Küllerden Doğmak Vol.2

Bir de kuralları hatırlatalım :KK19:

1- GÜNLÜK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ BURAYA YAZMIYORUZ SADECE ÖDEVLER VE GÖREVLER HAKKINDA PAYLAŞIM YAPIYORUZ

2- ÖDEVLERİ AKSATMIYORUZ

3-HAFTALIK GÖREV BİLDİRİMİNİ CUMA GÜNÜ YAPIYORUZ

4-LİSTEDEKİ ARKADAŞLARDAN SABAH 4'TEN SONRA İLK GELEN GÖREV VEREBİLİYOR.

5-GÖREVLER AĞIR GÖREVLER OLMUYOR, "TÜM" YERİNE "3" "5" GİBİ SAYILARI KULLANIYORUZ.

yarışmacı arkadaşlara başarılar :KK49:

3 ve 5 ne demek oluyor :KK64:

Çok özür dileyerek giriş yapıyorum çok fena koşturma içindeyim. Pazar günü gitmeye karar verdi eşim ve buda benim koşturmaca içinde olmama sebep oldu.
Çamaşırlar yıkanıyor, ütüler yapılıcak,dün de domates, biber barbunya aldık yeniden yaptıklarımız az geldi gözümüze çünkü kv ye de götürülecek. Eşim barbunya temizledi, biber közledi sağolsun, ben bamya temizleyip sabah a kadar hatta 2 kilo bamya bir bereketli oldu sağolsun sabah 6 da bitti. Domates sos yaptım bşr daha. Şuan mutfak uçuyor her yer heryerde, çamaşırları koydum yıkanıyor bitsin asılacak, salon da kızlar hamur partisi yapmış heryer hamur onlar temizlenecek silinip süoürülücek
kızlar banyo edicek, yemek yok akşama o yapılıcak..
Ben çok yorgunum ama yaaa.
:confused::confused::KK57::KK57:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve

ohhhh mis gibi balkonlarımız var artık :KK49:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-anathema 8
Kızlar salı gitmeden yikamistim bugün sildim sadece haftalik görevlerde bitti çalışma Odam yok çocuk odasını duzenledim kıyafetleri elden geçirdim kuculenleri ayirinca geriye bişey kalmadı zaten:)

HAFTALIK GÖREVİ 4'tE 4 YAPAN 5 KİŞİ OLDUK :nazar:
yesa1
dagcı
feraceli
koalina
anathema8

hadi @eflalim hadi @eflalim :)

A anathema8 canım koltukları nasıl yaptın, sildin mi, yıkattın mı, örtüsünü falan mı yıkadın ?
Ben hali yikama makinesi ile yikiyorum normalde canım ama 10 gün önce yeni yaptığım için ilk defa elimle sildim valla daha zormuş ve o kadar uğraşmaya rağmen lekeler tam çıkmamış teknolojinin gözünü seveyim :)

@
Ben hali yikama makinesi ile yikiyorum normalde canım ama 10 gün önce yeni yaptığım için ilk defa elimle sildim valla daha zormuş ve o kadar uğraşmaya rağmen lekeler tam çıkmamış teknolojinin gözünü seveyim :)

anladım canım, keşke benim de halı yıkama makinem olsa ama tabii öncesinde onu koyacak bir yerim :KK53:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-ayseyma
Benim 2 balkon var birini yıkadım ötekini yıkamıştım. Haftalık ödevden de mutfak dolabı dışı sildim. Bu arada koltuk silmeyeceğin halı yıkama almayı düşünüyorum biraz araştırıp. yesa yesa benim de yerim yok ama çok istiyorum sobalı evde oturduğum için çabuk kirleniyor halı koltuk

@

anladım canım, keşke benim de halı yıkama makinem olsa ama tabii öncesinde onu koyacak bir yerim :KK53:

Acilin acilin ben geldiiiim. Anaaaam ifsa edilmisim :KK66:
Biz kizimla anneannedeyiz. Gunluk ve haftalik gorevlerin hepsi tamam. Arz ederim.
Ama yazmaya utandim simdi. Cunki aslinda bu gorevleri yapmis sayilmam :KK43: annecigim biz gelmeden bayram temizligini bile bitirmis. Gorevleri yapmam 5 dk mi bile almiyor. En uzun suren hergun balkon yikamak :KK66:
Yalniz bu haftaki tum gorevler benim evimde yapmam gereken islerdi,kotu denk geldi. Donunce tekrar versenize bu gorevleri :KK66:

Acilin acilin ben geldiiiim. Anaaaam ifsa edilmisim :KK66:
Biz kizimla anneannedeyiz. Gunluk ve haftalik gorevlerin hepsi tamam. Arz ederim.
Ama yazmaya utandim simdi. Cunki aslinda bu gorevleri yapmis sayilmam :KK43: annecigim biz gelmeden bayram temizligini bile bitirmis. Gorevleri yapmam 5 dk mi bile almiyor. En uzun suren hergun balkon yikamak :KK66:
Yalniz bu haftaki tum gorevler benim evimde yapmam gereken islerdi,kotu denk geldi. Donunce tekrar versenize bu gorevleri :KK66:

oooooooooooooooooo anne yapmış benim adımı ekleyin diyor yapsam yapsam şöyle yaparım :KK53:

ödev yapanlarmutfak dolabı dışını silmek2 kanepe koltuk silmekÇalışma odası ofis düzenleme evrak fatura atmaBanyo dolabı ve temizlik malzemeleri düzenleme temizleme
sosyoloji12'nin annesi 1*1*1*1*

anneye yıldızlı 1 verdim bu arada :KK55: E Etabiti

Son düzenleme:
Kızlar ben bişey sorucam
1.telefondan nasıl foto atiyorsunuz?
2.haftalık odevlerimden ofis düzenleme yerine ütü yapsam olur mu ?
3.pazartesi eşimin memleketine gidiyoruz 1hafta yokum ben ne yazık ki ama listeden cikarmazsaniz çok sevinirim.
Teşekkürler

X