Küllerden Doğmak Vol.2

Yok ya geçmemişti, yeni de gelmiş ürünlerdi. Bir tane değil bir kaç tanesinde vardı. Ben de tarihten ziyade içini şöyle bir yoklarım ne var ne yok diye. Muhtemelen bizim buradaki depoda sorun var

Ben 1 senedir Bim"in mercimeğini kullanıyorum hiç de böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Yoğurt, süt, turşu, közlenmiş biber aldığım çok oldu ama bir daha kırk kere düşünürüm sanırım alırken...

okul açıldıktan sonra en azından deneyeceğim.

ipek merhaba
ben de yeni katıldım sayılır, zaten normalde yaptığımız(yapmamız gereken) işler görev olarak veriliyor. ben kendi adıma temizliği daha programlı ve zamana yayarak yapmayı hedeflediğim için katıldım.şimdilik süper gidiyor,seni de en kısa zamanda bekleriz

ne çubuğu canım?

ben temizlik maddesi alıyorum sadece.

canım ben silme kovasına su koyuyorum özellikle evi sildiğim suyu israf etmiyim diye:) onun içine fırçayı batırıp batırıp onunla hem süpürüp hem yıkamış oluyorum hani araba yıkama fırçaları var ya onunla, sonrada o suyu döküyorum balkona bir güzel sıyırıyorum:) çok su gitmiyor hem de deterjanlı su oluyor:)
valla bravo hepinize okudukça imreniyorum.
Çalışan ve okula giden çocuğu olanlar nasıl yapıyor bu ödevleri?
çok zorlanıyorum açıkçası çalışmıyorum ama iki numaralı oğlum beni çok yoruyor, abisini solladı:) hem uyumaz hem de durmaz bir dk. :)
Aaaa canım bi de sen bim dekini almışsın, çok iyi oldu bunu duyduğum, ben de alayım o zaman Kesinlikle katılıyorum 6 ayda bir yapma olayına
bende alıyorum bimde nasıl denk gelmedim ki ben normalde bana pahalı geliyordu küçücük tek kullanımlık şişe:)
ama sen çok geç gidiyormuşsun eve hangi arada yapacaksın ki, o zaman kendine eşine zaman ayıramazsın dinlenmende lazım sabahta erken kalkıyorsundur, hafta sonu yapabilirsin anca, ben senin yerinde olsam kılımı kıpırdatamam:)
aynen canım şu çamalşır asa katla yerleştir işi var ya bana fenalık geldi artık:) yan komşu yün çırpıyor hep benim balkona geliyor yünleri o yüzden yıkamamıştım ama berbat oldu yağmur yağmıştı hafta sonu hep çamurlu yağmış
Benim balkonum yok
Fransız balkonu bizim ev, 3 tane- toplasan bir balkon etmez- onları sileyim bari.
tuvalet temizleyebilirsin:)
bende ordan alırım

ilk defa duydum uzun yıllardır alırız denk gelmedim, gerçi bakliyatta başka markaya geçtim artık:)

pedini ben hiç almadım, iyi mi oluyor ki? merak ediyordum aslında nasıldır diye ama cesaret edemedim almaya. Tavsiye eder misin?

Yok ya geçmemişti, yeni de gelmiş ürünlerdi. Bir tane değil bir kaç tanesinde vardı. Ben de tarihten ziyade içini şöyle bir yoklarım ne var ne yok diye. Muhtemelen bizim buradaki depoda sorun var
keşke götürüp gösterseydin görevliye, geri göndersinler. yazık yani vatandaşa da, farketmeden alacaklar. Sen iyi bakmışsın, depo koşulları da önemli tabii ki, dediğin gibi sıcak-nemli bir yerse olablir.

pedini ben hiç almadım, iyi mi oluyor ki? merak ediyordum aslında nasıldır diye ama cesaret edemedim almaya. Tavsiye eder misin?
bana sormadın ama:) bütün markaları denedim biminkinide hepsinin yüzeyi naylon maalesef bende alerji yapıyor ama günlük pedi iyi, bile bile üzülerek aldığım tek İsrail malı kotex maalesef bir tek onun yüzeyi pamuksu naylon değil alerji yapmıyor

Aynen gösterdim, aldılar ama kalanları kontrol ettiler mi bilmiyorum. Bugün tekrar gidip bakıcam bakalım ne yapmışlar:) Bakmadan biri alsa ne fena.

Ben alışverişe çıkıp öyle işlere başlayacaktım bölünmesin diye ama beklediğim para yatmamış
Şimdi başlıyorum kızlar, bugün işleri bitirmem lazım ki yarın pazara çıkayım. Derin dondurucum olmadığı için buzlukla idare ediyorum geçenlerde menemenlik ve yeşil fasulye koymuştum biraz. Yarın da domates sosu yapmayı düşünüyorum evde yanlışlıkla aldığım buz poşetleri var onlara doldurayım:) Başka ne alsam bilemiyorum yerim de az, şimdi buzluğu bi elden geçireyim:)

Her zaman bekleriz canım, en yazından yapabildiklerini yazarsın, haftalıkları yapmaya çalışırsın, bir yerden sonra ne yaparsan kar

Çok mantıklı canım ama bim'den de ucuz gimsa var, yine reklam yapmıyorum ama inanılmaz ya fiyatlar

Ya ben balkonu yeni yıkadım ama

ayyyyy feraceliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ne istiyosan onu yap yaa

ben açıkcası memnunum.arkadaşın dediği gibi naylonlu olduğu belli ama bende kötü etki yapmıyor.hatta benim için orkidden hiç farkı yok.üstelik pahalı da değil,denemekte fayda var

Canım coooookk uzun zamandır erteledigim les gibi olan balkonum sayende güzelleşecek.

NAZ24 kombi istemişti ama yarına artık
Bu gece saati kurup kombiyi ben verem barim

Evimin karşısında çatı tamiratı var balkonun bugün yıkanma günü ama çok temiz kalmıca açık kahvaltıdan sonra yıkanmış bilin

evet yakalandım
yazmıştım aslında görümcem bizde,evde kalamıyoruz pek,kalsam da onla temizlik yapmak istemiyorum.yarın sabah gidecek inşallah. akşama da ver elini temizlik yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…