Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim
8.chentiq

Eski kagit atamam .. ev onlardan gecilmiuor. Ama fis evrak vs canta cuzdan bosaltirim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim
8.anka_misali
9.chentiq

Kızın raporlarını, tahlil sonuçlarını vs düzenledim. Eskileri attım.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim
8.anka_misali
9.chentiq
10. flores
Dediğim gibi bütün kağıtlar cüzdanımda toplanır. Fişler, dekontlar, eski senetler, hatta tutmamış loto kuponları... Önceki şehrimden yaptığım alışverişlerin fişlerini görünce fena oldum

Baya büyük cüzdan herhalde

Ben eski faturalarimi(ödediklerimi yani) dosyada sakliyorum senesi dolunca atiyorum
Ödedigim esyalarinda taksit dekontlarini sözlesmeyi geri alana kadar sakliyorum.
Baya temizlik yaptim gecen bende bisi kalmadı
Lcw fislerini sakliyorum sorun cikar diye.
Beyaz esya garanti kagitlarini falanda karton bir posette bazanin altina koydum

@cnntrm
@damlacikolata
@pinhan16
suslixanim
@kubdef evet grup arkadaşlarım:) kusura bakmayın cnntrm ve damlacikolatayi biliyorum yani sohbetimiz var:) sizlerle pek olmadı kaynaşalim hemen:)
Kaynaşalım da fırsat bulamıyorum ben,ya kızlar hepinizin maşallahı var çoluk çocuk hastalık la uğraşıyosunuz ona rağmen bu kadar sohbet muhabbet :)
@eflalim canım tanışalım 1,5 yıllık evliyim 21 yaşındayım çocuk yok.Ev hatunuyum ben dee :) ailemden uzaktayım ama gelen gidenim çok oluyor.Sonrası temizlik,yorgunluk derken bikaç gün de öyle geçiyor arada bir bakıyorum yetişemiyorum size :) Hergün bildirim yapmayacaksak süper olmuş, liste arada kayboluyor bi saat bulmaya çalışıyoruz hergün gruplar güzel olmuş bize de motivasyon olur daha rahat iş yaparız da

Günlük bildirimler yine olacak bence. Ben öyle anladım.

Hergün bildirim yapacağız canım günlükler devam

Haftalık yerine aylık geldi sadece

Bu ay ben de saklıyorum fişlerimi. Ayı yarılamadık daha kutunun maşallahı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…