Küllerden Doğmak Vol.2

3 ve 5 ne demek oluyor

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve

ohhhh mis gibi balkonlarımız var artık

Ben hali yikama makinesi ile yikiyorum normalde canım ama 10 gün önce yeni yaptığım için ilk defa elimle sildim valla daha zormuş ve o kadar uğraşmaya rağmen lekeler tam çıkmamış teknolojinin gözünü seveyim :)

@

anladım canım, keşke benim de halı yıkama makinem olsa ama tabii öncesinde onu koyacak bir yerim

BUGÜNKÜ ÖDEV
Balkon yıkamak

ÖDEV YAPANLAR
1-naz__24
2-cnntrm
3-denizyagmur4
4-yesa1
5-bi kahve
6-ayseyma
Benim 2 balkon var birini yıkadım ötekini yıkamıştım. Haftalık ödevden de mutfak dolabı dışı sildim. Bu arada koltuk silmeyeceğin halı yıkama almayı düşünüyorum biraz araştırıp. yesa benim de yerim yok ama çok istiyorum sobalı evde oturduğum için çabuk kirleniyor halı koltuk

@

anladım canım, keşke benim de halı yıkama makinem olsa ama tabii öncesinde onu koyacak bir yerim

Acilin acilin ben geldiiiim. Anaaaam ifsa edilmisim
Biz kizimla anneannedeyiz. Gunluk ve haftalik gorevlerin hepsi tamam. Arz ederim.
Ama yazmaya utandim simdi. Cunki aslinda bu gorevleri yapmis sayilmam annecigim biz gelmeden bayram temizligini bile bitirmis. Gorevleri yapmam 5 dk mi bile almiyor. En uzun suren hergun balkon yikamak
Yalniz bu haftaki tum gorevler benim evimde yapmam gereken islerdi,kotu denk geldi. Donunce tekrar versenize bu gorevleri

oooooooooooooooooo anne yapmış benim adımı ekleyin diyor yapsam yapsam şöyle yaparım

ödev yapanlarmutfak dolabı dışını silmek2 kanepe koltuk silmekÇalışma odası ofis düzenleme evrak fatura atmaBanyo dolabı ve temizlik malzemeleri düzenleme temizleme
sosyoloji12'nin annesi 1*1*1*1*

anneye yıldızlı 1 verdim bu arada E Etabiti

Son düzenleme:
Kızlar ben bişey sorucam
1.telefondan nasıl foto atiyorsunuz?
2.haftalık odevlerimden ofis düzenleme yerine ütü yapsam olur mu ?
3.pazartesi eşimin memleketine gidiyoruz 1hafta yokum ben ne yazık ki ama listeden cikarmazsaniz çok sevinirim.
Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…