazlıktalar arada bir geliyorlar işte:) Geçen sene çok garipsemiştim ama şimdi rahatım..

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina

Ben tezgahı sildim zaten uyuz, su koysam leke olan bir tezgahım var:KK12:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina
8-anathema

Ben mutfak tezgahimi sildim kizlar

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina
8-anathema
9-Chentiq

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1

Acaba 17 rekorunu kırabilecek miydik :rolleyes::rolleyes:

Feraceli Feraceli gittin gelmedin aşk olsun :KK61:
@Bi kahve hadi canım gel artık :KK19:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
Ben de mutfak tezgahı sildim

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician

Ben de mutfak tezgahı sildim :) :)

Baza altı görevi de bitti cok şükür bir küçük baza temizledim ama 1 büyük bazaya bedeldiii cocukların oyuncaklarının olduğu baza felaket karışmıştı....

Baza altı görevi de bitti cok şükür bir küçük baza temizledim ama 1 büyük bazaya bedeldiii cocukların oyuncaklarının olduğu baza felaket karışmıştı....

maşallah canım bir tek duvar silmek kaldı senin değil mi? Hadi bakalım kolay gelsin şimdiden :KK68:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician
13.kelebek25
bende nevresimleri değiştirdim fakat yıkayamadım öğlen 1 den beri sular yok gece 12 de gelcekmiş of ki ne offfff

X