Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar banyo ve tuvaletteki duvarları silcem fayans hepsi, parlak görünüyor ama bayadır silinmedi.Siz ne kullanıyorsunuz.deterjanlı suyla silip durulayıp bide kurulamak gerekecek sanırım.Çamaşır suyu mu katayım suyuna?

Kızlar banyo ve tuvaletteki duvarları silcem fayans hepsi, parlak görünüyor ama bayadır silinmedi.Siz ne kullanıyorsunuz.deterjanlı suyla silip durulayıp bide kurulamak gerekecek sanırım.Çamaşır suyu mu katayım suyuna?
Ben duvarları silerken camasır suyu koyuyorum azıcık bi de evde ne varsa sıvı kokulu seyler banyo için ayrı olanlar varya ondan da döküp silip kuruluyorum...

Kovaya bol köpüklü deterjan döküp biraz da çamaşır suyuyla karıştırıyorum. Araba fırçasıyla iyice foşur foşur yıkıyorum. Duşla da duruluyorum. Derzleri de diş fırçasıyla temizliyorum. Dolapların üstüne gelen kısımları eşim siliyor. Kurulamıyorum ben. Hemen kuruyor zaten.

Kovaya bol köpüklü deterjan döküp biraz da çamaşır suyuyla karıştırıyorum. Araba fırçasıyla iyice foşur foşur yıkıyorum. Duşla da duruluyorum. Derzleri de diş fırçasıyla temizliyorum. Dolapların üstüne gelen kısımları eşim siliyor. Kurulamıyorum ben. Hemen kuruyor zaten.
Sağol canım,burada çok kireç var hatta temizlik yapmaktan bıktım bu kireç yüzünden,bir de aksi gibi fayansların çoğu siyah :KK43::KK43: mecbur kurulıycam o yüzden ben.Gözüm kesmedi yarına kaldı artık.Bizimde boyumun yetişmediği yerler var eşim silecek orayı.

Anladım canım. Bizim fayanslarda siyah ama bizim evin heryerinde arıtılmış su akıyor kireç yok o yüzden

Anladım canım. Bizim fayanslarda siyah ama bizim evin heryerinde arıtılmış su akıyor kireç yok o yüzden
Çok iyi ya,ben temizliyorum parlatıyorum,musluğu kapatıyorum elimin izi bile anında kirece dönüşüyor. Berbat bişey.Çaydanlıklar çoktan mahvoldu artık uğraşmıyorum.Arıtma büyük nimet yani..

Bu hafta yatistayiz. O yuzden boyle kalkmali odev veriyorum. Gruplar kaynassin diye :KK8:

ayseyma ayseyma sen deyince gecmise baktim. Aenden o kadar cok istemisim ki ozel mesaj hic atmamissin. Yas cocuk is guc durumlarini bir de gunluk ve aylik rutinlerini yazar misin. Ayrica bizim gruptasin

Flores dagci ben sen areser callen ayni gruptayiz
Mesaj atma durumunu konuda okuyunca attım hemen aslında du bi daha bakayım :KK3: ayy çok heyecanlandım şimdi :KK30:

İyi akşamlar kızlar :KK19:hiç tadım yok,Hastaneye git gel çok yordu beni,daha iki gün gidicem :mad:belim be sırtım ağrıyor kızı kucağımda taşımaktan:KK43:
Iyi olsunlar da tasiyalim canim ya. Bugun ben de ikisini birden götürdüm bir o bir oteki. Her yer kalabalik. Tek iyi olsunlar yeter.

Var ya lal oldunuz sanki hepiniz. Bir de odev olsun istiyorsunuzm daha dogru durust topige ugramiyorsunuz. Yoklama alacagim her gün haaa.

Bir de ne yazmaya geldigimi gene unuttum :KK70::KK70:

Sağol canım,burada çok kireç var hatta temizlik yapmaktan bıktım bu kireç yüzünden,bir de aksi gibi fayansların çoğu siyah :KK43::KK43: mecbur kurulıycam o yüzden ben.Gözüm kesmedi yarına kaldı artık.Bizimde boyumun yetişmediği yerler var eşim silecek orayı.
Aahh ah... Antalya'da oturduğum günleri hatırladım :KK51: aynı böyle koyu renk fayanslar vardı ve duş teknesi de yoktu. Duvardan duvara sürgülü duş kapısı vardı kireç olduğu gibi fayansa yapışırdı. Ben Porçöz kullanıyordum ama derzlere dikkat et söküyor valla. Başka da çaresi var mı bilmem. Çaydanlıklar için tuzlu limon + sirke ile ovala demişti kızlar. İşe yaramazsa ona da Porçözü daya gitsin :) keşke yine orada yaşasam da derdim kireç olsa :KK43:

05.01.16 odevi evin daginik bir yerini belirleyip eski haline getirmek.

Fotografli olanlar makbuldur. Dunki skalayi hic begenmedim. Sizdeki gorev aski boyle devam ederse biraz zor aciklarim format falan :p

Neden cok durgun buralar ya :KK1:
Herkes hasta galiba. Ben de anlamadim canim ya. Ama gene de gunluk odevleri yaparlardi kizlar. Hani hastahiz diye de oturamiyoruz ki. Yok kadinlarin oyle bir luksu :KK42: tatlim hadi dolabi sil dr gel. 3 kisi cok kotu yaaa :KK64:

Herkes hasta galiba. Ben de anlamadim canim ya. Ama gene de gunluk odevleri yaparlardi kizlar. Hani hastahiz diye de oturamiyoruz ki. Yok kadinlarin oyle bir luksu :KK42: tatlim hadi dolabi sil dr gel. 3 kisi cok kotu yaaa :KK64:
Cok zor geliyor ya :KK43: ama dur kızı uyutuyim silip gelicem :)

flores flores profil mesa jini vok begemdim. Ve hem hemen her gun dusundugum bir seyi yazmissin. Oraya yorum yapamadim nedendir bilinmez. Demeden edemedim

flores flores profil mesa jini vok begemdim. Ve hem hemen her gun dusundugum bir seyi yazmissin. Oraya yorum yapamadim nedendir bilinmez. Demeden edemedim
İşte böyle düşüne düşüne bunalıyorum ben. :KK51: Biraz da hayalperestim. Hayalini kurduğum dünyanın çoook uzaklarında olduğumu düşündükçe de her şeyden vazgeçesim geliyor. Anlamsız işte :KK37:

Iyi olsunlar da tasiyalim canim ya. Bugun ben de ikisini birden götürdüm bir o bir oteki. Her yer kalabalik. Tek iyi olsunlar yeter.

Var ya lal oldunuz sanki hepiniz. Bir de odev olsun istiyorsunuzm daha dogru durust topige ugramiyorsunuz. Yoklama alacagim her gün haaa.

Bir de ne yazmaya geldigimi gene unuttum :KK70::KK70:

İki gündür zor ödev veriyorsun bir de konuşmuyorsunuz diyorsun. :-)
Adımı da eklememişim zaten. Silmiştim ne güzel.

X