Küllerden Doğmak Vol.2

Öğretmenim ben anlamadım

2 ODAK NOKTAMIZ demek ne demek ? bir örnek ile açıklayabilir misiniz?

Yavrucum. Gecen haftalarda bu haftaki odan mutfak yazmistim. Dönüp o sayfayi bir daha oku. Odak demek evimizin o bolgesi. Aslinda zoom diyecektim ama anlasilmaz diye odak olarak cevirdim.

ALIŞKANLIĞIMIZ fotoğraf ile gösterilen bir şey olmazsa ne olacak?

O yüzden tartismaya acik dedim zaten. O durumda baska bir sey bulabiliriz. Mesela verilen gunluk odevlerin fotoğrafı olabilir.

AYLIK DÜZEN LİSTESİ bildirimi falan olacak mı?

Elbette

ve son olarak artık bildirimler

AYDA 1 KERE mi oluyor bu durumda?

Eveeeeet

Bir de mesela ben 10 madde yazdım chentiq 2 madde yaptı yapılması gereken ay sonunda ben 10 madde tamamlandı yazacağım o 2 madde tamamlandı yazacak önemli değil değil mi bu sayı ??

Onemli degil. Kisinin evinin eksiklikleri on plandadir. Sayi 5 olur 10 olur

Benim profil resmimi aşırı bulan arkadaş kimdin hatırlamıyorum ama demiştim daha aşırısını koyarım diye. Al sana :KK70:

d948cd1eba1090a806be25e20eb51811.jpg

Beklenen an geldi. Yarın bildiğiniz üzere cuma. ve söz verildiği gibi ilk haftamız tanışma kaynaşma ile geçti. lütfen provakatörlerin galeyanına gelmeyiniz. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz :KK70:

Rabbim izin verirse 1 sene kadar sizlerle olacağım. Başlangıçta ufacık adımlarla başladığım bu yolda KK ya, Günlüğümdeki arkadaşlara, Vol 1 de ve Vol 2 de yarışanlara teşekkürlerimi sunuyorum. :KK68:

1 sene çok uzun bir süre. hepiniz bana bu yıl kendinizden beklediklerinizi ve hedeflediklerinizi yazdınız. Sizden öncelikli ricam, bunları yazıp panonuza yapıştırmanız. Bir çoğunuz "çat kapı misafire hazır olan" bir ev hayal ettiniz. sadece ismini vermek istemediğim bir katılımcı "klon" unu istedi. O şimdilik mümkün gözükmüyor :KK70:

Aylık kısım kısım ilerleyeceğiz. Her ay 2 ODAK NOKTAMIZ olacak. O bölümle ilgili kim ne işi varsa hepsini yazacak madde madde (her ayın ilk cuma günü yapılacak bu iş). Ve ay sonunda o işlerin HEPSİNİ yapmış olacak. Yok misafir vardı, yok hastaydım, aman şehir dışındaydım cart curt olmayacak böylelikle. Çünkü koca bir 4 hafta olacak o tüm işleri bitirmek için.:KK53::KK53:

Bunun haricinde her hafta edinmemiz gerek bir ALIŞKANLIĞIMIZ olacak. O haftanın her günü (ve mümküse aynı ay içerisinde de istikrarlı bir şekilde) bu ALIŞKANLIK devam edecek. :KK47::21:

Günlük ödevimizin formatını değiştireceğim. Şöyleki; her hafta 1 grup ev sahipliği yapacak. Sadece o gruptaki kişiler günlük ödev verebilecek. Bu kişiler ayrıca diğer gruplardan İSTEDİKLERİ bir kişiye, haftalık alışkanlıkla ilgili bomba atışı yapacak. Yani o alışkanlıkla ilgili fotoğraf yüklemesini isteyecek. Söz konusu kişi fotoğrafı yükleyemezse, grubu ceza alacak. (Bu madde tartışmaya açıktır) :KK4::KK4::confused:

Bunun haricinde ben AYLIK düzen listesi yayınlayacağım. Hani o eften püften yatmalı ödev dediklerinizden. :KK55:Topluca yayınlayacağım. Siz kafanıza göre hangi gün hangisini yapmak isteseniz yaparsınız. Sizin kafanız rahat, benim kafam raat.

Sorusu olan? (Anlamadım diyen, ve yukarıda yazıldığı halde sorulan soruları cevaplamayacağım) :KK70:

Çok bir şey anlamadım aslında. Ama ben şimdiden söyleyeyim öyle heryerin resmini çekemem ben. Resim işini kabul etmiyorum...

neyse ki kısa süreli canım 15 günlüğüne gidecekmiş. ne zaman gideceği belli değil ama muhtemelen temmuzda gidecek

kısaymış canım ya Allahın izniyle bir şey olmaz :KK68: eee bebek işini askıya almadınız değil mi?

Benim profil resmimi aşırı bulan arkadaş kimdin hatırlamıyorum ama demiştim daha aşırısını koyarım diye. Al sana :KK70:

d948cd1eba1090a806be25e20eb51811.jpg

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: gerçekten çok aşırıymış ekrana bakamadım :KK70::KK70:

Çok bir şey anlamadım aslında. Ama ben şimdiden söyleyeyim öyle heryerin resmini çekemem ben. Resim işini kabul etmiyorum...

anlamadım deme öğretmen kızıyor :KK70::KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. callan
3. yesa1
4. cnntrm
5.kubdef

Listeye beni ekler misiniz dedim kimse ilgilenmedi teşekkür ederim :mad:

BUGÜNKÜ ÖDEV (07/01/2016)
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak