Küllerden Doğmak Vol.2

Yeni yıl yeni yıl yeni yıl yenii yıl herkese kutlu olsun....

3...
2...
1...

veee

[td] cnntrm [/td]

[td] suslixanim [/td]

[td] kubdef [/td]

[td] damlacikolata [/td]

[td] P pinhan16 [/td]

[tr][/tr] [th]1. GRUP [/th] [td]@eflalim [/td][/td] [td]

[tr][/tr] [th]3. GRUP [/th] [td] MaRaL_ [/td] [td] eshma [/td] [td] H hotcouture [/td] [td]@seyhan77 [/td] [td]@yesa1 [/td]

[td] bendimahi [/td]

[tr]
[tr]

[th]4. GRUP [/th]

[td] FAZLANAZLI [/td]

[td] A Anka [/td]

[td] clemantin [/td]

[td]@NAZ__24 [/td]

[td] heyecandorukta [/td]

[td] Nill41 [/td]

[/tr]

[/tr]

[tr][/tr] [th]2. GRUP [/th] [td] dagci [/td] [td] chentiq [/td] [td] flores [/td] [td] areser [/td] [td]@callenpinckney?[/td] [td]@elifcino [/td]

tablonun ilk kısmını ne kadar uğraştıysam da duzeltemedım. biriniz hayrına düzeltiversin. bu bahsettiğim kişiler kesin yarışıyorlar değil mi, sonradan grupların dağılmasını kimse istemez.[/td]

giremeyen o kadar kosi var ki. Isten gucten diye dusunduk. Yani en azindan ben kendi adima oyle dusundum
O da dogru gerci. Ama tlfnumu pazartesi gunu fabrika ayarlarina geri don yaptm ve burdaki sifremi de unutmustum surekli otomatik giriyordum. Mail adresminde sifresni unutmustum. Derken bir turlu bakamadm buraya da :)

Kizlar ben ilk hamile kaldgmda camasr suyu testi yapmstm ve gerckten hamileydim. Bugunde nedense yapmak istedm. Adetmde duzensizlk olunca. Yine kopurdu hatta tasti anlamadm kafam karisikk ((

Eyvah eyvah eyvah
Cnntrm eflalim ve damlaçikolata aynı grupta. İnanmıyorum yaa..

Beni de naz24 le koymuşsun. 1-0 geride başladım bile

kız beni ne sayıyorsun evimi pislik götürüyor şu anda bir şey değil yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçermiş derler ya ben pislik içinde giriyorum vay halime

Kar yağma ihtimali olup da yağmayan Konya'dan başka yerde mi var
Ben de kar göremedim de o yüzden eklemedim adımı listeye.

Kar yagmadiysa sucumuz ne ekle sen de adını listeye zorla kar yagdiracak halimiz yok ya :))

kız beni ne sayıyorsun evimi pislik götürüyor şu anda bir şey değil yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçermiş derler ya ben pislik içinde giriyorum vay halime
Ben genel haline bakıyorum bir gün tembellik yapmış olabilirsin. benim de bulaşığım var bulaşıkla gireceğim.

Eyvah eyvah eyvah
Cnntrm eflalim ve damlaçikolata aynı grupta. İnanmıyorum yaa..

Beni de naz24 le koymuşsun. 1-0 geride başladım bile

Neden geride canmmmm.??? Cnku bende varmda. Smdi kim caliskan bu grupta kim tembel bilmiyorum. Hatta neye gore yapildi hic bilmiyorum :))

Ayyy yeni yila nasil girersen oyle gecerse super.. cunku evim bal dok yala bugun misafrlerim geldi. O yuzden sabah erkendn kalkip her yeri temizledm. Tuvalet banyoma kadar. Toz almasi silmesi tammm techizatt )(

merhaba canim
pilavdan donenin kasigi kirilsin ben varim ama
bi sorunum var
bugun oglen ayakkabim kaydi dustum ve sag dizim çok agruyor
izdirap içindeyim, topalliyorum ,kimildasam aklim gidiyor
saatler geçtikçe acisi çogaliyor
kirik çikik olsa ayakda duraamzdim diye ahstaneyede gitmedim, gitsem çokk beklerim saatlerce sira fln gelmez

neyse
ben varim dizim el verdigi surece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…