Küllerden Doğmak Vol.2

1- "DOSYA YÜKLE" tıkladıktan sonra açılan pencereden sol taraftan telefonu ve içindeki resimleri görüyorsun canım onun üzerine tıklayıp cevapla demen yeterli
2-Ne kadar ütü yapacağına bağlı
3-Olur canım

1. sorunun devamı: Telefondan siteye giriş yaptıktan sonrayı sorduysan eğer

*Dosya yükleye tıkladım
*Dosya seç çıktı
*Tıkladım, belgelerim dosyalarım vs çıktı
*Dosyalarım seçtim
*DCIM seçtim
*Camera seçtim
*Fotoları gördüm, istediğimi seçebilirim :)

Anaaaaam utancimdan masanin altina giresim var yaaa.. Ekleme beni listeye
Amaaa ben de anacigima yarin bir tencere yaprak sarma yapacagim nabeeeer
Cunki kendisi cooooksever sarmayi.

Fotoğrafları bende görüyorum canım hani oraya kadar tamam ama seçiyorum yuklemiyor boyutlara mi ilgili acaba ?
6 parça yeter mi ki :)
Bugün koltuklarimi sildim örtüm var benimde ama gene de kirlenmiş. Örtüleri de yikadim kirlentlerin bazıları yarina kaldı sadece.
Bende foto atmak istiyorum

Anaaaaam utancimdan masanin altina giresim var yaaa.. Ekleme beni listeye
Amaaa ben de anacigima yarin bir tencere yaprak sarma yapacagim nabeeeer
Cunki kendisi cooooksever sarmayi.

Tamam sarma dedin kandırdın beni ekleriz ekleriz o nasıl söz

neeeeeeeeee 6 mı biz 6 yı günlük ödev olarak veriyoruz yanına bir şey daha isteriz çekmece düzenle biraz

Not: Bi yükleyim bakalım telefondan

Valla ben telefondan yükleyebildim canım. Resimlerin yanında küçük yuvarlak çıktı, onu seçtim, o kadar. Seninki neden olmadı acaba

Son düzenleme:
Canım 7ymis bu arada ütü parçam. Mutfak dolapların içini duzenlesem olur mu? Fotoğraf yüklemeyi deneyeceğim bir daha

Son düzenleme:
selam hamarat hanimlar guzel haberlerle gelmek isterdim ama olmadi malesef dun embiryo transferine saatler kala doktorum aradi ve transferin iptal edildigini soyledi embiryonun gelisimi yavaslamis neyse hayirlisini dilemistim hayirlisi boyleymis demekki..
yarin insallah araniza donuyorum canlar 1 haftadir pek bisey yapamadim insallah yarin tekrar baslayacagim temizlik isine herseye ragmen hayat devam ediyor

Canım benim senin de dediğin gibi hayırlısı böyleymis ne güzel olumlu bakabilmek. İsyan etmemek. Her daim isteriz seni görmek aramızda

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-ayseyma
7- statistician

kendi verdigim görevi yapmasam olmazdi herhalde
Iki tane balkon silindi

Canım benim senin de dediğin gibi hayırlısı böyleymis ne güzel olumlu bakabilmek. İsyan etmemek. Her daim isteriz seni görmek aramızda
sagol canim cok tesekurler.. hersey Rabbimden canim bir kapiyi kaparsa baska kapilar acar insallah.. herseyin hayilisi..

Bugun ki ödevi yapmak cok gerekli bir şeydi balkonum yok terasım var ve tatilden geldiğimden beri yıkayamamıştım cok istiyordum vu görevi yapmak ama sabahın 11 de çıkıp gece 10.30 da eve döndüm cocukların okul kıyafet ayakkabı bi de hastane işi vardı araya da bir sinema sıkıştırdık çocuklarla pilim bitti yorgunluktan.....

Haftalık görevlerden de bir tek koltuk silme kaldı inşallah onu da yarın sabahtan yaparım

yesa canım haftalık ödevlerimden banyoyu temizledim. Çalışma odam yok ama onun yerine koca salonumu dip bucak temizledim konsol çekmecelerini düzenledim. Kitaplığı düzenledim. Mutfak dolap kapaklarını silemedim maalesef. Kanepelerimi de değiştireceğim o nedenle silmedim.
Günşük ödevlerimi bugüne kadar yapmıştım ama bugün sabah kayınvalidemlere geldik. Bayram bitimine kadar burada olacağız. Ödevlerimi yapamayacağım. Beni mazur görün. Listeden çıkarmak isterseniz çıkarın. Tekrar başladığımda ödevlerimi tam yaparsam eklersiniz.

merhaba canlar tatildeydim geldim, aranıza katılmaya hazırım, şimdi bana biri ki bu yesa olabilir ne yapmam gerektiğini açuklayabilü müüü??

Canım bugün haftanın son günü, biz 4 maddeyi tamamladık, istersen o 4 maddeyi de yazayım ama tek bir günün var zor olur, yarın sabah yeni görevler ile başlamaya ne dersin

Ellerine sağlık canım, bayram arası normal, hiç sıkıntı olmaz

O zaman söyle mi oluyor
Yesilkubbe: Mutfak dolap ve kanepe hariç tam

Ehe ehe ben geldim hadi gari temizleyin kombileri iyigeceler ben yatar konserveler yeni bitti

aaaaaaaaaaaaaaa kombi temizlemek mi hiç aklıma gelmemişti teşekkürler naz_24

günaydin kizlar hayirli cumalar hepinize kizim bugün tekrar okula gidiyo yasasin simdi haftaliktan koltuk ve evrak dolabi tamam banyoya birazdan girecem kombim yok onun yerine baska bisey yapiyim yapincada yazarim insallah

ben de çalışma odası hariç hepsini yaptım, haftalık görevlerin. bu akşam el mecbur tamamlanacak çalışma odası.
herkese kolay gelsin. akşam pazara uğradığımız için balkon yıkayamadım, kombimiz de yok evde. bugün için çalışma odası düzenleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…