Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydıııınn...
Benim öyle kağıt biriktirdiğim bir yer yok aslında. Dün birkaç tane alışveriş fişi attım çöpe. Gün içinde de ceplerime falan bakarım bir ara. :)
bende çanta cüzdan mont cepleri temizlesem zaten bi dünya gereksiz şey çıkar. fiş, mendil, gereksiz kağıt.

Ben dilim döndüğünce katılırım chentiq chentiq yetti gari bu hastalıklar :KK43: 6 gündür kesintisiz baş ağrısı çekiyorum. ilaç içince geçiyor. ilacın etkisi geçince yine başlıyor. daha da devam ederse bir doktor yolu daha bana :KK43: doktora da gitsem kesin MR isteyecek off off o kadar radyasyon :KK43:

boyun ağrısı yada kas tutulması gibi birşey var mı canım sende. benim eşiminde başı çok ağrır hatta mr falan çekildi. boyun fıtığı çıktı. biraz boynu tutulsun yada omuzlarını çarptırsa hemen başı ağrır. bide havadan olabilir. sanırım lodos esmeye başladı artık o da baş ağrısı çok yapıyor. yada en son ve kesin sebep stres.

. kızlar arada selam verin... Bu hafta yatıyoruz zaten ama yarışma başlayınca kaybolmayın sakın. Yesanın diline düşmeyelim. Bizim takımın çalışkanı nazmış zaten iyice panik oldum ben. :KK70: siz kurtarcaksınız takımı valla. FAZLANAZLI FAZLANAZLI zaten yok. Kayıp.
slm canım iyiki etiket yaptın ben iş güç eğitimler derken harap oldum bugünde full temizlik yapıcam ögleye kadar boşum yarışma ne zaman başlıyor

06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek

1.callan
2. Areser
3. anka_misali
4.maral

07/01/2016 bugunun ödevi
Eski kullanım klavuzları,kullanmadığımız zamanı geçmiş kağıtlardan kurtulmak

1.maral

. kızlar arada selam verin... Bu hafta yatıyoruz zaten ama yarışma başlayınca kaybolmayın sakın. Yesanın diline düşmeyelim. Bizim takımın çalışkanı nazmış zaten iyice panik oldum ben. :KK70: siz kurtarcaksınız takımı valla. FAZLANAZLI FAZLANAZLI zaten yok. Kayıp.
senin icine kacan halleye nolduuu

Bu arada chentiq chentiq şu an C CallanPinckney bir gruba dahil mi? O gidince gruba başka bir arkadaşı almıştık o_O
ya onu ben de bilmiyorum ya. Gene bize alalim. Ben zaten fasulye sayilirim :KK70:

bende okuyabilirim canım . ne okuyacağız ?
ne okuyabiliriz hastaliklar icin

06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek

1.callan
2. Areser
3. anka_misali
4.maral
hayirdir bu saatte bildirim yapmazdin sen. Bir döndüm pir döndüm mu diyorsun

Gecmis olsun cnm ya. Bu aralar gelmeyen herkesi kafamda hastalikla ugrasanlar grubuna koyuyorum. Sana da sifaa olsun. Bu arada ya kizlar kim katilmak ister bilmiyorum ama bu hastalik ve belalar icin grupca bir seyler okusak mi me dersiniz? Sonra da dualariz.
Vol.1 deyken beraberdik cnm. ben iki yil kadar da konyada calistim. Eger o donemime rast gelseydin seninle de kesin tanismis olurduk :KK70: cok merak ediyorum sizleri.
Sağol canım.

ayetel kürsü,felak,nas,ihlas,fatiha hepsi okunabilir.

bir de ''MAAŞALLAH LA HAVLE VELA KUVVETE'' sürekli okunabilir.:)

evet bizim grup başlayalım isterseniz.:KK3:

dün sana yazacaktım çıktım.
Allah şifa versin.kış,hastalık ne zor ya.
benim gözlerim de tam düzelmedi.

yüzüme bakınca moralim bozuluyordu aynada.
resmen posam çıkmış gibi.
bugün biraz canlı giyindim,kendimi iyi hissedeyim diye.

ben de hastalık sürecinde başım dönüp,kulaklarım çınladı sürekli.
şakaklarımdan aşağı doğru yüzüm uyştu biraz ayakta iş yapınca.

düşünüyorum bu akdar kötü hissetsem daha bir gün önce sabah-öğlen o kadar iş yapamazdım.
birden yatışa geçtim resmen.

vitamin kullanmaya başladım baya kuvvetli.
hemen toparlar diyorlar ama günümü idare ediyorum ancak.

neyse ya hepimize Allah iyilik versin inşaALLAH.:)
Canım sen haliyle çok yoruluyorsun hem çalış hem ev hem üç çocuk sana tabi nazar değer:) belki bizim bile değiyordur:) çok çok geçmiş olsun, kullandığın vitamin ne?
dagci dagci çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten. İnşallah nazarı da atarsınız varsa. Nazar duası okumayı denedin mi?
Bu arada arkadaşlar ben ne zaman gözüm kaşınsa, kan toplasa veya arpacık gibi şeyler çıksa demlenip ılımış çayı pamukla gözüme sürerim. Günde 2-3 kez yeterli oluyor. Uyumadan önce de biraz daha sulu şekilde sürerim. Sabaha bir şeyim kalmıyor şükür. Siz de deneyin.
canım bunu çocuklara yaptım hatta papatya çayıylada sildim ama antibiyotikli damla şart oldu maalesef:KK43: doktorada söyledim devam et silmeye dedi
tövbe tövbe.
insan istemese de nazarı değermiş.
akım yüksek demek ki:KK70:

tamam tatlım,bak kuzucuğa.
aynen kötü niyetinden değil çok seviyor gelin bebekleri içi kaynadı demek ki:) ama onlarda çıkmaz sarışın mavi göz:) ikiside esmer , bizde eşim sarışın yeşil mavi gözlü:)
dagci dagci Nego Nego @Nill41 kızlar geçmiş olsun diycem ama geçmiyor geçmiyor :mad:en sonunda kafayı üşütüp Bakırköy'e yaticimmm:KK34:benim kız daha iyi ama oğlum başladı bu sefer:KK35:
aynen canım ya bu nasıl seneydi anlamadım çocuklar hasta oluyor hemen bende e ben hasta olunca zaten gece uykusuzum çok zorlanıyorum bakmaya:KK43: inşallah hepimizinki geçer
Gecmis olsun cnm ya. Bu aralar gelmeyen herkesi kafamda hastalikla ugrasanlar grubuna koyuyorum. Sana da sifaa olsun. Bu arada ya kizlar kim katilmak ister bilmiyorum ama bu hastalik ve belalar icin grupca bir seyler okusak mi me dersiniz? Sonra da dualariz.
Vol.1 deyken beraberdik cnm. ben iki yil kadar da konyada calistim. Eger o donemime rast gelseydin seninle de kesin tanismis olurduk :KK70: cok merak ediyorum sizleri.
süper olur benim bu sene çok ihtiyacım var duaya hem hastalık için hem nazar için:)
kuzum doktordaydım bugün tüm gün, feci bi öksürükle başa çıkmaya çalışıyorum uyutmuyor gece 4 4 buçuğa kadar durmaksızın öksürüyorum, çok yoruyor, öksürmekten iş yapamıyorum evi bilmem ne götürdü o kadar yani :KK61::KK61:
geçmiş olsun canım tam bir ay sürdü benim öksürük hala tekliyorum en son antibiyotik kullandım:KK43:

Günaydın

Ödev iyi olmuş yine, cocukların odası yapılmadan onların dolap içlerindeki fazlalıklardan kurtulmak istiyordum önce kağıt eski defterlerden başlarım iyi olur.... Önümüzdeki hafta da diğerlerini ayıklarım kıyafet oyuncak ıvır zıvır gibi.....önümüzdeki hafta sonu badana başlayacak evde heryer karışacak cok karışmasın bari atılacakları ayırıyım dedim... 15 tatil başlamadan da odaları gelir onların içlerini düzenlerim...

Günaydın

Ödev iyi olmuş yine, cocukların odası yapılmadan onların dolap içlerindeki fazlalıklardan kurtulmak istiyordum önce kağıt eski defterlerden başlarım iyi olur.... Önümüzdeki hafta da diğerlerini ayıklarım kıyafet oyuncak ıvır zıvır gibi.....önümüzdeki hafta sonu badana başlayacak evde heryer karışacak cok karışmasın bari atılacakları ayırıyım dedim... 15 tatil başlamadan da odaları gelir onların içlerini düzenlerim...
Evet badana olmadan ayırmak çok iyi olur benim kv badanadan sonraya bırakmış poşet poşet çöp çıktı hem temizlik hem çöple uğraştı boşuna. Ayyy yeni odalar yeni mobilyalar güle güle kullansın çocukların :)

X