Küllerden Doğmak Vol.2

hayırlı cumalar kızlar.
akşam pazar vs. olunca sabah erkenden sildim balkonu.
geçen hafta mutfak dolabını silmiştim.
c.tesine kalmasın diye bu sabah yine sildim.

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-ayseyma
7- statistician
8.dagci

kombi çok basit bir ödev oldu sanki.:)

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-ayseyma
7- statistician
8-dagci
9-eflalim

dagci dagci yorulduk yaa kombi iyidir iyidir :KK49:

Görevler yarın sabah erkenden inşallah ama chentiq hala tatildeyse özel mesaj ile haberlesiriz 4 görev belirleriz. Buradan yapmayalım çok karışır bence :KK50:

Nego Nego koltuk ne alemde koltuk ? :KK76:

HAFTALIK GÖREVİ 4'tE 4 YAPAN 5 KİŞİ OLDUK :nazar:
yesa1
dagcı
feraceli
koalina
anathema8

hadi Nego Nego hadi Nego Nego :)
ahh canım ya yok silemedim beni bana bırakan yok ki, dün kocaaa 3+1 evimi süpürdüm sildim, çamaşır katla yerleştir üç makineydi, yemek yap, okula çocuğu götür getir, birde miniğim ek gıda yemiyor onun savaşı var, tabi birde diyete , başladım, imdaaaat diye bağırıcam yani, dün o kadar temizliğe bugün her yer kırıntı, örtüsüz bir şey yedirmiyorum güya!! bugün silmeye çalışıcam ama zor gibi, hastane işimiz var, ütülerim hala duruyor o kadar çok ki bir haftaya biter:KK43:
A anathema8 canım koltukları nasıl yaptın, sildin mi, yıkattın mı, örtüsünü falan mı yıkadın ?

@

anladım canım, keşke benim de halı yıkama makinem olsa ama tabii öncesinde onu koyacak bir yerim :KK53:
benim var da makinem ama bozuldu iki senedir yaptıracak sevgili kocam:mad::mad:
selam hamarat hanimlar :KK24: guzel haberlerle gelmek isterdim ama olmadi malesef dun embiryo transferine saatler kala doktorum aradi ve transferin iptal edildigini soyledi :KK43: embiryonun gelisimi yavaslamis :KK42: neyse hayirlisini dilemistim hayirlisi boyleymis demekki..
yarin insallah araniza donuyorum canlar 1 haftadir pek bisey yapamadim insallah yarin tekrar baslayacagim temizlik isine :KK49: herseye ragmen hayat devam ediyor :KK55:

Rabbim en hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin

Görevler yarın sabah erkenden inşallah ama chentiq hala tatildeyse özel mesaj ile haberlesiriz 4 görev belirleriz. Buradan yapmayalım çok karışır bence :KK50:
Canım ya koltuk bugün silmeyip yarın silsem olmuyor mu?

Günaydın kombi kolay neyse ki:) pilim bitti artık, diğer sayfaya yazıcam yaptıklarımı hak verirsiniz bana:) minik çok yoruyor emeklemesi yememesi uyumaması, uykusuzum, 4 saat uyusam bayram edicem ne büyük nimetmiş uyumak, 4 senedir çocuğum var büyük oğlumdan beri uykusuzum:mad::mad:

Canım bugun geç vakit te ya da yarin sabah erken liste yayınlayacagim kesin yapacaksan öyle yayinlayim
Canım o zaman bugün ne yapıp edip yapmaya çalışayım çok zor ama ne yapayım 4 te 4 olmayacak:KK43: o kadar da temizlik yaptıydım:)

Kızlar ben yeni eve taşındım 1buçuk ay oldu ilk tasidigimiz da kombi bakımı yaptırdık. İçi çok biriydi içini de mi temizliyorsunuz siz kızlar bunu soracaktım.sileriz kolay :)

Canim malum bayram var önümüzde . Bayram temizligi yapilacak , il dışına gidecekler var. Bu hafta hafif bir seyler yapsak? Arkadaslarin da goruslerini alip bir karar verelim. :))

Canım o zaman bugün ne yapıp edip yapmaya çalışayım çok zor ama ne yapayım 4 te 4 olmayacak:KK43: o kadar da temizlik yaptıydım:)

Tamam canım iyi haberlerini bekliyoruzz :KK50:

Kızlar ben yeni eve taşındım 1buçuk ay oldu ilk tasidigimiz da kombi bakımı yaptırdık. İçi çok biriydi içini de mi temizliyorsunuz siz kızlar bunu soracaktım.sileriz kolay :)

Bugün sadece dışını temizleyeceğim canım, içini ancak eşim yapabilir.:KK14:

Canim malum bayram var önümüzde . Bayram temizligi yapilacak , il dışına gidecekler var. Bu hafta hafif bir seyler yapsak? Arkadaslarin da goruslerini alip bir karar verelim. :))

Canım özel mesaj attım ama bir sen bir de dagci dagci gitmiyor mesajlar, 4 basit görev yazdım, 2 tanesi zaten chentiq sıradaki görevlerden 2 tanede çekmece düzenleme tarzında. Aklınızda bir şey varsa özel mesaj atın ben derleyip toplamaya çalışayım :KK49:

Tamam canım iyi haberlerini bekliyoruzz :KK50:

Bugün sadece dışını temizleyeceğim canım, içini ancak eşim yapabilir.:KK14:

Canım özel mesaj attım ama bir sen bir de dagci dagci gitmiyor mesajlar, 4 basit görev yazdım, 2 tanesi zaten chentiq sıradaki görevlerden 2 tanede çekmece düzenleme tarzında. Aklınızda bir şey varsa özel mesaj atın ben derleyip toplamaya çalışayım :KK49:

yesa bugün mü belirlicen haftalık listeyi

yesa bugün mü belirlicen haftalık listeyi

Evet canım geçen haftadaki görevlerden yaptığın olmadığı için seni ekleyemeyeceğim ama gelecek haftadan itibaren sen de katılırsın :)

GÖREVLERDEN TEK BİRİNİ BİLE YAPSANIZ LİSTEYE EKLEYECEĞİM

şu an için listede
yesa yesa
Nego Nego
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
@2KediAnnesi
NAZ24 NAZ24
Feraceli Feraceli
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
D denizyagmur4
catuke catuke
@seyhan77
yesilkubbe yesilkubbe
areser areser
Koalina Koalina
kalinkaselin kalinkaselin

Diğer arkadaşların mazaretleri olabilir, gelecek hafta hemen tekrar ekleriz listeye, hiiiiç sıkıntı olmazzz :KK49:

Son düzenleme:
Evet canım geçen haftadaki görevlerden yaptığın olmadığı için seni ekleyemeyeceğim ama gelecek haftadan itibaren sen de katılırsın :)

hımmm anladım :) Olsun bu haftanınkileri bugün yayınlarsan not ederim hepsini yaparım yarın temizlik günüm zaten :) Haftasonu giremiyorum foruma ama pazartesi bildirim yaparım. :)

Haftalık görevlerden
1-çalışma odası yok bilgisayar masamı ödev verilmeden önce yapmıştım
2-mutfak dolapları dışı sildim
3-banyo dolabı duşakabin falan yok komple banyoyu şimdi yıkadım geldim
4-koltuk silmedim makine almayı düşünüyorum
Günlük ödev için kombim yok onun yerine bugün bayram için bavul hazırlarım artik en sevmediğim iş :KK12:

image.jpg
İşde benim Şahane renkteki mutfak dolabım :KK48:
image.jpg
Ufak bi evrak dosyam var düzenledim tarihi geçenleri attım :)çalışma masası vs yok şimdilik.
image.jpg
Bu da duşa Kabin bence çok iyi oldu keza kireçden içersi görünmüyorduo_O

Koltuklarımıda yıkamıştım zaten :KK76: görevlerim bitti:KK52:

X