Küllerden Doğmak Vol.2

Badyciğim senin çamaşır yok galiba bu gün. Boş işlerle uğraşıyorsun bakıyorum.

heyecandorukta geçmiş olsun canım. Çok mu kötü ki.

Canım bugun kuruyan lari topladım yerleştirdim ama 1 makine daha çalıştırdım şu an Çamaşırlik dolu yarına kuruduğu an toplayacagim

Ütü var kızlar ya odev mi verseniz 1.grup

bende doğallaşmaya başladım ama yinede çamaşır suyu olmayınca olmuyor gibi ama azalttım baya şimdi haftada bi çamaşır suyu ile siliyorum diğer günler sirke
Bende çamaşır susuz yapamam hatta çok ama çok kullanıyorum 1 kez banyo ve tuvalet temizliğinde 1 kutusunu bitiriyorum maske takiyorum kullanırken

Sağol canım ya bir duruyor bir şiddetli sizlamaya başlıyor direkt sürdük kremi kabarmasini engelledi ama bakalım
gecmis olsun. Hametan sudocrem de iyi gelebilir varsa. Dr ya gitmeye gerek yok. Ama cok asiri tahtip olduysa gideebilirsjn. Sen caslisiyorum demissin. Meslegin nedir?

Bende çamaşır susuz yapamam hatta çok ama çok kullanıyorum 1 kez banyo ve tuvalet temizliğinde 1 kutusunu bitiriyorum maske takiyorum kullanırken

Oh maşallah. Doğayı ne kadar kirletiyor, o suyla kaç tane balık ölüyor Allah bilir...

Canım bugun kuruyan lari topladım yerleştirdim ama 1 makine daha çalıştırdım şu an Çamaşırlik dolu yarına kuruduğu an toplayacagim

Ütü var kızlar ya odev mi verseniz 1.grup

Ben de ipten aldığımı elimden bırakmadan katladım koydum. Benim de ütü var. Onları ayırdım bu sefer. Sabah erkenden kalkıp ütüleyeceğim. Hafta içi cam duvar kapı pencere dip bucak girişmem lazım.. Cumartesi kalabalık misafirim var. Hafta içine bırakmamam lazım.

Makine çalışıyor benim de bitince kızınkileri yıkacağım o da bitince bornozları... Sabaha da nevresimleri atarım. Bu hafta benim makineye durmak yok..

Yarın o zaman odev gelmese bile utu günü yapalım ikimiz, ben de işten gelince utulerim, Aksam soralım birbirimize.

bende doğallaşmaya başladım ama yinede çamaşır suyu olmayınca olmuyor gibi ama azalttım baya şimdi haftada bi çamaşır suyu ile siliyorum diğer günler sirke

çamaşır suyundan nasıl vazgeçicem diye düşünüyordum ben de (sadece wcde kullanıyorum yaklaşık 2-3 aydır) internette arattım oksijenli suyla bir karışım hazırlamışlar çamaşır suyu yerine. elimdekiler bitince bir denemek istiyorum. onu beğenmezsem de oksijen peroksit kullananlar varmış çamaşır suyu yerine. ama onun kullanım detaylarına pek bakmadım ilk tarif işe yaramazsa onu denerim.

Ben kendi sirkemi kendi bahcemden topladigim elmalarla yapıyorum. Temizlik icinde evde ahlattan sirke yapıyorum. :) :)

ahlatı anlatmışsın okudum da elma sirkesini nasıl yapıyorsun onu da anlatır mısın??

zonklaması biraz sürebilir canım normal o. ama kabarma yoksa doktorun da vereceği silverdin tarzı bir ilaç zaten. bence gitmene gerek yok. yine de sen bilirsin. geçmiş olsun bu arada

chentiq ne için öneri istediğine bağlı roll-on'dan tut da diş macununa çamaşır deterjanından tut da ahşap yüzey temizleyicisine kadar her ürünün doğal malzemelerle evde yapımı mevcut. hatta beyaz saçları kapatmak için bile çok basit ürünler var sen ne istediğini söyle yardımcı olmaya çalışayım. veya internetten tek tek de araştırabilirsin. detejan yerine hemen her alanda (çamaşırdan bulaşığa hatta şampuana kadar kullanımı olan) iki temel ürün var benim dikkatimi çeken. biri sabun cevizi diğeri kül suyu

Geçmiş olsun canım

Sağol canım

gecmis olsun. Hametan sudocrem de iyi gelebilir varsa. Dr ya gitmeye gerek yok. Ama cok asiri tahtip olduysa gideebilirsjn. Sen caslisiyorum demissin. Meslegin nedir?

Sağol canım yarına geçmeyecek sanırım şu toplamadi çok şükür de çok sizliyor yarın onu da alıp deneyeyim Muhasebeci yim canım

Yarın o zaman odev gelmese bile utu günü yapalım ikimiz, ben de işten gelince utulerim, Aksam soralım birbirimize.

Olur canım soralım. Çok yorgunum badycim yaa.. Uyku akıyor resmen gözlerimden. Uyuduğum an kız ağlamaya başlıyor...
Şimdi babasıyla cebelleşiyorlar bakalım inşallah uyur da dinlenirim...

amanınn sen napıyorsun öyle az dur bir kendine gel. hem doğaya hem cebine hem de sağlığına zarar

Ahlat ne ki. Ben elmanın gok hali sanmıştım.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bir güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. kubdef------------------ (grup 1)
2. Damlaçikolata--------- (grup 1)
3. eflalim------------------ (grup 1)
4. cnntrm------------------(grup 1)
5. seyhan77--------------- (grup2)
6. yesa1-------------------- (grup 2)
7. maral_----------------- (grup 2)
8. clemantin-------------- (grup 3)
9. Nill41------------------- (grup 3)
10. anka_misali----------- (grup 3)
11. naz__24-------------- (grup 3)
12. heyecandorukta------(grup 3)
13. flores------------------ (grup 4)
14. chentiq----------------( grup 4)

Olur canım soralım. Çok yorgunum badycim yaa.. Uyku akıyor resmen gözlerimden. Uyuduğum an kız ağlamaya başlıyor...
Şimdi babasıyla cebelleşiyorlar bakalım inşallah uyur da dinlenirim...

Hadi insallah canım. Uyur bu gece de sen de dinlenirsin biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…