Küllerden Doğmak Vol.2

dagci dagci çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten. İnşallah nazarı da atarsınız varsa. Nazar duası okumayı denedin mi?
Bu arada arkadaşlar ben ne zaman gözüm kaşınsa, kan toplasa veya arpacık gibi şeyler çıksa demlenip ılımış çayı pamukla gözüme sürerim. Günde 2-3 kez yeterli oluyor. Uyumadan önce de biraz daha sulu şekilde sürerim. Sabaha bir şeyim kalmıyor şükür. Siz de deneyin.

merhaba kızlar ben de henüz 1,5 yıllık evliyim evlenmeden önce annem bi iş yaptırmazdı kendisi yapardı yada ben canım isterse yapardım. evlendikten sonra en ufak dağınıklığa tahammulum yok fakat hem iş hem evi herzman pırıl pırıl yapmaya halimde yok masa başı bi işim var yorucu deil ama hamileyim bu yüzdenmi bilmiyorum hep yorgunum. eşim bırak dağınık kalsın modunda olduğu için ben kadar öenmseyip yapmaz rica edersem anca yapar onun yaptığıda içime sinmez.. ben nasıl yoluna koymalıyım mesela gardolap düzenim sıfır. işten çıkınca eve gdince sanki çok yorulmuş gbi eşyalarımı kirliye atmam yatak oadasında bir hafta birikir. ev dağınıkkende ben depresyon haline düşerim çok temiz olsun istyorum evim her zman temiz olsun istyorum.. arkadaşm banyosuna fırça kabına domestos ve çiçekli yüzey temizleyici dökmüş bnim çok hoşuma gtti fırçayla slince tuvalet hep mis kokuyor bnun gbi dha pratik temizlik önerirmisiniz
nette temizlik ve düzen videoları var canım.
onlar sana daha yol gösterici olur.

şimdiki halini düşünürsek önce bir yardımcı tut.
genel olarak hem toplasın hem temizlesin.
ev düzene girsin.
sonra videolar vs. ile dolap içlerini vs. düzenlersin.

burda cetvelciler topiği vardı.
dolap içleri konusunda sana fikir verir.

bir de evimin düzenli hali diye sabit konuya bak evim evimde.

nette temizlik ve düzen videoları var canım.
onlar sana daha yol gösterici olur.

şimdiki halini düşünürsek önce bir yardımcı tut.
genel olarak hem toplasın hem temizlesin.
ev düzene girsin.
sonra videolar vs. ile dolap içlerini vs. düzenlersin.

burda cetvelciler topiği vardı.
dolap içleri konusunda sana fikir verir.

bir de evimin düzenli hali diye sabit konuya bak evim evimde.
bakıcam cnm hemen yardımcı tutsam okadar fazla kazanmıyoruz çalışmamın anlamı kalmıcak. annem yardım ediyor ama kendi yaptıgın gbı olmuyor

nazarlara gelmişin bacım..... oku üfle :)

olur bacım.:)
nerelerdesin özledim seni.
dagci dagci çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten. İnşallah nazarı da atarsınız varsa. Nazar duası okumayı denedin mi?
Bu arada arkadaşlar ben ne zaman gözüm kaşınsa, kan toplasa veya arpacık gibi şeyler çıksa demlenip ılımış çayı pamukla gözüme sürerim. Günde 2-3 kez yeterli oluyor. Uyumadan önce de biraz daha sulu şekilde sürerim. Sabaha bir şeyim kalmıyor şükür. Siz de deneyin.
ben de kendi gözlerime öyle yapınca daha hafifledi.
kızıma antibiyotik damla verdi dr.

okudum dr.dan gelince.:)
sabah servise verirken uyanınca daha ilerlemiş olduğunu gördüm.
çok fena oldum.:KK43:

kuzucuğumun hamileliği de o kadar zor ve stresliydi ki ikimizi de o risklere rağmen Allah sakladı.

Allah beterinden korusun cümlemizi.

bakıcam cnm hemen yardımcı tutsam okadar fazla kazanmıyoruz çalışmamın anlamı kalmıcak. annem yardım ediyor ama kendi yaptıgın gbı olmuyor
bir seferlik tut canım.
olmadı yarım gün kaba işleri yaptır.
annen dolap düzenine el atmaz mı?

sağol canım.
geçen salı kızımın okuluna gitmiştim (büyüğün) veli toplantısına gidemediğim için.

okuldan çıkarken bayan öğretmenlerinden biriyle konuştuk.
onun da biri bebek 2 çocuğu varmış.
kızımdan için çalışan anne çocuğu ama hiç bir şeyi eksik değil ,iyi düzen kurmuşsunuz vs. dedi.
ertesi gün ben yatak döşek yattım.
gözlerim enfeksiyon oldu.
hala güçsüzüm,akşamı zor ediyorum.
küçük de böyle olunca nazar olabilir diye aklımdan geçti.

Allah sağlık versin de gerisi boş.
üzüntü yaşadık durup dururken.hastane masrafları vs. ayrı.
kızıma bot alacağım parayı kullandım.en çok ona sinir oldum,durup dururken.
babası bugün verecek yarın alırım kuzucuğa inşaALLAH.

Çok geçmiş olsun canım benim umarım en kisa zamanda iyi olursunuz ailecek :KK68:

dagci dagci @eflalim Nill41 Nill41 kızlar geçmiş olsun diycem ama geçmiyor geçmiyor :mad:en sonunda kafayı üşütüp Bakırköy'e yaticimmm:KK34:benim kız daha iyi ama oğlum başladı bu sefer:KK35:

Gecmis olsun cnm ya. Bu aralar gelmeyen herkesi kafamda hastalikla ugrasanlar grubuna koyuyorum. Sana da sifaa olsun. Bu arada ya kizlar kim katilmak ister bilmiyorum ama bu hastalik ve belalar icin grupca bir seyler okusak mi me dersiniz? Sonra da dualariz.
Aaa chentiq chentiq ve @elifcino siz.tanışıyor musunuz? Şaşırdım bak.
Vol.1 deyken beraberdik cnm. ben iki yil kadar da konyada calistim. Eger o donemime rast gelseydin seninle de kesin tanismis olurduk :KK70: cok merak ediyorum sizleri.

Gecmis olsun cnm ya. Bu aralar gelmeyen herkesi kafamda hastalikla ugrasanlar grubuna koyuyorum. Sana da sifaa olsun. Bu arada ya kizlar kim katilmak ister bilmiyorum ama bu hastalik ve belalar icin grupca bir seyler okusak mi me dersiniz? Sonra da dualariz.
Vol.1 deyken beraberdik cnm. ben iki yil kadar da konyada calistim. Eger o donemime rast gelseydin seninle de kesin tanismis olurduk :KK70: cok merak ediyorum sizleri.
Valla ben de merak ediyorum :)

Bu arada elifimcinom senden ozur cikolatasi bekliyorum. Canim numarayi tanimiyorsan kusura bakmayin teli degistirdim numara cikmadi kimsiniz falan diyeydin. Ne isi var kocanin telefonda. Ben ogluyum 12 yasindayim annem mutfakta. Sadece sen isleteydin icim yanmayacakti.. deluler siziii

Ben
Valla ben de merak ediyorum :)
ben kafaya koydum ilk once Nill41 Nill41 ile tanisacagim. Cok stratejik bor bolgede oturuyorlar. Yatiya gidicem. Hatta akrabam varsa onlari falan da alacagim. A satafatli sofra kurma sakin. Yardim ettiklwri kadar yap ki sen de yıpranma.

Ardindan NAZ24 NAZ24 e gidecegim. O da vok afilli yerde oturuyor. :KK70: :KK70: Sonra da bendimahi bendimahi ye gidicem. Ama bildirim yaptigi bir zamani kollayacagim :KK70:

Ben
ben kafaya koydum ilk once Nill41 Nill41 ile tanisacagim. Cok stratejik bor bolgede oturuyorlar. Yatiya gidicem. Hatta akrabam varsa onlari falan da alacagim. A satafatli sofra kurma sakin. Yardim ettiklwri kadar yap ki sen de yıpranma.

Ardindan NAZ24 NAZ24 e gidecegim. O da vok afilli yerde oturuyor. :KK70: :KK70: Sonra da bendimahi bendimahi ye gidicem. Ama bildirim yaptigi bir zamani kollayacagim :KK70:
kuzum doktordaydım bugün tüm gün, feci bi öksürükle başa çıkmaya çalışıyorum uyutmuyor gece 4 4 buçuğa kadar durmaksızın öksürüyorum, çok yoruyor, öksürmekten iş yapamıyorum evi bilmem ne götürdü o kadar yani :KK61::KK61:

Ben

Gel canım buyur :KK15: her zaman evdeyim :KK19:tlf nomu vereyimmi:KK8:

Ben

Bana niye gelmiyor. Deniz yok ama havuz var evin dibinde. Havuza götürürüm seni.:-)

Ben

Eskiden benim de evim afili yerdeydi :mad: taşınmak zorunda kaldık:cry:

Gel canım buyur :KK15: her zaman evdeyim :KK19:tlf nomu vereyimmi:KK8:

Bana niye gelmiyor. Deniz yok ama havuz var evin dibinde. Havuza götürürüm seni.:-)

Erkek misiniz dogruyu soyleyin kizmicam bak :KK70: :KK70: :KK70:

Eskiden benim de evim afili yerdeydi :mad: taşınmak zorunda kaldık:cry:
ahhh ahhh. Benim evimde ankaranin en Lüküs semtindeydi. Divaydim bi zamanlar divaaa... tepinerek aglayan ikon.. haah surdan kopyalayim. Nosu kacki bunun
:mad:

Erkek misiniz dogruyu soyleyin kizmicam bak :KK70: :KK70: :KK70:

ahhh ahhh. Benim evimde ankaranin en Lüküs semtindeydi. Divaydim bi zamanlar divaaa... tepinerek aglayan ikon.. haah surdan kopyalayim. Nosu kacki bunun
:mad:
Proyum canım sende biliyorsunki erkek olma olasığım 0 :KK45: Deniz görüyor benim evim çok afilli :KK49:

X