Küllerden Doğmak Vol.2

Bak sen benim badine aynı şeyleri düşünmüşüz,peki bulaşık mkns deterjanı ile çamaşır mkn deterjanı yerine ne kullanmaz tamam sirke her derde devada bunlara çare değil kanımca.

Geçmişi okuyorum benim beğeniletimden rahatsızsanız beğenmem

Bugünkü ödev çamaşır makünasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bür güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)
1.kubdef(grup 1)
2.flores (grup 4)
3.anka_misali (grup 3)
4. Damlaçikolata(grup 1)
5.clemantin (grup 3)
6.Nill41 (grup 3)
7.seyhan77(grup2)
8.naz__24(grup3)
9.eflalim ( grup 1)
Bu kadar olur sabah yaptım:) kim verdi odevi

Canım ben sirketteyim açıklamami yaptım bir kaç sayfa önce dönerken beyaz sirke bulursam alayım da yapacağım ödevini merak etme sen

bizim grupta full yaptı

O degilde chentiq 13 14 saattir ortalıkta yok

Bak sen benim badine aynı şeyleri düşünmüşüz,peki bulaşık mkns deterjanı ile çamaşır mkn deterjanı yerine ne kullanmaz tamam sirke her derde devada bunlara çare değil kanımca.

Parlatici olarak kullananlar cok diye biliyorum ama makinaları bozuyormus servise sormuştum da.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bür güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. kubdef------------------ (grup 1)
2. Damlaçikolata--------- (grup 1)
3. eflalim------------------ (grup 1)
4. seyhan77--------------- (grup2)
5. yesa1-------------------- (grup 2)
6. clemantin-------------- (grup 3)
7. Nill41------------------- (grup 3)
8. anka_misali----------- (grup 3)
9. naz__24--------------- (grup 3)
10. flores------------------ (grup 4)

Son düzenleme:

Parlatici olarak kullananlar cok diye biliyorum ama makinaları bozuyormus servise sormuştum da.
Ben parlatıcı yerine koyuyorum aklıma geldikçe,tuz ve parlatıcı kullanmıyorum
Yok canım gelmiş bi ara beğenileri var sanki,biz günlerce uğramadığınıda gördük meraketme :)

Ay yok canım hiç üşenmeden bütün geçmişi okuyup tek tek beğeniyorsun. Bir giriyorum 20 beğeni 30 beğeni oluyor bakıyorum ayy diyorum amma yazmışım. Çenem iyice düşmüş
Onu demek istemiştim ben. Senin beğenmenle alakası yok yanlış anlama.
Takdir ediyorum hatta hiç üşenmediğin için...

Aynen valla imzasını atıyor kız :)

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah bu ay bizde başladık bakalım :)) Varmı başka çocuğun

aaa ne güzel beraber kalırız belki 3,5 yaşında oğlum var canım. senin bebiş küçüktü diye hatırlıyorum sanki?? arayı uzatmak istemiyorsunuz sanırım. aslında en güzeli..

Ben cevap vereyim canım 1 oğlu var kreşe gidiyor zor alıştı ama şimdi biraz daha iyi

haahhaahahahh kendimi cnntrm nin sekreteri gibi hissettim

senin istediğini bilmiyordum canımm benim hayırlı olsun şimdiden

ben susayım sen konuş bebemmmne çok şey biliyorsun hakkımda kız. ben bugün okuduğumu yarın unutuyorum

sabun cevizi ve kül suyu bulabildiğim doğal ürünler canım. boraksla farklı tarifler hazırlayanlar da var ama boraks kalıntı bıraktığında zehirleyici bir madde. bana en mantıklısı sabun cevizi gibi geldi. şuan bol miktarda deterjan stoğum olduğu için henüz almadım. ama kullananlar memnun bir araştır sen de istersen.. bu arada aynı derdin peşine düşmüş olmamız da süper olduevdekiler ne alemde iyileşmediler mi hala??

ben hiç rahatsız değilim grupdaşım sen bildiğin yolda devam et

pek kıymetli kubdef arkadaşımız verdi tam pazar günü ödevi ama benin makine full time çalıştığı için hala temizleme eylemini gerçekleştiremedim. bu parti bitince temizlerim artık

ben unutmam kuşum hatta oğlun demiş ya çok hoşuma gitmişti hala aklımda

"anne ben kreşte neyi sevmiyordum " diye

hoşgeldin:)

Yok ya küçük değilmiş üstteki resimler yeni açıldı.
Oklava da süper olmuş. Biz gidip çocuk kilidi almıştık hep...
Ee insanın kocasında iş olmayınca boyke pratik çözumler buluyor:)

Yerim ben öle ödevi Nego
Napim şimdi Anka silimmi listeden adımı benim yaptığım ideal
ye canım ye:)

tamam canım var alayım

annen tam benim kafadanmış:)

oh iyi olmuş

ayyyyy kuşum anka ile body olduk dün

iyi madem:)

ya canım eşinin ailesinin gorgüsü oyke olabilir ama cok ayıp bence kaynın senden bir sry isteyince kalk bir sen al birde bsna ver de:) cok yüz verme derim

çok geçmis olsun canım her gün başı ağrıyan biri olarak anlıyorum seni

ooooooooooooooooooo eşitlik en sevdiğim

ve sonuncu 1. grup olur

şaşırdık mı hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

nedennn şaşırmadıkkkkkkkkkkkkkkk

çünkü Nego o gruptaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ha hay bizim grubu bu kadar rakip olarak gördüğünu bilmiyordum üzülme canım beni örnek al sen

ah canım ben o saatte uyuyorum:)

Yok ben size değil

Nego in grubuna demiştim

canım günlük ödevleri yap mutlaka listemiz eksik olmasın:)

Uykusuz bir geceden günaydın kızlar. Artık pil bitmek üzere. Haftayı geçtik... Benim sinirler iyice yıprandı
ahhhhh uykusuzluk

canım iyi olunda

3 senedir kullanıyorum hiç patlatıcı kullanmadim

hım tamam o zaman:)

sagol cannım

akşam yemeğinden sonra halledicem canım banyomu da yıkayacam zaten cepte yani

a101 de görmüştüm ama her yerde var o beyaz sirke ile aynı şey adamlar beyaz sirke yazsa kimse almazdı temizlik sirkesi yazınca kapışıldı ben migrostan almıştım renksiz doğal bi sirke

a101 de görmüştüm ama her yerde var o beyaz sirke ile aynı şey adamlar beyaz sirke yazsa kimse almazdı temizlik sirkesi yazınca kapışıldı ben migrostan almıştım renksiz doğal bi sirke

aynen ben de aynı şey olduğunu düşünüyorum. bir de ilave olarak aroma katmışlar içine ki bu da sirkenin içine de kimyasal girmiş midir acaba diye beni düşündürdü. hatta ben carrefourdan aldığım beyaz sirke de bitince normal elma sirkesiyle yoluma devam etmeyi düşünüyorum. bir ara fırsat bulabilirsem evde sirke yapmayı da deniycem bakalım nasıl olacak. olursa onu da kendim yaparım. zira bu ara kimyasallara savaş açmış durumdayım. ama evdeki stoklar bitmeden tam olarak geçiş yapamıyorum. o kadar çok deterjan var ki evde bıktım onları koyacak yer aramaktan

Ayy bi gün giremiyorum forum almış başını gidiyor zaten nasıl yarışacağımızı da anlamadım. Eski usül daha iyiydi sanki, çünkü bu yeni yarışma devamlı girmek gerektiriyor sanki

bende doğallaşmaya başladım ama yinede çamaşır suyu olmayınca olmuyor gibi ama azalttım baya şimdi haftada bi çamaşır suyu ile siliyorum diğer günler sirke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…