Küllerden Doğmak Vol.2

Ben niye yokum

ÇILGIN ALTILI GRUBUNUN KÜLKEDİLERİ :)

*KÜLKEDİSİÖZELLİKLERİ
1.*seyhan77*Grubun olmazsa olmazi tam tamına
24 (evet yanlış duymadınız 24 yıllık evli muhteşem üyesi, o birrrrrrrrrrrrr efsane, o birrrrrrrrr almanyanın goncagülü
2.*bendimahi*Yaklaşık 4 yıldır evli çılgın ev hanımı olduğuna bakmayın arada yazı işleri de yapar eğer küser konuşmazsanız performansı süperdir :)
3.*eshma*Hem çalışan hem çocuklu hem de maşallahı var dediğimiz kişiler vardır yaaa işte eshma sultan onlardan biri :)
4.*hotcouter*Grubumuzun nadide bekarlarından, bekar olduğuna bakmayın, hem ev işi, hem yemek hem spor daha ne olsun :)
5.*maral_*O bir mapushane manyağı olsa da onsuz buralar çok sessiz, bir yandan bdv'de takılırken bir yandan bize laf yetiştirip bir yandan da 10 parmağında 10 marifet çünküüüüüüüüü o bir maral :)
6.*yesa1*Grubun manyağı :)

@seyhan77
eshma
bendimahi
H hotcouture
yesa
MaRaL_

Neden geride canmmmm.??? Cnku bende varmda. Smdi kim caliskan bu grupta kim tembel bilmiyorum. Hatta neye gore yapildi hic bilmiyorum :))

Çok tatlısın canım yaa.. Takılıyorum öyle. Korkma sen biz çalışkanlara taş çıkartırız taş...

Ooo oooooooo birinci belli ikinci kim

Haydi bizim grup

Sen çalışmalara ara verip gelebilcen mi de

Canım azerinnin topiğe girmiyorsun galiba... Cnntrm bir liste ekliyor sanki roman okuyorum. Ucu bucağı bitmiyor listenin...

HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ÇILGIN BEŞLİ

BEN EVİ TOPLAMAYA GİDİYORUMMMM

Sen git de saymayı öğren önce.
Battı sizin grup battı. Biriniz çalışmalarda biriniz sürekli mapus damlarında
Bendimahi zaten tembel...

Ne listesi bu arkadaslar bizde hic kar yok hatta hic yagmadi bile sadce ruzgar soguk var

bizde de aynen öyle safi soğuk

geçmiş olsun canım

geçmiş olsun feci mikrop var havada inşallah hafif atlatırsın

ben de diyorum tembelim diye inanmıyorlar

o raporları kaç haftada bir yazdığımın farkında değilsin sanırım durup durup bütün işleri bir güne sığdırıyorum da ondan öyle kabarık oluyor rapor yaptım mı tam yaparım yattım mı tam yatarım ama bu grup olayı süper oldu kendim için olmasa bile grup için mecbur yapılır o işler

Yaaaaaaaaaaaaaaa nisan Mayıs a kadar çalışma yok zaten o zamanda olur mu meçhul. .

Sayı konusunu karıştırani vururum

Canım geçmişi okuyunca gördüm çok geçmiş olsun dikkat et kendine aman deyim

Canım geçmişi okuyunca gördüm çok geçmiş olsun dikkat et kendine aman deyim
saol canim
gittikçe kotue gidiyor dizim, hastaneye gdicem

simdi nasil yarisilicak bi açiklarmisin
hareketlerimde kisitlanma var çikarabilirsiniz isterseniz gruptqn

saol canim
gittikçe kotue gidiyor dizim, hastaneye gdicem

simdi nasil yarisilicak bi açiklarmisin
hareketlerimde kisitlanma var çikarabilirsiniz isterseniz gruptqn

Ayy canım daha neler

Sen hiç ihmal etme Allah korusun bir şey çıkmaz inşallah ama sen yine de git

Valla chentiq çim açıklayacak canım. Ben de hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…