Küllerden Doğmak Vol.2

Birfincan kahve yada çay alın Camın kenarına geçip için 15 dk:kk77:
1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
6. elifcino
7. cnntrm
8.seyhan77 mutlu yillar canlar
HERKESE MUSMUTLU YILLARRR:KK200::KK200::KK200:

Yeni yıl yeni yıl yeni yıl yenii yıl herkese kutlu olsun....

3...
2...
1...

veee :KK70:

[td]@cnntrm [/td]

[td]@suslixanim [/td]

[td]@kubdef [/td]

[td]@damlacikolata [/td]

[td]@pinhan16 [/td]

[tr][/tr] [th]1. GRUP [/th] [td]@eflalim [/td][/td] [td]

[tr][/tr] [th]3. GRUP [/th] [td] MaRaL_ MaRaL_ [/td] [td] eshma eshma [/td] [td] H hotcouture [/td] [td] Findikfaresi123 Findikfaresi123 [/td] [td] yesa yesa [/td]

[td] bendimahi bendimahi [/td]

[tr]
[tr]

[th]4. GRUP [/th]

[td]@soocute [/td]

[td]@anka_misali [/td]

[td]@clemantin [/td]

[td]@NAZ__24 [/td]

[td]@heyecandorukta [/td]

[td]@Nill41 [/td]

[/tr]

[/tr]

[tr][/tr] [th]2. GRUP [/th] [td]@dagci [/td] [td] chentiq chentiq [/td] [td] flores flores [/td] [td]@areser [/td] [td]@callenpinckney?[/td] [td]@elifcino [/td]

tablonun ilk kısmını ne kadar uğraştıysam da duzeltemedım. biriniz hayrına düzeltiversin. bu bahsettiğim kişiler kesin yarışıyorlar değil mi, sonradan grupların dağılmasını kimse istemez.[/td]
ayyyyyyyyyyyyyy belli olmuşşşşşşşşşşşşş amanııınn heyecanlandım,,,
bu arada hayırlı güzel bir sene geçirmemizi umuyorum hep birlikte canlar,,
ben iki gündür dibine kadar gribim yatak yorgan yattım kar oynamaya da çıkamadım çok feciyim :cry:

Bu arada günlerdir yoktum burayı bıraktığımı bile düşünmüş olabilirsiniz hepinizden özür dilerim... Kendimi iyi hissetmediğim dönemler olabiliyor maalesef hayata dört elle sarılan bir insan değilim. Canım sıkıldı mı boşluyorum. Öyle bir dönemden geçtim işte sevgili küldaşlarım:KK51: umarım yeni yılda hepimizin canına can gelir enerjiler tavan yapar. Evlerimiz de yaşamlarımız da düzenli ve huzurlu olur. Satırlarıma burada son verirken WE CAN DO IT!! demek istiyorum :KK19:

Eki Görüntüle 1732200
ay sanki benden bahsetmişsin modum sürekli değişiyor ben de keyifliysem ok canım sıkkınsa going :))

Evet bu we can do it resimlerine bayiliyorum.

Evdekiler esimin ailesi. Aslinda onlarin dile getirdigi bir sey yok. Gelmeden once evi cok guzel duzenlemis temizlemistim. Buzdolabina saatler harcamistim. Simdi ise buzdolabinin ici karman corman. Bir seyler dokulmus kenardan yeniden silinecek. Salon banyo hep esyalar karismis ev zaten kucuk.

Bir de esim gelince ne yediniz ne ikram ettin vs. Soruyorum bir sey istemiyorlar sen kafana takma zahmet etme biz ne olsa yeriz diye. Ama esim soyleyemezler israr edeceksin yok bu saate kadar ac birakmissin. Yahu acikmadim tokum diyen adama ne yapacagim. Ustune de islerimi yapamiyorum cunku insanlari oradan oraya surukleyecegim. Ya bunalima girdim. Dun de isyan ettim en son. Ve kizima soyluyorum isin kotusu. Bir de o sozumu dinlemeyince ona kiziyorum. Gunah kecisi oluyor yavrum kucucuk yasta. Ay gene kötü oldum ben ya :KK42:
ay aynı benimki niye yemek vermedin niye çay koymadın nee annem bişey demedi mi yahu istemiyorlar is te mi yor lar gıccık kocalar yaaa,,,
benim de öyle oluyo tatlım ya eşimin ailesi rahatlığın dibinde yaşıyor inan evim rezil oluyor :KK43:

Yeni yıl yeni yıl yeni yıl yenii yıl herkese kutlu olsun....

3...
2...
1...

veee :KK70:

[td]@cnntrm [/td]

[td]@suslixanim [/td]

[td]@kubdef [/td]

[td]@damlacikolata [/td]

[td]@pinhan16 [/td]

[tr][/tr] [th]1. GRUP [/th] [td]@eflalim [/td][/td] [td]

[tr][/tr] [th]3. GRUP [/th] [td] MaRaL_ MaRaL_ [/td] [td] eshma eshma [/td] [td] H hotcouture [/td] [td] Findikfaresi123 Findikfaresi123 [/td] [td] yesa yesa [/td]

[td] bendimahi bendimahi [/td]

[tr]
[tr]

[th]4. GRUP [/th]

[td]@soocute [/td]

[td]@anka_misali [/td]

[td]@clemantin [/td]

[td]@NAZ__24 [/td]

[td]@heyecandorukta [/td]

[td]@Nill41 [/td]

[/tr]

[/tr]

[tr][/tr] [th]2. GRUP [/th] [td]@dagci [/td] [td] chentiq chentiq [/td] [td] flores flores [/td] [td]@areser [/td] [td]@callenpinckney?[/td] [td]@elifcino [/td]

tablonun ilk kısmını ne kadar uğraştıysam da duzeltemedım. biriniz hayrına düzeltiversin. bu bahsettiğim kişiler kesin yarışıyorlar değil mi, sonradan grupların dağılmasını kimse istemez.[/td]

Ooo oooooooo birinci belli ikinci kim

Haydi bizim grup :rolleyes::rolleyes::KK39::rolleyes::rolleyes:

Neden geride canmmmm.??? Cnku bende varmda. Smdi kim caliskan bu grupta kim tembel bilmiyorum. Hatta neye gore yapildi hic bilmiyorum :))
nasıl bilmezsin ay oldu. iş çalışma durumu rutinlere göre yapıldı.

anka ben cnn ı tembel diye biliyorum. en azından kendisi topikte öyle demişti. taktik yaptıysa bilemem tabi :KK70: ve ben nazı da calıskan diye biliyorum. hıc sınıfta kalmadı sımdıye dek :KK70: :KK70:

Birfincan kahve yada çay alın Camın kenarına geçip için 15 dk:kk77:
1. flores
2.naz__24
3.eshma
4.suslixanim
5.clemantin
6. elifcino
7. cnntrm
8.seyhan77
9. chentiq

yanıcıme gunlerdır odevi yapıyordum da yazmayı unutuyordum. sımdı yazayım malum nasıl girersen :KK70:

ÇILGIN BEŞLİ GRUBUNUN KÜLKEDİLERİ :)

*KÜLKEDİSİÖZELLİKLERİ
1.*seyhan77*Grubun olmazsa olmaz tam tamına
24 (evet yanlış duymadınız 24 yıllık evli muhteşem üyesi, o birrrrrrrrrrrrr efsane, o birrrrrrrrr almanyanın goncagülü
2.*bendimahi*Yaklaşık 4 yıldır evli çılgın ev hanımı olduğuna bakmayın arada yazı işleri de yapar eğer küser konuşmazsanız performansı süperdir :)
3.*eshma*Hem çalışan hem çocuklu hem de maşallahı var dediğimiz kişiler vardır yaaa işte eshma sultan onlardan biri :)
4.*hotcouter*Grubumuzun nadide bekarlarından, bekar olduğuna bakmayın, hem ev işi, hem yemek hem spor daha ne olsun :)
5.*yesa1*Grubun manyağı :)

Findikfaresi123 Findikfaresi123
eshma eshma
bendimahi bendimahi
H hotcouture
yesa yesa

HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ÇILGIN BEŞLİ

BEN EVİ TOPLAMAYA GİDİYORUMMMM

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Benim de 1. olduğum ilk ödev :KK70: görev tembellikse ben varım :cool:
neee tembellik mi. Ben seni caliskanlardan saymistim :KK17:

Kızlarrrr harikasınız resimler süper,devamını bekliyorum :KK25:ben hala çay içiyorum:KK70: 5 çayı diyelim yanında katmer:kk77:
ben de bugun ondan yedim.. foto cekmedim ailece yaptigimiz icin. Pencere kenarinda yerim dar.

Yesa, bu tabloyu her grup icin yaparsan cok sevinirim. Herkesse bir yeni yil motivesi gelsin. Cok begendim tablonu. Benimkini de duzenler misin ilk grubu yapamadim.

neee tembellik mi. Ben seni caliskanlardan saymistim :KK17:

ben de bugun ondan yedim.. foto cekmedim ailece yaptigimiz icin. Pencere kenarinda yerim dar.

Yesa, bu tabloyu her grup icin yaparsan cok sevinirim. Herkesse bir yeni yil motivesi gelsin. Cok begendim tablonu. Benimkini de duzenler misin ilk grubu yapamadim.

Seninkini hemen düzenlerim canım benim ama diğer grupları salla yaaaaaaaaaaaaaa :KK70::KK70:

canım düzenlemeye başladım ama çok karışık daha geniş zamanda ayarlayacağım şu an yapamadım :KK68:

Son düzenleme:
X