Küllerden Doğmak Vol.2

Öğretmenim ben anlamadım

2 ODAK NOKTAMIZ demek ne demek ? bir örnek ile açıklayabilir misiniz?

Yavrucum. Gecen haftalarda bu haftaki odan mutfak yazmistim. Dönüp o sayfayi bir daha oku. Odak demek evimizin o bolgesi. Aslinda zoom diyecektim ama anlasilmaz diye odak olarak cevirdim.

ALIŞKANLIĞIMIZ fotoğraf ile gösterilen bir şey olmazsa ne olacak?

O yüzden tartismaya acik dedim zaten. O durumda baska bir sey bulabiliriz. Mesela verilen gunluk odevlerin fotoğrafı olabilir.

AYLIK DÜZEN LİSTESİ bildirimi falan olacak mı?

Elbette

ve son olarak artık bildirimler

AYDA 1 KERE mi oluyor bu durumda?

Eveeeeet

Bir de mesela ben 10 madde yazdım chentiq 2 madde yaptı yapılması gereken ay sonunda ben 10 madde tamamlandı yazacağım o 2 madde tamamlandı yazacak önemli değil değil mi bu sayı ??

Onemli degil. Kisinin evinin eksiklikleri on plandadir. Sayi 5 olur 10 olur

Çok bir şey anlamadım aslında. Ama ben şimdiden söyleyeyim öyle heryerin resmini çekemem ben. Resim işini kabul etmiyorum...

neyse ki kısa süreli canım 15 günlüğüne gidecekmiş. ne zaman gideceği belli değil ama muhtemelen temmuzda gidecek

kısaymış canım ya Allahın izniyle bir şey olmaz eee bebek işini askıya almadınız değil mi?

Benim profil resmimi aşırı bulan arkadaş kimdin hatırlamıyorum ama demiştim daha aşırısını koyarım diye. Al sana

gerçekten çok aşırıymış ekrana bakamadım

Çok bir şey anlamadım aslında. Ama ben şimdiden söyleyeyim öyle heryerin resmini çekemem ben. Resim işini kabul etmiyorum...

anlamadım deme öğretmen kızıyor

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef

Listeye beni ekler misiniz dedim kimse ilgilenmedi teşekkür ederim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…