Küllerden Doğmak Vol.2

05.01.16 odevi evin daginik bir yerini belirleyip eski haline getirmek.

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8. elifcino
9.maral
10.chentiq

Foto paylaşan kisiye buradan 1 hafta joker karti veriyorum. Yapmadigi 7 isi yspmis kabul efiyorum areser areser

Coookk tşekkürlerrr sevindirik oldum:KK73::KK73:

Beni etiketlemiş sin amA bildirim gelmedi bana
senin nickin cok cetrefilli bi buyuk bi kucuk olunca aklimda kalmiyor ondandir

o zaman ben niye senin görevini paylaşıyorum deseydin.
evdemisinki mutlu olasın iş yapmakla.
bulunduğun her dakika koşturma.
o zaman erkekler işten gelip başka işte çalışsınlar.:KK62:

valla canım koca milleti bu ister çalış ister çalışma evle çocukla ilgili ne varsa üzerine zimmetliyorlar. ben 2 yıl evde durdum o zamana kadar aralıksız çalıştım evde kalınca birden ne yapıyorsunki oldu. çocuk büyütüyorum dah ne olsun. bu güne kadar geceli gündüzlü çalıştım yaranamadım 2 yılda evde istersem yan gelir yatarım , sen getiricen ben yiycem istediğimi alıp istediğimi de giyicem dedim. bir daha sustu. :KK11::KK11:

benim kırgınlığım eşimin davranışları ile ilgili , eskiden böyle değildi son 2-3 yıldır adam kendini kaf dağında zannediyor. eskiden çalıştığı iş yerinde amele gibi eşek gibi çalıştırırlardı kurumsal şirkete geçince birden adama ego geldi. burnundan kıl aldırmıyor. bilgisayarda tesadüfen iş yerinden bi bayan arkadaşıyla çay içerken selfisini gördüm bu fotoğraf ne alaka dedim. adam bana açıklama yapacağına , hemde çocuğun yanında parlamaya başladı. ben hiç kötü birşey düşünmemiştim oysaki ama çocuğun yanında özellikle defalarca uyarmama rağmen salakça öfke patlaması yaşaması ,yada aşağılayıcı konuşması birde üzerine beni suçlaması bardağı taşırdı. :KK34::KK34::KK34:

bundan sonra taviz yok :KK67: bir daha aynı davranışta ya o kapı dışarı yada ben çocuğu alıp gidicem.

bir söz varya bir babanın çocuğuna yapacağı en büyük iyilik annesine iyi davranmasıdır diye.

valla chentiq paylaş dedin diye paylaştım yoksa beni bdv paklardı :stop:
canim bdv de hani derler ya bekara kari boşamak kolay hesabi. Agzi olan konusuyor vanin daha cok sıkılır. Ama sen gozununkulagini 4 ac. Selfie kadin arkadasla hic normal degil
Hani bor kac kisi olsa tamam ama basbasa çok sakat. Sen konnuyu cocugun yaninda acma ki o da uste çıkmasın.

Patron çıldırdı maliyetine satışlar :KK70:
cok gulduumm coookkk

chentiq chentiq simdi yedi gun yatıyor muyum? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
yok cicim. Ilk paylasana 7 idi. 2. Ye odulumuz 4 gun yatis... :KK71:

canim bdv de hani derler ya bekara kari boşamak kolay hesabi. Agzi olan konusuyor vanin daha cok sıkılır. Ama sen gozununkulagini 4 ac. Selfie kadin arkadasla hic normal degil
Hani bor kac kisi olsa tamam ama basbasa çok sakat. Sen konnuyu cocugun yaninda acma ki o da uste çıkmasın.

cok gulduumm coookkk

Ilk ben paylaşmadim mi ya :/ her neyse 4 de bisey onu bulamayanlarda var :) :)

cok gulduumm coookkk

Ya madem bana ödül yok bari bir duanı alayım Allah da seni güldürsün falan de yani :KK70:

Ben de haliya takildim. Zor olmuyor mu. Hemide krem rengi hali....
Aslinda o oturma odasina alinmisti sik dokuma bi hali ve pudrali diye geçiyormus biz onu bilmeden yikamaya verdik rengi ve o ilk aldigimizdaki güzelliği bozuldu oturma odasina yeni aldik artık evdede emekleyen olunca onu mutfaga koyuverdik :) temiz tutmaya çalışıyorum koruyorum ama tabi sakinan goze çöp batıyor :)

Ben sana ederim flores flores cim :) Allah'ta seni güldürsün hep mutlu ve huzurlu ol insaAllah yaşadığın 4 duvardan ömrün boyunca mutluluk huzur ve sevgi hic eksik olmasin ♡
Amin canım Allah razı olsun :KK68: Senin de ailende sağlık mutluluk huzur hiiçç eksik olmasın inşallah :KK15:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8.elifcino
9.maral
10.chentiq
11.seyhan77
12.eshma

yatak odası, çocuk odası , oturma odası , mutfak , koridor dağınık olan her yer toplandı . telefonda internet kalmadı. o sebeple foto yükleyemiyorum. artık internet geldikten sonra foto yüklemeli ödevlere katılırım

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8.elifcino
9.maral
10.chentiq
11.seyhan77
12.eshma
13.kubdef

06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek

Benimkileri kuşlar cok pislemiş de:-):-)
disariyi degil de iceriyi silsek olmaz mi bacim

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8.elifcino
9.maral
10.chentiq
11.seyhan77
12.eshma
13.kubdef
ama ama saat 9 a kadar en son bildirim. Gene mi unuttun :KK48:

flores flores Allah kafana taktigin tum ckmazlarin yolunu sana gostersin. Sen de seninle benzer seylere kafa takanlarin yolunu aydinlat. Amin

disariyi degil de iceriyi silsek olmaz mi bacim

ama ama saat 9 a kadar en son bildirim. Gene mi unuttun :KK48:

flores flores Allah kafana taktigin tum ckmazlarin yolunu sana gostersin. Sen de seninle benzer seylere kafa takanlarin yolunu aydinlat. Amin

:KK23::KK23:ama ben bilmiyordum ki cokkkk utanndimmm

]06.01.2016 ödevi
2 tane camın mermerlerini silmek
1.callan
Mutfak camlarının önü tamamdır

X