Küllerden Doğmak Vol.2

Hadi olsun bakalım ama dışarıyı silersen içeriye de cok toz girmez .....
soyleki bizim camlarin hepsinde sineklik takili. Onunu solmem icinnonlari cikartmam lazim. Eee cikarmisken onlari da silmem lqzim. Ko cok kolay degil silmek. Sonracima yani zaten yazin yaparim o isi kis vakti cok gerekmiyir. Bla bla bla kem kum kum....

Elifimcinom senin cocuk 12 yasondayim dedi bana 12 mi 7 mi benim kafam karisti...

Allah seni :))) kııız senmiydin o
Benim çocuk 7 yaşında. Numaran kayıtlı değildi tatlım. Benim tel değişti, senin de numaran değişti zaar, tanıyamadım. Kim bu diye de iyi dusunduydum ha :)))

Allah seni :))) kııız senmiydin o
Benim çocuk 7 yaşında. Numaran kayıtlı değildi tatlım. Benim tel değişti, senin de numaran değişti zaar, tanıyamadım. Kim bu diye de iyi dusunduydum ha :)))
Kiz 12 yasindayim diyen kimdi o zaman.. ben onunsenin oglun sandim. Babam selam soyledi dedi zzaten olay orada koptu. Senin oglun oldugunu soledi. O kimdi o zaman neden oynuyorsunuz benim devrelerle :KK70: :KK70:

Öncesi sonrası 2 camı da sildim ama bir tanesini çektim ikisi de aynıydı gerçi...
image.jpg

06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek
1.callan
2. Areser

Salon ve cocuk odasını sildim

Merhaba kızlar.
grup arkadaşlarım neden beni hiç merak etmiyorsunuz?:mad:

her gün her yeri topluyorum.
ama ödev bildiremedim.

küçük kızımın gözüne kreşdeki küçük çocuklardan biri parmağını sokmuş.
göz pınarına yakın alt kısmı kan indi.
bugün dr. götürdüm.göz bebeğinin altındaki beyaz kısmında çizik gördü dr.
antibiyotik verdi.
gözü sabah daha kötü oldu.

hastane sonrası okula gitmek yerine evde benimle olmak isteyerek ağladı.
yolda anneleriyle giden çocukları gösterdi,onlar neden okula gitmiyor diye.:KK43:
bir posta şişip işe geldim.
büyük kızım aradı,karnı ağrıyormuş.midesi bulanıyor artı.
beni gelip al diye.

geçen haftaki hastalık sonrası henüz tam toparlamamışken bir oraya bir buraya koşturdum.
eve gidecek enerjim kalmadı yani.:KK43:

dün ki konuya tam cevap yazacaktım ki işten çıkış saati gelmiş.

eflalim canım Allah yardımcın olsun.
anlaşılamamak çok zor.

areser raporlar süper.:)

Merhaba kızlar.

ama ödev bildiremedim.

antibiyotik verdi.

yolda anneleriyle giden çocukları gösterdi,onlar neden okula gitmiyor diye.:KK43:
beni gelip al diye.

geçen haftaki hastalık sonrası henüz tam toparlamamışken bir oraya bir buraya koşturdum.

anlaşılamamak çok zor.

çok geçmiş olsun canım bence sana nazar değdi. maşallah sen içimizde en iyi örneklerden biriydin. allah acil şifa versin kuzularına , sanada bomba gibi bir enerji versin. :KK19:

Kiz 12 yasindayim diyen kimdi o zaman.. ben onunsenin oglun sandim. Babam selam soyledi dedi zzaten olay orada koptu. Senin oglun oldugunu soledi. O kimdi o zaman neden oynuyorsunuz benim devrelerle :KK70: :KK70:

senin devrelerle biz oynadık canım ya :KK70: sen, "bil bakalım ben kimim" deyince benim adam bir program mı ne varmış ordan baktı, ama tabi çıkaramadık kim olduğunu :KK70: dedik biri bize yine musallat olcak. işlettik azcık seni, sen de kim olduğunu söylemedin :KK70: hakkatten erkek mi kadın mı bilemedik. hepimizin devreler yandı böylece :)))

Merhaba kızlar.

ama ödev bildiremedim.

antibiyotik verdi.

beni gelip al diye.

anlaşılamamak çok zor.

Çok geçmiş olsun canım Allah korumuş yine daha kötü olabilirdi cocuğun başından bişey geçir ver....

çok geçmiş olsun canım bence sana nazar değdi. maşallah sen içimizde en iyi örneklerden biriydin. allah acil şifa versin kuzularına , sanada bomba gibi bir enerji versin. :KK19:
sağol canım.
geçen salı kızımın okuluna gitmiştim (büyüğün) veli toplantısına gidemediğim için.

okuldan çıkarken bayan öğretmenlerinden biriyle konuştuk.
onun da biri bebek 2 çocuğu varmış.
kızımdan için çalışan anne çocuğu ama hiç bir şeyi eksik değil ,iyi düzen kurmuşsunuz vs. dedi.
ertesi gün ben yatak döşek yattım.
gözlerim enfeksiyon oldu.
hala güçsüzüm,akşamı zor ediyorum.
küçük de böyle olunca nazar olabilir diye aklımdan geçti.

Allah sağlık versin de gerisi boş.
üzüntü yaşadık durup dururken.hastane masrafları vs. ayrı.
kızıma bot alacağım parayı kullandım.en çok ona sinir oldum,durup dururken.
babası bugün verecek yarın alırım kuzucuğa inşaALLAH.

Merhaba kızlar.

ama ödev bildiremedim.

antibiyotik verdi.

beni gelip al diye.

anlaşılamamak çok zor.

Canım çok geçmiş olsun kızlarına, benimkide kresten göz nezlesi kaptı küçüğe gecti, burnu hep tıkanıyordu eşime bu çocuk sinüzit bir kbb ye götür deyip durdum yine dün boğazım ağrıyor dedi burnu tıkalı tabi, sonunda götürdü beyimiz, sinüzitmiş antibiyotik artı üc ilaç vermiş, ben hastayım boğazım agrıyor, son dönemlerde ani baş dönmelerim oluyor bayılma hissi sonrası şiddetli baş agrısı bitkinlik:KK43: eşime şeker mi var bende demeye başladım:KK43: hic tadım yok benimde, temizlik yapamıyorum, küflü duvarları gördükçe üzülüyorum...

sağol canım.
geçen salı kızımın okuluna gitmiştim (büyüğün) veli toplantısına gidemediğim için.

kızımdan için çalışan anne çocuğu ama hiç bir şeyi eksik değil ,iyi düzen kurmuşsunuz vs. dedi.

Nazar olmus belli, bizim gelin benim oğlanların göz rengine çok güzel dedi ertesi gün gözleri hastalandı

Askolsun neresi zormus buzdolabinin icinin. Ya haftalik gorev vermiyorum diye resti cekenler neredeler. Hic gormuyorum listede adlarini.. yesa yesa @bendimahi huu huuu Nill41 Nill41

@NAZ__24 @maral Nego Nego @anka_misali nasil oldunuz coluk cocuk. eshma eshma bdv ye gerek yok burada paylas derdini. Ben de cok mutsuz oluyorum zaman zaman. Zaten kokenimdeko tembelligin ana sebebi de bu. Gecen gun soyledim yani sen bana yardim etmiyorsun aslinda ikimizin yapmasi gereken bir seyin sorumlulugunu ustleniyorsun gibi bir sey. Bunu da anka solemisti :KK48: ama ne dedi. Bu kadinin gorevidir. Bir kadin bunlari yaparken mutlu olmalidir. Neden bana hizmet olarak görüyorsun ki. Kadin evi düzenli yemegi hazor oldugu icin mutlu olur bunları yaparken keyif alir dedi. Erkegin girevi farkli dedi :KK57: acimasam birakacam isi cekecem resti. Gelsin prenseslik....

Malesef ben cok yogundum. Hic giremedim. Cunku esimin akrabasi var yurt disinda 31 yasnda esi 26 filan. Aramislardi bizi gelebilriz belki demislerdi bir gun sonra sabah biz geliyoruz dediler. Bizde cok sasirdik meger turkiyedelermis. Birde kadin olanin abisi ve esi de turkideyms beraber bize geldiler. Ilk bas cok sinir oldum tanimadgm insanlari da getiriyorlar doe. Sonra sevdim onlarida filan derken kosturmaca gecti. Tek sinir oldugum sey hic yardm etmiyorlar sofra kurulurken getir gotur yapiolar. Yemek sonrasi mutfak bomba atolms gbi veya kahvalto sonrasi. Cunku cok sahane sofralar hazirliorum. Ama hic orali degiller. Ne zaman her yer toplanio kahve yapiolar ple isteee .....

Canım çok geçmiş olsun kızlarına, benimkide kresten göz nezlesi kaptı küçüğe gecti, burnu hep tıkanıyordu eşime bu çocuk sinüzit bir kbb ye götür deyip durdum yine dün boğazım ağrıyor dedi burnu tıkalı tabi, sonunda götürdü beyimiz, sinüzitmiş antibiyotik artı üc ilaç vermiş, ben hastayım boğazım agrıyor, son dönemlerde ani baş dönmelerim oluyor bayılma hissi sonrası şiddetli baş agrısı bitkinlik:KK43: eşime şeker mi var bende demeye başladım:KK43: hic tadım yok benimde, temizlik yapamıyorum, küflü duvarları gördükçe üzülüyorum...
dün sana yazacaktım çıktım.
Allah şifa versin.kış,hastalık ne zor ya.
benim gözlerim de tam düzelmedi.

yüzüme bakınca moralim bozuluyordu aynada.
resmen posam çıkmış gibi.
bugün biraz canlı giyindim,kendimi iyi hissedeyim diye.

ben de hastalık sürecinde başım dönüp,kulaklarım çınladı sürekli.
şakaklarımdan aşağı doğru yüzüm uyştu biraz ayakta iş yapınca.

düşünüyorum bu akdar kötü hissetsem daha bir gün önce sabah-öğlen o kadar iş yapamazdım.
birden yatışa geçtim resmen.

vitamin kullanmaya başladım baya kuvvetli.
hemen toparlar diyorlar ama günümü idare ediyorum ancak.

neyse ya hepimize Allah iyilik versin inşaALLAH.:)

sağol canım.

nazarlara gelmişin bacım..... oku üfle :)

X