Küllerden Doğmak Vol.2

GRUPLARKÜL KEDİLERİ

[tr][td] GRUP 1.
* @eflalim, cnntrm cnntrm , suslixanim suslixanim , kubdef kubdef , damlacikolata damlacikolata , @pinhan16

[tr][td] GRUP 2.
* MaRaL_ MaRaL_ , eshma eshma , H hotcouture , @seyhan77, yesa yesa , bendimahi bendimahi

[tr][td] GRUP 3.
* FAZLANAZLI FAZLANAZLI , A Anka , clemantin clemantin , @NAZ__24, heyecandorukta heyecandorukta , Nill41 Nill41

[tr][td] GRUP 4.
* dagci dagci , chentiq chentiq , flores flores , areser areser , C CallanPinckney , @elifcino
[td][/td][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr]
[tr][td][tr][td][tr][td][tr][td][td][/td][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr]

ayseyma ayseyma

Bu ayki alanimiz mutfak.
Bu haftanin grubu 1. Grup
Bu haftanin aliskanligi: temiz ve düzenli tezgah ile yerler. Her aksam yatarken ve gun boyu gerektiginde supurulup silinecek.

CHENTİQ MUTFAK
  • Dolaplarin kapaklarinin silinmesi
  • Ic raflarin silinmesi
  • Beyaz esyanin disinin silinmesi
  • Kapinin prizin ve lambanin silinmesi
  • Buzdolabinin icinin temizlenmesi
  • Portatif rafin duzenlenip silinmesi
  • Baharatliklarin duzenlenmesi
  • Sebzeligin duzenlenmesi
  • Balkonun yikanmasi
  • Balkondaki dolabin duzenlenmesi
  • Fayanslarin silinmesi
  • Ocagin silinmesi
  • Firinin icli disli silinmesi
  • Mikrodalga firinin silinmesi
  • Cop kovalarinin bosaltilip yikanmasi
  • Yerlerin silinmesi
  • Mutfak masasi ve sandalyelerin silinmesi
  • Fazla mutfak esyasindan kurtulmak :KK42:
Bunlardan bir cogu temiz zaten. Onceki aylardan beri cok dağılmadi. Ama yeni yila temiz mutfak ile girelim.

Aylik takvimi yesacan ben sana yollarim sen paylasirsin

ŞİMDİ SADECE 1.GRUP ÜYELERİ GÜNLÜK ODEV VERECEK gelecek cumaya kadar

HEPİMİZ BU ALIŞKANLIĞI temiz tezgah ve yer alışkanlığını EDİNECEGİZ ( hergün hergun süpürge yapılmaz yahu gerektiğinde diyelim olur demi )

Senin o siraladigi maddeleri de kendimize göre uyarlayacagiz ve 4 hafta içerisinde bitirwcegiz değil mi 4 hafta sonra cuma günü bildirim yapacağız

Bi de oturmalı ödev çizelgesi gondereceksin bana onlar opsiyonel ama degil mi ve bildirimi yok sanırım

Allahım lütfen doğru anlamış olayım :KK51:

yesa yesa canım mesajı alıntılamıştım güya ama nasıl başardıysam sildim :)) bebek planlarını ötelemedik hatta bu aydan başladık diyebilirimo_O

[/QUOTE="chentiq, post: 44512714, member: 296077"]
GRUPLARKÜL KEDİLERİ

[tr][td] GRUP 1.
* @eflalim, cnntrm cnntrm , suslixanim suslixanim , kubdef kubdef , damlacikolata damlacikolata , @pinhan16

[tr][td] GRUP 2.
* MaRaL_ MaRaL_ , eshma eshma , H hotcouture , @seyhan77, yesa yesa , bendimahi bendimahi

[tr][td] GRUP 3.
* FAZLANAZLI FAZLANAZLI , A Anka , clemantin clemantin , @NAZ__24, heyecandorukta heyecandorukta , Nill41 Nill41

[tr][td] GRUP 4.
* dagci dagci , chentiq chentiq , flores flores , areser areser , C CallanPinckney , @elifcino
[td][/td][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr]
[tr][td][tr][td][tr][td][tr][td][td][/td][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr][/td][/tr]

ayseyma ayseyma

Bu ayki alanimiz mutfak.
Bu haftanin grubu 1. Grup
Bu haftanin aliskanligi: temiz ve düzenli tezgah ile yerler. Her aksam yatarken ve gun boyu gerektiginde supurulup silinecek.

CHENTİQ MUTFAK
  • Dolaplarin kapaklarinin silinmesi
  • Ic raflarin silinmesi
  • Beyaz esyanin disinin silinmesi
  • Kapinin prizin ve lambanin silinmesi
  • Buzdolabinin icinin temizlenmesi
  • Portatif rafin duzenlenip silinmesi
  • Baharatliklarin duzenlenmesi
  • Sebzeligin duzenlenmesi
  • Balkonun yikanmasi
  • Balkondaki dolabin duzenlenmesi
  • Fayanslarin silinmesi
  • Ocagin silinmesi
  • Firinin icli disli silinmesi
  • Mikrodalga firinin silinmesi
  • Cop kovalarinin bosaltilip yikanmasi
  • Yerlerin silinmesi
  • Mutfak masasi ve sandalyelerin silinmesi
  • Fazla mutfak esyasindan kurtulmak :KK42:
Bunlardan bir cogu temiz zaten. Onceki aylardan beri cok dağılmadi. Ama yeni yila temiz mutfak ile girelim.

Aylik takvimi yesacan ben sana yollarim sen paylasirsin[/QUOTE]
Oleyyyyyyy görev gelmiş :KK9::KK73::KK71::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
FAZLANAZLI FAZLANAZLI A Anka @NAZ__24 heyecandorukta heyecandorukta Nill41 Nill41 . Şimşekler hadi görev başına :cool::KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:
biz şimdi 1. grup muyuz?
mutfağı öncceki hafta yapmıştık sanki nasıl olacak biraz daha ayrıntı verin lütfen bir ay boyunca sürekli mutfak mı olacak

anladım anladım biz 4. grubuz şimdi her grup kendi arasında yarışacak değil mi ? iyiymiş bu

biz şimdi 1. grup muyuz?
mutfağı öncceki hafta yapmıştık sanki nasıl olacak biraz daha ayrıntı verin lütfen bir ay boyunca sürekli mutfak mı olacak

anladım anladım biz 4. grubuz şimdi her grup kendi arasında yarışacak değil mi ? iyiymiş bu

Yok canım her grup kendi arasında yarışmayacak

Bu hafta ilk grup üyeleri günlük odev verebilecek sadece

Bi de bu alışkanlıklarla ilgili diğer gruptan birine hadi hemen göster tezgahını bakalım diye meydan okuma yapabiliyoruz

Yok canım her grup kendi arasında yarışmayacak

Bu hafta ilk grup üyeleri günlük odev verebilecek sadece

Bi de bu alışkanlıklarla ilgili diğer gruptan birine hadi hemen göster tezgahını bakalım diye meydan okuma yapabiliyoruz
ilk grup üyeleri ödev verebilecek ama bu yukarıdakiler görev doğru mu anladım. peki biz üçüncü hafta mı yarışacağız o kısmı anlamadım bizde mi yapacağız bu mutfak işini yoksa sadece ilk grupmu

biz de yapacağız yani mutfağı vayyy süpermiş de ay ben ölüyorum yorgunluktan bizim grubu batıracağım sanırım

Mutfak için 1 ay vaktin var canım. 1 ay sonra bildirim yapacağız. Onun dışında her gun tezgah ve yerler temiz olacak mutlaka. Bunu alışkanlık edeceğiz. Günlük odevler aynı günlük yapılacak ama sadece o hafta hangi gruba yetki verildiyse o grup ödev verecek. Hep beraber yapacağız.

Chentiq yazdı. 1. çeviri yesadan 2. çeviri benden... :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef
6.seyhan77
7.suslixanim
8.anka_misali
9.chentiq
10. flores
11. Areser

Cocukların odasından eski defterler sınav kağıtları dergiler vb gibi 2 büyük poşet acıktı atılacak...

Görevler gelmiş 1 ay cok uzun bir zaman yavaş yavaş yaparız artık onun harıçinde haftalıkda 5 ödev olsamıydı acaba ne dersiniz?

Mutfak için 1 ay vaktin var canım. 1 ay sonra bildirim yapacağız. Onun dışında her gun tezgah ve yerler temiz olacak mutlaka. Bunu alışkanlık edeceğiz. Günlük odevler aynı günlük yapılacak ama sadece o hafta hangi gruba yetki verildiyse o grup ödev verecek. Hep beraber yapacağız.

Chentiq yazdı. 1. çeviri yesadan 2. çeviri benden... :KK70:
tamamdır anladım canım çok teşekkür ederim iyi geceler

X