Küllerden Doğmak Vol.2

Bu günkü ödev
Pencere pervazları silinmesi

1. Damlaçikolata
2.dagci *geçen hafta sildim camları aspirinle.önlerini alırım öğlen.

bendimahi dün yazmıştım çıkmamış mesajım, geçmiş olsun annene, oğlum ameliyat oldu girememiştim yazamadım bir türlü

Ayy kızlar demin geldiler babasıyla oğlan. Kızıl olmuş benim kuzu. Hiç duymadım off. İnşallah kıza bulaşmamıştır. Var mı aranızda duyan hiç.

sadece adını duydum nedir ne değildir bilmiyorum. geçmiş olsun canım. inşallah çabucak iyileşir kuzun

Bu aralar bir yoğunum günlük ödevlere pek bakamıyorum şimdi bakıyım yapılacak bir şeyse yaparım dedim ama gece gece pervaz silemicem kızlar ben ocağın 10 dan ay sonuna kadar iptal olurum herhalde evde badana boya odaların değişimi gibi işler var cocukların odasını ayırıyorum benim yatak odama kızımın odası geçecek benim oda üst kata çıkacak bir sürü iş var bir kaç gündür mobilya karar verme dolaşmaları vardı neyse ki karar verdik ayın 18 ine yapacaklar bende o zamana kadar badana boya şşlerini evden çıkaracakları çıkarma işleri baya işim var anlayacağınız bu bahaneyle ev tertemiz olacak...

Keşke bütün işlerin sonu böyle keyifli olsa :) Allah kolaylik versin şimdiden

hayırlı geceler canlar,, ay nasıl zaman buluyorsunuz sohbete falan yaa bi zamanım olmuyo gireyim takılayım
kızıl mı o nasıl bir hastalıkmış öyle ben hiç duymamıştım A Anka bu arada profil resmi değişmiş ay diğerine çok alışmışım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…