Küllerden Doğmak Vol.2

Ben alışverişe çıkıp öyle işlere başlayacaktım bölünmesin diye ama beklediğim para yatmamış:KK43:
Şimdi başlıyorum kızlar, bugün işleri bitirmem lazım ki yarın pazara çıkayım. Derin dondurucum olmadığı için buzlukla idare ediyorum geçenlerde menemenlik ve yeşil fasulye koymuştum biraz. Yarın da domates sosu yapmayı düşünüyorum evde yanlışlıkla aldığım buz poşetleri var onlara doldurayım:) Başka ne alsam bilemiyorum yerim de az, şimdi buzluğu bi elden geçireyim:)
dondurucuda yerin olsaydı, barbunya atabilirdin, bamya koyabilirdin ama yerim az diyorsun. Bir de kışlık domates ve menemenleri cam kavanoza yapıp, dışarda bekletebilirsin.

Her zaman bekleriz canım, en yazından yapabildiklerini yazarsın, haftalıkları yapmaya çalışırsın, bir yerden sonra ne yaparsan kar :KK50:

Çok mantıklı canım ama bim'den de ucuz gimsa var, yine reklam yapmıyorum ama inanılmaz ya fiyatlar :KK53:

ayyyyy feraceliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ne istiyosan onu yap:KK45: yaa :KK53::KK53::KK53:
Tarhana yapiyoom:KK45:

Koalina Koalina bende bimden alışveriş yaparım ama kuru gıdaları pazardan alıyorum,ordan cesaret edemem :KK43: 1 kere labne peynir aldım açık çıkdı 1 kerede aç bitir salam aldım küflü çıkdı:KK43:salamdan sonra gittim bime bakdım bütün salamlara çoğu küflü topladım kıza gödterdim,bu ne dedim aldığımda böle çıkdı dedim çöpe attım,abla kusura bakma vs kontrol edin dedim bunları çokmu zor hangi birine bakalım dedi bana çok bilmiş,artık bakmadan almıyorum çoğuda deterjan alıyorum zaten.

Feraceli Feraceli kolay gelsin canım benim :21:

ayseyma ayseyma canım ya çok tatlısın :KK15:

Adsız.png

18 eylül cuma kombiyi temizlemek inşallah yazacaktım inşallah ı unutmuşum o_O

[QUOzor ga"NAZ__24, güneşin an2658041, member: 9şifasını sz dün bitirdik anamla,ama anam ağladı :KK53:boynum tutulmuştu zaten artık hiç dönmüyor:KK43:[/QUOTE]
Çok zor ya bi ya :KK43: günesin anlında ama kışında sefasını sürücezzzz:KK45:

KIZLAR AÇIKLIYORUMMMMMM

haftalık ödevlerden tek bir tane bile yapmayanlar var sanki aramıza :KK4: bugün günlerden perşembe hadi ama :KK4:

Bu kişileri ifşa etme vakti geldi :KK53:

@Bi kahve
E eniyikadinoyuncu
@zambak86
@ultraanne
@sosyoloji12
tencerekapakmisali tencerekapakmisali (canım bugünkü ödevi verip kaçmak yok, haftalıklar nerede :KK67:
@yesilkubbe

not: Mazaret belirttiyseniz ben duymamış olabilirim :KK47:

Anamm ifşa edilmişim ya :KK53: kendi verdigim gorevi yapmıştım sadece (Dış kapi silme ).Digerlerine fırsat bulamadim. Balkonu da eşim yıkıyor hafta sonu. :KK53: 2 gundur calisma odasiyla ugrasiyorum. Az kaldi. :KK69:

Kızlar haftalık ödevler bitti. Günlük ödevlerden balkon yıkamadım sanırım yıkamayacağım zaten fransız balkon ama onu yaparken camları da silmek lazım. Camları eşim bana sildirmiyor o yüzden hepsini hafta sonu ona yıkmayı düşünüyorum, yıkasın silsin, ben de perdeleri yıkayayım; onları assın falan:KK70:

Anamm ifşa edilmişim ya :KK53: kendi verdigim gorevi yapmıştım sadece (Dış kapi silme ).Digerlerine fırsat bulamadim. Balkonu da eşim yıkıyor hafta sonu. :KK53: 2 gundur calisma odasiyla ugrasiyorum. Az kaldi. :KK69:

canım ödevleri demiyorum görevler görevler, hani şu tablodakiler :KK51::KK51:

Dur yazdıktan sonra fark ettim :) çalışma odasına başlamışsın :)
Adsız.png

HAFTALIK GÖREVİ 4'tE 4 YAPAN 4 KİŞİ OLDUK :nazar:
yesa1
dagcı
feraceli
koalina

canım ödevleri demiyorum görevler görevler, hani şu tablodakiler :KK51::KK51:

Dur yazdıktan sonra fark ettim :) çalışma odasına başlamışsın :)
Eki Görüntüle 1634411

HAFTALIK GÖREVİ 4'tE 4 YAPAN 4 KİŞİ OLDUK :nazar:
yesa1
dagcı
feraceli
koalina
koltuğuda sileyimde bende 4 lüyüm bari:)

Çok zor ya bi ya :KK43: günesin anlında ama kışında sefasını sürücezzzz:KK45:
Canım aslında ben ve eşim sevmeyiz tarhana:KK43: ben şifa niyetine içerim eşim hiç içmez amma velakin çocuklar çok seviyor oğlum kafa tutuyor tarhana yap diye oğlum bitti evde yok dedim marketten al dedi,markette olmuyor annane yapıyor dedim ona söledi annemde sağolsun hemen yoğurdu :KK51:KV de bugün çıkarıyormuş.

Kızlar bir mutfakta böcek faciası yaşanıyor burada düğün üstü :KK43: bu arada bugünün ödevi burda her gün rutin yapılıyor balkon yikandi yani o yüzden kendimi ekliyorum hemen :)

Bugünkü ödev ;Balkon yıkamak:KK33:

Ödevini yapanlar

1-naz__24 :KK9:
2-cnntrm

Canım aslında ben ve eşim sevmeyiz tarhana:KK43: ben şifa niyetine içerim eşim hiç içmez amma velakin çocuklar çok seviyor oğlum kafa tutuyor tarhana yap diye oğlum bitti evde yok dedim marketten al dedi,markette olmuyor annane yapıyor dedim ona söledi annemde sağolsun hemen yoğurdu :KK51:KV de bugün çıkarıyormuş.
Biz evde çok severiz kışın her gün yapılır :KK70:

X