Küllerden Doğmak Vol.2

Burdayımmmm biraz yoğun bi hafta benim için,hele bide yüzme kursum başlıyor salı perşembe daha yoğun bir dönen beni bekliyor :) bakalım nasıl olcak.

Kızlar benim eşim ben çalışırken her işe yerdım ederdi,eve benden önce gelirdi yemek harici ne iş varsa yapardı :) şimdilerde ben ondan bişe istemiyorum çünkü evdeyim 5 yıldır ama zor bi iş olsa yardım isteyince kesinlikle yapar,camları siler,koltukkarı çeker vs çevremde gördüğüm bir çok çalışan kadınların eşleride bu tipdeler bir kaç numune var tabi chentiq chentiq eşi gibi:KK62:kadın hem çalışsın hem ev işi çocuk vs öyle bi sinema yok yani:KK67:yardımcı tut kız ver paraları görsün gününü:KK3:

Benimki de o numunelerden :)) senin eşine de maşallah umarım benimki de bir gün öyle olur. İkinci çocuk kararı için kafam çok karışık sırf bu yüzden

Okudum üzüldüm valla Allahım sizlere yardım etsin eşi anlayışsız olana sabır versin eşlere de anlayış amin. Benimki benim çalıştığım dönemde kendi kendine evi de toplardı süpürür hatta silerdi bile. Şimdi evdeyim sorumluluk hissediyorum o bir çöpü yerden alsa ağırıma gidiyor çalışıyor çünkü. Ama yine de ses etmiyorum alışmasın :KK70: sofrayı kaldırmaya falan üşenmez sağ olsun ama bazen onun da gıcık hareketleri oluyor ama olsun artık o kadar da dimi :KK47:

Aman gözünü seveyim sakın rahata alıştırma sonra çok pişman olursun

Öncesi ve sonrası ödev tamamlandı....
image.jpg image.jpg image.jpg

05.01.16 odevi evin daginik bir yerini belirleyip eski haline getirmek.

1. Areser
2. cnntrm

oturma odası, yatak odası, çocuk odası, banyo toplandı. acele acele yapıcam diye foto çekmeyi unutmuşum bir dahakine artık :KK66:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores

Mutfak lavabosunun içinde tabak çanak vardı makineye doldurdum.

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24

Bütün evi komple topladım resim yok unutun çok dağınıktı çokkkkk :KK48:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin

Aslında eski haline dönüştürmem gereken çooook yer var ama bugün sadece salona dokundum :KK35: Bu aralar derse yoğunluk verdim işleri biraz savsakladım, şu sınavı bi halletsem ondan sonra temizlik partisi verip bütün evi elden bi güzel geçireceğim :KK76:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
Yatak odası,banyo mutfak :)

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1

Mutfak yatak odası :KK49:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8. elifcino

mutfağı topladım, dağıttım, şimdi yeniden topluyorum :)

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8. elifcino
9.maral
10.chentiq

Foto paylaşan kisiye buradan 1 hafta joker karti veriyorum. Yapmadigi 7 isi yspmis kabul efiyorum areser areser

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8. elifcino
9.maral
10.chentiq

Foto paylaşan kisiye buradan 1 hafta joker karti veriyorum. Yapmadigi 7 isi yspmis kabul efiyorum areser areser

Daha baslamadik ya hem kurallarda varsa foto ben de paylasirim öyle ödül neyim varsa :KK53:

1. Areser
2. cnntrm
3. flores
4.naz__24
5.clemantin
6.callan
7.yesa1
8.elifcino
9.maral
10.chentiq
11.seyhan77 daginik olan odalari ve mutfagi toparladim

X