Küllerden Doğmak Vol.2

Bu hafta burdan cok koptum ama galiba kopmya devm edicem... cnku kayinlarm geliyor yine. Ikinciyi seviyorumda birinciyi sevemiyorum cunku laflariyla bezdirdi artik ( ve bize yakin bir ogrenci yurdunda. Bize kim gelirse herkesten once bizde oluyor. Haftasonlari habire bizde... su an da bile bir yandan yemek yapiyorum bir yandan yaziyorum clemantin canm k bakma ders calsmaya baslayamicam galiba ben... senenin ilk gununde bile moralm cok bozuk...

Yesa ya cidden usenmeden geriye gittim oyle garip numaralar vermis gozukuyorum. Halbuki liste duzgundu ama nedense bir anlamadim tablo guzel cikmadi. Dun sayi saymada herkesin bir problemi vardi heralde

Bu arada ister saka olsun ister gercek calisma kagitlarimi paylasacagim. Guya torpill gecmissin kendine diyen kisilerin kim oldugunu da unuttum ama burnuma durtecem...

flores cim kaynayan kanim deli balim seviyoom seniii liii liii liiiii

olsun canım yaaa aman ne olacak 1-2-3 ün bir önemi yok önemli olan

CILGIN ALTILI GRUBU

Hos buldum canim tamam ozaman ne zaman basliyacak odevler

bugünkü günlük ödev evdeki aynaları silmek

haftalık ödev de geçen cuma 23:00'da verildi bugün 23:00'a kadar yapılmalı, banyo ve wc'nin temizlenmesi (10 madde var en az 5'ini yapman gerekiyor:)

*varsa dusakabin veya küvetin temizlenmesi
*lavabo ve klozetlerin ve tuvaletlerin temizlenmesi
*varsa kirli sepetinin ve banyo dolabının düzenlenmesi ve silinmesi
*temizlik malzemelerinin ve kozmetik malzemelerin gözden geçirilmesi, eksiklerin alınması ,atılacakların atilmasi
*banyo paspaslarinin yıkanması
*cöp kutusunun ve fircalarin yıkanması
*yerlerin silinmesi yada yıkanması
*camaşır makinesinin silinmesi deterjan gözünün yıkanması ihtiyaç varsa boş calistirilmasi
*aynaların silinmesi
*banyo kapısının varsa havalandırma penceresinin silinmesi

Tamam tesekkur ederim o zaman simdiden basliyorum az vaktim kalmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…