Küllerden Doğmak Vol.2

selam ahali;

bugün bütün evi elden geçiricem gibi görünüyor. ama büyük banyoya taaa gece sıra gelir. haftalık ödev banyoydu. ben küçük banyoyu temizledim. büyük banyoda da klozet yerler ve lavoboyu yaptım. küvetin içini yapamadım, duvarları ve banyo dolabı da kaldı. nolcak şimdi? haftalık ödevi yapmamış mı sayılcam?

selam ahali;

bugün bütün evi elden geçiricem gibi görünüyor. ama büyük banyoya taaa gece sıra gelir. haftalık ödev banyoydu. ben küçük banyoyu temizledim. büyük banyoda da klozet yerler ve lavoboyu yaptım. küvetin içini yapamadım, duvarları ve banyo dolabı da kaldı. nolcak şimdi? haftalık ödevi yapmamış mı sayılcam?
10 maddenin 5ini yapman yeterli :KK66:

valla gunluk ihtiyacimi bile zor yapiyorum
çok korkuyorum ameliytalik bisey çikar diye :KK43:
cnm gecmis olsun. Sonuc ne gittin mi dr ?

Hayır atmadım, dediğim gibi hiçbirşey bilmiyorum fransız kaldım olaya
ozgecmis atiyorsun. Yas cocuk is guc durumu. Gunluk rutinin falan. Nasil fransiz kaldin orayi anlamadim. 1 aydir konuşuldu hep

chentiq chentiq canım böyle yapabildim seninkinin üzerinden düzeltemedim :KK68:
eline saglik canim. Grup isimlerimi karisti, ben bizi 2 saniyordum

Aynaları silelim o zaman canım. Kimin kaç tane ihtiyacı varsa. Benimkiler hep parmak izi olmuş :-)
harika bir gunluk odev. Yaptim gitti

selam ahali;

gel gel grupdasim sirinem. Gitme bir yere. Kizlar toplanin hadi . Yoksa florrs gibi suskunlar olacak

cnm gecmis olsun. Sonuc ne gittin mi dr ?

ozgecmis atiyorsun. Yas cocuk is guc durumu. Gunluk rutinin falan. Nasil fransiz kaldin orayi anlamadim. 1 aydir konuşuldu hep

eline saglik canim. Grup isimlerimi karisti, ben bizi 2 saniyordum

harika bir gunluk odev. Yaptim gitti

gel gel grupdasim sirinem. Gitme bir yere. Kizlar toplanin hadi . Yoksa florrs gibi suskunlar olacak

evet canım ya sonradan fark ettim sen grupları nedense 1-3-4-2 diye sıralamışsın :) ben o sıralamaya dikkat etmeden 1-2-3-4 yapınca böyle oldu :-)

X