Küllerden Doğmak Vol.2

ay bende katılabilir miyim aranıza? bari görev yada ödev falan olunca yapılır. hani dedikleriniz benim hiç aklıma gelmeyen ama gerçekten yapmaya ihtiyacım olan şeyler. eski sayfaları çok okuyamadım. bana kısaca görev ve ödevleri nasıl ve ne zaman belirliyorsunuz yazar mısınız? çalışan ve sabah çocukla evden çıkıp akşam çocukla eve gelen biriyim. böylece daha düzenli ve temiz bir evim olur inşallah

ay bende katılabilir miyim aranıza? bari görev yada ödev falan olunca yapılır. hani dedikleriniz benim hiç aklıma gelmeyen ama gerçekten yapmaya ihtiyacım olan şeyler. eski sayfaları çok okuyamadım. bana kısaca görev ve ödevleri nasıl ve ne zaman belirliyorsunuz yazar mısınız? çalışan ve sabah çocukla evden çıkıp akşam çocukla eve gelen biriyim. böylece daha düzenli ve temiz bir evim olur inşallah

canımmmmmmmmmmmm hoşgeldin aramıza

1- haftalık 4 adet görev var, 7 günün var bunları yapmak için. Cuma günü de gelip 3 maddeyi yaptım, 4 maddeyi yaptım diyorsun.

2- Günlük görev var 15 dk aşmayacak şekilde görevler. 5 parça ütü, 3 kapı silmek gibi.

HAFTALIK ÖDEVLERİ chentiq chentiq veriyor
GÜNLÜK ÖDEVLERİ foruma sabah 4'ten sonra gelen veriyor (listeye girmiş olman gerekiyor ödev verebilmek için, yani bildirim yapman)

Merhaba bende katılabilirmiyim aranıza :) Neler yapmam gerekiyor. Öcelikle kendimi tanıtayım, 24 yaşında 11 aylık evli bir bayanım. Çalışıyorum. :) Ödevlerim neler? Ayy çok heycanlı artık hem çalışan hem bakımlı hemde temiz bir eve sahip olabilicem sanırım umutlarımı yeşerttiniz :)

Merhaba bende katılabilirmiyim aranıza :) Neler yapmam gerekiyor. Öcelikle kendimi tanıtayım, 24 yaşında 11 aylık evli bir bayanım. Çalışıyorum. :) Ödevlerim neler? Ayy çok heycanlı artık hem çalışan hem bakımlı hemde temiz bir eve sahip olabilicem sanırım umutlarımı yeşerttiniz :)

vayyyyyyyyy kimler gelmiş :KK49:

Şu an ikinci haftadayız canım :nazar: HAFTALIK ÖDEVLER

Adsız (2).png

Bu da şu ana kadar yaptıklarımız GÜNLÜK ÖDEVLER

Adsız.png

Ben şimdi 2. haftanın görevlerini ve günlük yapılanlarının hepsini yoplumu yapmam gerekiyor Tühh keşke daha önce görseymişim burayı ben :) Anam ağlıcak desenize.. :KK70: Peki son gün ne zaman ?

yarın canım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Canım günlüklerden sadece bugünü yap yeter :KK19:

Çok özür dileyerek giriş yapıyorum çok fena koşturma içindeyim. Pazar günü gitmeye karar verdi eşim ve buda benim koşturmaca içinde olmama sebep oldu.
Çamaşırlar yıkanıyor, ütüler yapılıcak,dün de domates, biber barbunya aldık yeniden yaptıklarımız az geldi gözümüze çünkü kv ye de götürülecek. Eşim barbunya temizledi, biber közledi sağolsun, ben bamya temizleyip sabah a kadar hatta 2 kilo bamya bir bereketli oldu sağolsun sabah 6 da bitti. Domates sos yaptım bşr daha. Şuan mutfak uçuyor her yer heryerde, çamaşırları koydum yıkanıyor bitsin asılacak, salon da kızlar hamur partisi yapmış heryer hamur onlar temizlenecek silinip süoürülücek
kızlar banyo edicek, yemek yok akşama o yapılıcak..
Ben çok yorgunum ama yaaa.

buhafta sonu dli gibi temizlik yaptım süper oldu evimm haalaa da çok şükür tertemiz..
hepberaber bi işler yapmak daaa güzle olacak

Bende bu cumartesi bayram temizliği yapcam. Buzlugu düzenlemem gerek.. Neyse buradaki görevleride yaparsam iş tamam kaymak ohh :)

Neeeeeeeeee yarın mıı e insaf yahu En Büyük KK Ben çalışan bir bayanım ve akşam misafirim var sabah 8de iş başı Allah aşkına ne ara yapıcam ben bunları :KK12::KK12:

canım sen perşembe aramıza katıldığın için böyle oldu.

2 gün daha bekle yeni görevler ile birlikte yeni haftadan başlarsın.

Ama günün ödevini yap mutlaka, BALKON YIKAMAK YA DA SİLMEK :KK76:

şimdi benim görevim ne bu haftaaaaa

Şu an ikinci haftadayız canım :nazar:

BUNLAR HAFTALIK ÖDEVLER

Adsız.png

Adsız2.png

Sen önce bugünün ödeviyle başla, BALKON YIKAMAK YA DA SİLMEK

Haftalık görevler için geç kaldın, yarın son gün, o yüzden yeni haftayla birlikte sen de katılırsın

Şu an ikinci haftadayız canım :nazar:

BUNLAR HAFTALIK ÖDEVLER

Eki Görüntüle 1634521

Eki Görüntüle 1634522

Sen önce bugünün ödeviyle başla, BALKON YIKAMAK YA DA SİLMEK

Haftalık görevler için geç kaldın, yarın son gün, o yüzden yeni haftayla birlikte sen de katılırsın

tamamdır canım :)
bugun balkonları siliyorum çünkü yeni yıkadımm :)
oh ne güzelll

canım sen perşembe aramıza katıldığın için böyle oldu.

2 gün daha bekle yeni görevler ile birlikte yeni haftadan başlarsın.

Ama günün ödevini yap mutlaka, BALKON YIKAMAK YA DA SİLMEK :KK76:
İlk ödev süper balkonum kapalı sadece silsem yeterli olacak. :KK76:
ama haftalık görevlere bayram dönüşü başlayayım cumartesi günü izne çıkıyorum. zaten o zamana kadar ancak çamaşır toplama falan yaparım.
bahane üretmiyorum :110: yanlış anlamayın bayram dönüşü tüm görev ve ödevlere varım:KK45::KK45:En Büyük KK

Bir de kuralları hatırlatalım :KK19:

1- GÜNLÜK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ BURAYA YAZMIYORUZ SADECE ÖDEVLER VE GÖREVLER HAKKINDA PAYLAŞIM YAPIYORUZ

2- ÖDEVLERİ AKSATMIYORUZ

3-HAFTALIK GÖREV BİLDİRİMİNİ CUMA GÜNÜ YAPIYORUZ

4-LİSTEDEKİ ARKADAŞLARDAN SABAH 4'TEN SONRA İLK GELEN GÖREV VEREBİLİYOR.

5-GÖREVLER AĞIR GÖREVLER OLMUYOR, "TÜM" YERİNE "3" "5" GİBİ SAYILARI KULLANIYORUZ.

yarışmacı arkadaşlara başarılar :KK49:

Son düzenleme:
İlk ödev süper balkonum kapalı sadece silsem yeterli olacak. :KK76:
ama haftalık görevlere bayram dönüşü başlayayım cumartesi günü izne çıkıyorum. zaten o zamana kadar ancak çamaşır toplama falan yaparım.
bahane üretmiyorum :110: yanlış anlamayın bayram dönüşü tüm görev ve ödevlere varım:KK45::KK45:En Büyük KK

canım zaten mantıklısı da bu çünkü son günümüz artık görevler için, yetiştirmen gerçekten zor olur, :KK66: her zaman bekliyoruz :KK19:

Çok özür dileyerek giriş yapıyorum çok fena koşturma içindeyim. Pazar günü gitmeye karar verdi eşim ve buda benim koşturmaca içinde olmama sebep oldu.

Kolay gelsin canım o zaman... Ben de dedim bi kahve aksatmazdı o 2 küçük yaramaza rağmen ödevleri diye ama mazaretin varmış :KK49::KK49:

X