Küllerden Doğmak Vol.2

Gecmis olsun cnm ya. Bu aralar gelmeyen herkesi kafamda hastalikla ugrasanlar grubuna koyuyorum. Sana da sifaa olsun. Bu arada ya kizlar kim katilmak ister bilmiyorum ama bu hastalik ve belalar icin grupca bir seyler okusak mi me dersiniz? Sonra da dualariz.

Ben dilim döndüğünce katılırım chentiq chentiq yetti gari bu hastalıklar :KK43: 6 gündür kesintisiz baş ağrısı çekiyorum. ilaç içince geçiyor. ilacın etkisi geçince yine başlıyor. daha da devam ederse bir doktor yolu daha bana :KK43: doktora da gitsem kesin MR isteyecek off off o kadar radyasyon :KK43:

Ben dilim döndüğünce katılırım chentiq chentiq yetti gari bu hastalıklar :KK43: 6 gündür kesintisiz baş ağrısı çekiyorum. ilaç içince geçiyor. ilacın etkisi geçince yine başlıyor. daha da devam ederse bir doktor yolu daha bana :KK43: doktora da gitsem kesin MR isteyecek off off o kadar radyasyon :KK43:
Tamam 2 ettik. Okuyan olursa yazar o lar da. Sen dr ihmal eme. Bak benek de ostiyorsun aradan ciksin radyasyon zimbirtilari

Hey gidi günler heyyy... eskiden bu saatlerde uyanik olsam dur bir saat kadar durayim da odevi ben vereyim derdim. Simdi ise saat 9 da odev veren çıkmıyor.

Arkadaslar takim aroadaslarinizdan haberdar misiniz neredeler ne yapiyorlar? Benim takimimdan bir ayseyma ayseyma bugun bir ara Online gozuktu ama bir sey yazmadan cikti. Takim arkadaslarinizdan rapor verin neredeler ne yapiyorlar.

Bugunun odevi hafif bir seyler olsun. Muhtemelen yarin bu saate kadar durdugum icin kendime kizacagim. Bu arada pencere onunu silemedim. Simdi aklima geldi silmedigim :KK45:

Günaydın arkadaşlar. Evet yesa yoğun bu günlerle. :-)...
Bu günkü ödeve bi bakayım. Ben hiç tutmam ama yine de bi göz geçireyim. 2-3 ayda bi evrak temizliği yaparım karışmaz.

06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek
1.callan
2. Areser
3. anka_misali

Acaba yanlış mı alıntıladım diye tek tek kontrol ettim. Ama yok liste bu arkadaşlar maalesef. Bu ne biçim liste yahu. Nerde bu millet.

Şimşek kızlar neredesiniz bakim.

Bu arada elifimcinom senden ozur cikolatasi bekliyorum. Canim numarayi tanimiyorsan kusura bakmayin teli degistirdim numara cikmadi kimsiniz falan diyeydin. Ne isi var kocanin telefonda. Ben ogluyum 12 yasindayim annem mutfakta. Sadece sen isleteydin icim yanmayacakti.. deluler siziii

ben işlettim zaten :KK31: eşim sadece numarayı araştırdı. :KK14:
kimsiniz dedim ya o_O

adres at şekerim istediğin çikolata olsun. ama çikolata için biraz bekleyebilirim dersen; orduya gidince sana sağra çikolata fabrikasından güzel bir kolaj yaptırayım :KK60: yirim seni, affet beni.

Günaydın hanımlar:KK68::KK200:
Şimşek kızlarrrr bi ses verin lütfen...
Chentiq her gruba bir çalışkan eklediğini söylemiştin. Bizim grubun çalışkanı kim sorması ayıp. :) ben Naz dan başka kimsenin performansını bilmiyorum. O da tembel zaten:-)
@soocute
clemantin clemantin
@NAZ__24
heyecandorukta heyecandorukta
Nill41 Nill41
Ankacığım sesini duydum ve şimşek hızıyla hemen geldim :KK55: pazartesinden bu yana gezmelerdeyim o yüzden giremedim, geç saatlerde ve de yorgun bir şekilde evde oluyorum direkt kanepenin üzerinde uyuyakaliyorum :110: evimde şu an berbat durumda birazdan bi el atayim bakim :KK49:

Chentiq her gruba bir çalışkan eklediğini söylemiştin. Bizim grubun çalışkanı kim sorması ayıp. :) ben Naz dan başka kimsenin performansını bilmiyorum. O da tembel zaten:-)
@soocute
clemantin clemantin
@NAZ__24
Nill41 Nill41

Bende aslında haftaya iş anlamında iyi başlamıştım ama Muhasebeciyim yeni sisteme geçtik eve gidince inanılaz yorgun oluyorum bir de hastalığı hala atamadım o yüzden bakıp okuyup gidiyorum açıkçası hiç bir şey yapamıyorum:KK17:

kızlar bugunun ödevi,eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak olsun
bu arada yesa yesa nerelerdesin
günaydın hanımlar
gunaydin. Cnm odevi macera bildirimine de yazar misin sana zahmet

Gumaydin canım benim :KK200:

Hep buralardayım da çok yoğunum tek yapabildiğim okuyup beğenmek :KK51:

Su format açıklansin cosariz:rolleyes:
birak formati falan. Ocak odevlerinden kac tanesini yaptin sen bakayim? "Yatmali" odev haricinde

Günaydın arkadaşlar. Evet yesa yoğun bu günlerle. :-)...
Bu günkü ödeve bi bakayım. Ben hiç tutmam ama yine de bi göz geçireyim. 2-3 ayda bi evrak temizliği yaparım karışmaz.
acaba benim bi temizlik kac 15 dk da biter :KK70:

@soocute
clemantin clemantin
@NAZ__24
Nill41 Nill41
Sizin grubunki naz. Sen orta ayarsin. Digerleri de tembel caliskan olarak degil calisan cocuklu cocuksuz olarak islendi. Mesela nilin ve bendinin evi kucuk evler. Hemen bitebilen consten. Gunluk rutinlwrinin azligina çokluğuna gore de dagitim yaptim. Cok ugrastirdi cok... :KK51:
ben işlettim zaten :KK31: eşim sadece numarayı araştırdı. :KK14:
kimsiniz dedim ya o_O

adres at şekerim istediğin çikolata olsun. ama çikolata için biraz bekleyebilirim dersen; orduya gidince sana sağra çikolata fabrikasından güzel bir kolaj yaptırayım :KK60: yirim seni, affet beni.
heyt ya eskiden sagra special vardi. Cesmesonden ne kakaolu findikli kremalar doldurtturur getirirdi babam. Hala var miymis bilmiyorum. Findik isyesem olmaz mi onun yerine :KK70: :KK70:

H hotcouture neden yokk

Günaydıııınn...
Benim öyle kağıt biriktirdiğim bir yer yok aslında. Dün birkaç tane alışveriş fişi attım çöpe. Gün içinde de ceplerime falan bakarım bir ara. :)

Bende aslında haftaya iş anlamında iyi başlamıştım ama Muhasebeciyim yeni sisteme geçtik eve gidince inanılaz yorgun oluyorum bir de hastalığı hala atamadım o yüzden bakıp okuyup gidiyorum açıkçası hiç bir şey yapamıyorum:KK17:
. kızlar arada selam verin... Bu hafta yatıyoruz zaten ama yarışma başlayınca kaybolmayın sakın. Yesanın diline düşmeyelim. Bizim takımın çalışkanı nazmış zaten iyice panik oldum ben. :KK70: siz kurtarcaksınız takımı valla. @soocute zaten yok. Kayıp.

X