Küllerden Doğmak Vol.2

Temiz tezgah güzel bir alışkanlık olmuş. Ama 1 ay bir mutfak için çok değil mi. Daha yeni de temizlemiştik.

Görevler gelmiş 1 ay cok uzun bir zaman yavaş yavaş yaparız artık onun harıçinde haftalıkda 5 ödev olsamıydı acaba ne dersiniz?

Ben hep diyorum yesa benim decoderim zaten. Ama bazen kendi kendine inisiyatif kullaniyor oncelikle yatmali odevlerde bildirime dahil tabikisi de..

Sonra ben her ay 2 odak noktasi demisim ama 1 tanesini yazmisim. Yani bir tane daha var esasen...

Simdi arkadaslar soyle bir durum var. Evet 1 ay cok digru soyluyorsunuz. Ama bu yaptigimiz detayli temizlik aslinda zaten 2 3 ayda 1 yaptigimiz seyler. Mesela tezgah icini her ay silmiyoruz. Yani bana attiginiz ozel mesajlarin cogu o sekilde. Boyle olunca da hem kendi rutinimizi yapiyoruz hem de tertemiz ilerliyoruz. Zaten grupla beraber gittigimiz icin hic bir zaman hic bir yerimiz tam anlamiyla kirlenmeden teizleyecegiz ki bence bu süper bir olay. Ve bir ay verme sebebim kis olmasi. Mesela ben 2 hafta yatmistim bir donem. Yesa kv sinr gitmisti. Bir baskasinin sinavi vardi aof. Yani yayila yayila ve bu isi hipodromdaymis gibi degil podyumdaymis gibi cozmek istiyorum. Yani surecten keyif almak. Bu arada formatla ilgili cok onemli iki seyi unutmuşum.

Herkes baska bir gruptan kendine bady sececek. Yani koc gibi yoldas gibi amigo gibi bir sey adi herneyse. Ve bunlar birbirlerine destek verecek.

Ve herkes kendinde en cok yakindigi seyi soyleyecek ve gerek takım arkadaslari olsun gerek bady si olsun ona bu konuda destek olacak.

Ve oduller kismini aciklamayi unutmusum..
Tum gorevleri tum uyeleri bitiren gruplara 1.lik kupasi verecegim. Mutfakla basadim ki herkesinki temiz sayilir hepimizin bir kupasi olsun motive olalim

Olllleeeeyy

Chentiqin hastaligu: istif

Evet evet 1 ay uzun gibi ama arada işlerimiz çıkıyor ben mesela önümüzdeki hafta badanaya başlayacağım ancak badana bittikten sonra mutfağı temizleyebilirim nerden baksan 5-6 gün badana sürecek gitti bir hafta bile alışkanlık edinmek de süper olmuş hemen başlıyorum şuan yattım ama lavabonun içinde 2-3 bardak var onları makineye koyup geliyorum

Oleyyyyyyy görev gelmiş
@soocute A Anka NAZ24 heyecandorukta Nill41 . Şimşekler hadi görev başına [/QUOTE]

Oooo bugun buzdolabini ic dis silmisken sirada baharatliklarm vardi ve mutfak temizligi olmasi cok iyi olmussss :)))

İyi de sana özet yazdık. Herşeyi tek tek yazmadık ki. Farkında olmadan yaptığımız o kadar iş var ki aslında...

Bir de takım arkadaşlarımız zaten destek olmayacak mı? Niye yabancı takımdan destek istiyoruz. El oldu artık onlar.

Ankanın hastalığı. Yıkanmış ütülenmiş çamaşırları katlayıp yerleştirmeye üşenmek

off tam bana göre bi başlık bi türlü oturtamadım işleri düzen sorunu var kafamı bunlara versem eminim canımda sıkılmayacak

1. grup hala uyanamadı sanırım Hu huuuuuu... 1. grup, yoksa tembeller mi demeliydim Hazır ve nazır bir şekilde ödev bekliyoruz

Lütfen lütfen:) sabahın 5 inden beri uyanığım:) sabah ben sildim tezgahı sizde silin:)

Bugün ki ödev mutfak tezgahını silmek

1.eflalim
2.kubdef

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim
8.anka_misali
9.chentiq
10. flores
11. Areser
12.eflalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…